Smosh a jejich vánoční příběh

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:288
Počet zobrazení:3 706
I kluci z kanálu Smosh připravili dvoudílné vánoční video. Uvidíte, jak zachrání Vánoce a potěší všechny lidi na světě.

Přepis titulků

Santa Claus začíná tloustnout. Měl by přestat jíst tolik sušenek. Sklapni! Dobře. Jdi spát, nebo by Santa nemusel přijít. Jsem tak natěšený na dárky, takže asi neusnu. Jasně... Myslíš, že bys mi mohl říct pohádku na dobrou noc? No dobře. Kdysi dávno byl jeden skřítek jménem Snooki... Tohle jsi mi vyprávěl snad už milionkrát.

Řekni mi novou. Dobře. Byl Boží hod a chlapec a jeho pes se právě vzbudili. Můžou být chlapec a pes my? Fajn. Já a můj pes Ian jsme se právě vzbudili. Proč mám být pes já? Ty buď pes. Oba jsme lidi a ty zavři hubu. Tohle je můj příběh.

- Mohl bych být víc namakaný? - Klidně. Boží! Každopádně jsme běželi otevřít... Dárky! Co jsi udělal s dárky? - Já se jich ani nedotkl. - Tak kde jsou? Lidi, slyšeli jste to? Nikdo nedostal dárky. Bože, bože, bože!

Kdo jsi? Jen jsem myslel, že bych rozšířil tu novinu... Proč jsi ho zastřelil? K tomu zbraně jsou, ne? Necháš lidi aspoň říct, kdo jsou, než je zastřelíš? No dobře. To, že nikdo nedostal dárky, může znamenat jen jednu věc. - Santa je prodal, aby měl na drogy?

- Ne! - Santa má potíže. - Tak proto jedeme na severní pól. Já už myslel, že jsi zapomněl, kde bydlíme. Ahoj, jaký je účel vaší návštěvy? Jen projíždím na severní pól. Severní pól, jo? A ty kam? Co? A ty kam? Ne, nebudu si tykat.

Neptal jsem se na tykání, ale ty kam? - Tykam? - Jo, ty kam? - Co s tykáním? - Ne, ty kam. Ty kam? Proč jste tak posedlý tykáním? Nikdo neprojde na severní pól. Vraťte se, nebo vás zabiju svými meči. Nech mě si to promyslet. Kdo je to?

To je jeden ze santových malých pomocníčků. Řekni nám, kdo jsi a proč jsi nás chtěl zastavit. Dobře. Moje jméno je Clearence Peebody. Chtěl jsem vás zastavit, abyste nemohli... Co to ku*va děláš? Řekl jsi, že můžu lidi zastřelit, když nám řeknou své jméno. Ale on...

Bože! A pak žili šťastně až do smrti. Konec. To byl snad ten nejhořší konec ze všech. Škoda. To řekni Santovi. Ne tak rychle! Řekni mi zbytek příběhu, nebo dopadneš jako ten skřítek. Je vůbec nabitá? Nejspíš ne... Příště uvidíte, jestli byl Anthony zastřelen a zemřel.

Dělám si srandu, přežil. Teď vážně, příště uvidíte zbytek příběhu. A zjistíte, jestli zachránili Vánoce. A uvidíte, jestli si Anthony zapne zadní díl pyžama. Cože? Sakra! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To jak zapiští ten sob je nejlepší :DD

201

Odpovědět

banda teplousu... :_D

1943

Odpovědět

Zatím nejlepší vánoční video. :)

204

Odpovědět

Parádní skeč od nich!! Mimochodem, mají i svůj vlastní čenl s názvém: "shutupcartoons" plné různých blbinek a utopiane = to je robot čikn, žádná podobnost. :-)

194

Odpovědět

Viděl jsem to už v originálu asi 5 krát ale musel jsem si to pustit znova
ta podobnost s robot chicken je neuvěřitelná
10/10

193

Odpovědět

Tak tohle se jim vskutku fakt povedlo! :DDDDDD za 10 každopádně! :DDDD

193