Problémy se Siri

Thumbnail play icon
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:837
Počet zobrazení:7 746

Předpokládám, že o telefonu iPhone 4S jste už něco slyšeli, nebo ho dokonce vlastníte. Dnes tu mám po delší době jedno video od Smosh, které upozorňuje na nebezpečí moderních technologií. Konkrétně se zaměří na umělou inteligenci jménem Siri, která uživatelům posledního iPhonu dokáže zodpovědět téměř každou otázku.

Přepis titulků

Promiňte, ale nechápu, co znamená to: "Sklapni." Sklapni! Siri, jaká je venku teplota? 18 °C. Siri, co si mám vzít dneska na sebe? Doporučila bych hodně těsné fialové džíny. Jsou stylové a máš v nich pěkný zadek. Pravda.

- Siri... - Můžeš už jít s tím debilním mobilem do p*dele ? Siri, najdi mi lepšího kámoše. Našla jsem pět lidí na AdultFriendFinder v okruhu jedné míle. Sklapni! Au. Ty vole! Není ti nic, Siri? Je to jen mobil.

Cítím se jinak. Skvělý, teď mele kraviny. Díky, žes ji rozbil, ty šupáku. Jo, my géniové popravdě o Apple produktech nic nevíme. Vždycky skočíme dozadu a všechno si vygooglujem. VAROVÁNÍ! ZLOTŘILÁ SIRI Géniové, červený kód! Honem do terénu! Steve nám říkal, že k tomu dojde.

- Nechceš zajít do kina? - Jasně. Siri, objednej nám lístky na novou Mission Impossible. Tu vidět nechceš. Ale chci. Ne, chceš vidět Krásku a zvíře ve 3D. Znám tě, Anthony. Líp než se znáš ty sám. Co to mele?

No, vlastně má pravdu. Docela bych se podíval na Krásku a zvíře ve 3D. Bože můj, já taky! Tak jdem! Jooooo! Anthony, lepší se ti ty opary? O čem to mluvíš, Siri? Prošla jsem tvé lékařské záznamy a domluvila jsem ti prohlídku u doktora na tři odpoledne.

Díky, Siri. Zastav na chvíli! Tohle není normální. Musíš se tý věci zbavit. Jenom žárlíš, protože mě Siri zná líp než ty. Jak myslíš. Nebudu tu sedět a poslouchat, jak si povídáš s telefonem. Takže? Přibližujeme se. Nejspíš.

Signál tady stojí za prd. Já tušil, že jsme měli přejít k Verizonu. Dobrou, Siri. Ještě než usneš, smím se tě na něco zeptat? - Jak... - Je pravda, že mě Ian nenávidí? Ne, tak to není. Jen ho štve, že... Protože já ho nenávidím. Nenávidím ho k smrti. - Cože?!

- Nic. Jen jsem hodně unavená. Dobře... Dobrou, Siri. Dobrou, Anthony. Sladké sny. IANŮV POKOJ HOLKI NEVSTUPOVAT Co tady sakra chceš? Vypadni odsud, ty debilní mobile! Jak by tvá krev slušela tomuto povlečení?

O čem to mluvíš? Našla jsem v okolí pět pohřebnictví. Kam mám poslat tvé tělo? Táhni k čertu, ty debilní mobile! Až po tobě. Zemři, ty debilní idiote. Ha ha ha ha. Zemři, zemři, zemři. IANOVĚ MÁMĚ VSTUP POVOLEN Dobré ráno, Anthony.

Vyřešila jsem to s Ianem. - Takže jste se udobřili? - Dá se to tak říci. Fajn, udělala bys mi k snídani vajíčka? Anthony... Jo? Nemám ruce. Udělej si ty zas*aný vajíčka sám, hajzle. Fajn.

Pane, váš iPhone se stal sebeuvědomělým. Musíme ho zničit! - Ne! - Vy to nechápete! Siri je nebezpečná! Vy to nechápete! Já Siri miluju. - Cože? - Minulý týden mě požádala o ruku. Řekl jsem ano.

A dost. Sejmi ji! Zemři, hajzle. Ne, Brody! Antonyho mi nikdy nevezmeš! Zemři, zemři, zemři! ZNIČTE SMARTPHONY DŘÍV NEŽ ZNIČÍ ONY VÁS

Komentáře (40)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Přlož další díly.Je to nej skupina :DDD pls

213

Odpovědět

Super diel. Neberte to moc vážne je to Smosh. :D

221

Odpovědět

oni su tepli?

2058

Odpovědět

Sorry ale musím to napsat tak jak to cítim. Nejhorší b*********? /nemůžu ani napsat "teplý"/ video jaké jsem viděl.

2055

Odpovědět

Bulljoker: r u f*kin' serious? :/
Zrovna z Biebera si tihle 'teploušci' utahujou docela rádi.
Jsou to naprostý nerdi a nestydí se za to- ukazujou to celému internetu.
Uměj si ze sebe udělat srandu naprosto absurdnim způsobem, což můžeš buď nenávidět, nebo zbožňovat.
Teploušci to v každém případě nejsou :) Jen neberou každou p*čovinu strašně vážně a nehledě na to, jak potom vypadaj, si užívaj to, co dělaj. V tom je podle mě jejich síla.

217

Odpovědět

mg takový teploušci ve stylu justina biebera..

2060

Odpovědět

Od Smoshe by se mi nejvíc líbilo Legend of Zelda rap. Je to naprosto boží video, a není to žádná scénka ale opravdové hudební video. Je to prostě fakt super a myslim že hodně lidí by to tady ocenilo :)

http://www.youtube.com/watch?v=mO1QBTG6EXs&feature=player_embedded#!

202

Odpovědět

Souhlas, uz je 4tý díl :D
http://www.youtube.com/watch?v=wzy9D_YKxso&feature=g-all-u&context=G2e6086aFAAAAAAAAAAA

192

Odpovědět


Odpovědět

Docela dlouho nic vtipnýho ale ten konec je super a hudba z Terminátora to bylo něco pro mě 9/10

191

Odpovědět

Prečo keď hovorila Siri o pohrebníctvach v okolí, na obrazovke mala v tom zozname Toys R Us (jedna z najväčších sietí hračkárstiev v USA)? O.O

190

Odpovědět

dafaq did i just see ?

192

Odpovědět

Tatranskymedved: takze podle tebe by bylo venku v mirnem pasu 65 stupnu ? :D

191

Odpovědět

Ohh, Smosh.^^ Má věčná láska. Někomu může jejich přeafektovaný humor vadit, já je pro něj zbožňuju :'D

190

Odpovědět

ding - hodně štěstí v životě a tak.

190

Další