Vánoční HoedownWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 219
Počet zobrazení:12 611

Protože Vánoce se nevyhnuly ani pořadu Whose line is it anyway?, máme tu pro Vás jeden speciální vánoční Hoedown.

Tato hra patří k velmi oblíbeným, zvláště proto, že její protagonisté (v této scénce  Colin, Ryan, Brad a Drew) musejí spontánně rýmovat na zadané téma, a to v rytmu lidového tance, který nese stejný název jako hra – hoedown.

Přepis titulků

Překlad: Magenta www.videacesky.cz Vítejte zpět u Whose Line Is It Anyway? Dnešním vítězem je Wayne Brady. A protože je vítěz, bude sedět za stolem a dělat to, co obvykle dělám já, číst si časopisy a pít pivo. A my ostatní si dáme Hoedown! Od publika potřebuji návrh na něco, na co se těšíte celý rok. Vánoce, slyšel jsem hodněkrát Vánoce. Očividně jsou dost populární.

A s touhle hrou nám pomůže Laura Hall u piana. Takže Lauro, až budeš připravena, dáme si Vánoční Hoedown. Na Vánoce se těším vážně každý den. Letos však nemám dárky, co na to říct jen? Myslím, že celej Santa Claus je jenom velkej blb, podivně to vonělo, když zapálil jsem krb. Vánoce jsou svátky, co vážně nemám rád, není na nich vůbec nic, z čeho se radovat.

Takže každý Boží hod kašlu na koledy, běžím do lahůdkářství a pařím se židy! Na severním pólu skřítci stávkujou, Santovi to jedno je, jen ať si užijou. Ty Vánoce se zvrtly, zbyl z nich bobků sud, Jak už Shakespear říkal, svému skřítku věren buď! Mám rád, když Santa dárky dětem rozdává, každý kluk i holka se rázem usmívá.

Vánoce jsou dobou odpočinkovou, a večer pěkně o*ukám paní Clausovou! Díky moc, za malou chvíli se Whose Line Is It Anyway? zase vrátí.

Komentáře (36)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle vždycky pobaví.
Navíc jsem se nedávno dozvěděl proč po té, co Drew odzpívá, začne tančit, všichni jsou nadšení a Brad vzpíná děkovně ruce k nebi.
A proč Ryan zazpíval to co zazpíval.
Z rozhovoru s Drewem tenkrát vyplynulo, že tohle byl jejich devátý nebo desátý pokus, protože všechny předchozí on sám zkazil (proto byl zřejmě i tak nervózní a mnul si ruce než začal zpívat). A v pravidlech pro tuhle konkrétní hru, tedy hoedown, stálo, že když někdo zkazí svou část, musí se jet odznovu a ti co už své odzpívali, si musí vymyslet jiné verše.
No a protože už to byl cirka ten desátý pokus, tak byli všichni dost otrávení a nejvíc Ryan, takže jako takovou malou revoltu tam zazpíval co zazpíval, aby dal najevo svou nelibost. :)

40

Odpovědět

P. Marečka si nevšímejte, na svůj názor a hodnocení má právo, stejně jako jako vy máte právo na to svoje. Když to video navíc v tuto chvíli hodnotilo 1139 lidí, tak jeden stejně nic nezmění, není důvod se rozčilovat. A pokud to je troll, tak u těch je taky nejlepší je ignorovat, a ne krmit.

190

Odpovědět


Odpovědět

P.Mareček jen dokásal, še je z ním taky zranda, tedy zpíž s něho, svlášť, kdyš píže s a z....
:D :D

180

Odpovědět

P.Mareček: Hele, nepřipadá ti divné, že je u všech tvých komentářů nejméně padesát palců dolů? To už asi nějak naznačuje, že s tebou nikdo nesouhlasí, tak se nad tím zkus zamyslet

181

Odpovědět

Mrzí mě, že to nejlepší se většinou do vysílání nedostane :/
http://youtu.be/HI0n0hGZeBk

180

Odpovědět

Nevim nevim... nevěřím že to dali z fleku, myslím že je to nahraný :)

1813

Odpovědět

druhej zleva úplnej leonard z the bing bang theory :D

1918

Odpovědět

Whose Line Is It Anyway? je nejvíc. Přeložte pls toto: http://www.youtube.com/watch?v=BnbaUcvaapc&feature=related nebo jakékoliv jiné z Two Line Vocabulary. To je snad ještě větší nářez než Questions Only.

180

Odpovědět

p.Mareček: omluv mě ale nehodlám se o vánocích hádat s malym smradem jako seš ty, najdi si tady nojbyho ten ti určitě pomůže vyřešit tvé problémy :P

180

Odpovědět

P.Mareček: jediný co kazíš tak český jazyk, tím že si ve škole asi daval málo pozor při s a z :)
Video parada jako vždy. Jinak všem krásné svátky

180

Odpovědět

Jak tak koukám na dnešní výběr videí, říkám si: "proč nemůžou být vánoce každý den" :(

180

Odpovědět

Kdybych měl srovnat dnešní videa, tak oproti Pantomimická píseň: Torn mi toto přijde nenucené a proto si zaslouží 10b :-)

181

Odpovědět

Silenter... ty jsi asi stupidní blbeček ...., tohle největší kravina.--- řekne blb dva rýmy a seš stoho vypleskanej jak penis, kterej ti pleská přes pusu

18158

Odpovědět

Lounel je asi hluchý a z vypípaného si neumí odvodit kontext, ale nevaí. :) Protože písnička je skvělá! :D

180

Další