Nic než otázky #4Whose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 239
Počet zobrazení:18 525

Spolu s Colinem, Ryanem a Waynem si tuto hru zahraje host, kterým není nikdo menší než herečka a komička Whoopi Goldberg.

 Pozn.: Purpurová barva je film, za který Whoopi Goldberg získala Zlatý glóbus a oscarovou nominaci. Hellen Kellerová byla americká hluchoslepá spisovatelka a aktivistka.

Přepis titulků

Děkuji Whoopi Goldberg, že je tu dnes s námi. Je skvělé, že tu jsi, je to vzrušující. Pro ty, co náš pořad nikdy neviděli, tihle herci si všechno, co uvidíte, vymyslí za pochodu. Bude to skvělé. Vše je založeno na návrzích na mých kartičkách a na návrzích publika. Je to vážně zábava. A hned se pojďme podívat, jak to funguje, ve hře Nic než otázky. Ta je pro všechny.

Whoopi a Wayne začnou, ale mohou mluvit pouze v otázkách. Je skvělé zahrát si to doma s mámou, když jí neřeknete, že to je hra. Smíte používat pouze otázky. Když se spletete, zazvoním a někdo vás vystřídá. A uvidíme, komu to půjde nejlíp. Téma zní: Je poslední noc na mezinárodní plavbě pro nezadané. Hra Nic než otázky, můžete začít.

Nechal byste mě na pokoji? Je tohle purpurová barva? Vy jste Helen Kellerová? Vy chcete urazit DelMonica Deriqueho?! Nezacházíte už příliš daleko, pane? Nechtěla byste trochu tohohle? A co když jsem to už měla a zbavila se toho? Nebylo to už trochu přes čáru?

Ano. Nechtěla byste trochu tohohle? Vy jste se zbláznil? Nevíte, že nám zbývají jen dvě hodiny? A mělo by mě to zajímat? Nemůžete ze mě udělat muže? Není na to už trochu pozdě? Nechcete zažít potěšení, které pocítila jen jedna žena?

To je ta, co umřela? Kdo mohl tušit, že vás 84 orgasmů může zabít? Chcete snad říct, že jste měl 84 orgasmů a tohle mě má nalákat? Copak nevíte, že na velikosti nezáleží? To vám někdo nalhal? Co tím chcete říct? Nemyslíte, že kdybych chtěla, tak bych s vámi byla?

Proč s tím bojujete? Myslíte, že bojuju? Copak nevíte, že vám to vidím na očích? Jaký to je líbat pro změnu ženu? Překlad: Magenta www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak toto bylo zabijácký :D

60

Odpovědět

Dobry, ale popravde jsem od Whoopi cekal trochu vic. Kdyz si vsimnete tak jeji otazky-hlavne ze zacatky jsou drsny ale ne az tak vtipny sami o sobe takze to Wayne a Colin meli tezsi. Pak se ale vic rozjela a Ryan hodil bombu na zaver. Whoopi je urcite skvela takze bych rekl ze se jenom potrebovala rozbehnout kdyz to normalne nehraje. Rad bych se podival na niakou pozdejsi hru z tohodle dilu-tahle byla predci prvni, a tam by to uz s rozjetou Whoopi mohla byt paradni jizda !

312

Odpovědět

Jak tak koukám na VČ, nic normálního na překlad asi nemáte, že ne?

1841

Odpovědět

Příhodný nick :D

210

Odpovědět

U Colinova tance ("do you wanna some of this?") jsem málem umřel :D

270

Odpovědět

"Oh, by the way, Whose Line is coming back. More details later."

-Colinův offic. Twitter :D

240

Odpovědět

Na chvíli jsem musela opustit viceadesky.cz, abych se sem vrátila a shlédla všechno, co mi ušlo. Nejdřív J. Carr :-D a pak tohle :-D ... Podle mě to bylo zahrané výborně. W. Goldberg hrála výborně. Nebo tedy Hrála s velkým H. Šlo jí to!

233

Odpovědět

Yesss! Díky za upozornění!

201

Odpovědět

Konec byl perfektní, ale ty otázky byly skoro celou dobu zjišťovací (na ano/ne), to to trochu ochuzovalo. (Až Colin trošku začal). Ale jak jsem řekl, konec byl nejlepší. Whoopi to elegantně uzavřela a Ryan to naprosto zabil (-:

202

Odpovědět

Ryanovi stačila jedna věta aby dostal diváky na podlahu...
PS.: Chudák Wayne, Whoopi ho fakt nešetřila. Stou bych se do hádky nepoštěl. :-D

253

Odpovědět

Kdyby to někoho zajímalo, tak se asi budou natáčet nové WLIIA, Colin to psal na Twitteru. Jinak co se videa týče, tak to je jasných 10*, Ryan to parádně zakončil (a i pravdivě, za celé WLIIA je tohle snad poprvé). :D

191

Odpovědět

A tak pár ženskejch se tam s nima líbalo, ale pravda, jsou v těžké menšině... http://www.youtube.com/watch?v=pq0zsT-nUAc

191

Odpovědět

Z tohodle jste na větvi? Však to vůbec nebylo vtipný

19112

Odpovědět

Musím říct, že tenhle skeč byl opravdu výborný. A Whoopi Goldberg opravdu zářila, klidně mohla být v partě častěji, třeba místo blonďaté "neumětelky". Byla výborná, a ačkoli Wayne je v otázkách opravdu dobrý, tak tady jí nestačil. Ani Colin, který přišel se svojí obvyklou bombou (zde v podobě orgasmů) ji nerozhodil. A Ryan dodal jen pěknou tečku. Opravdu skvělé!

216

Odpovědět

Zas tak skvělá nebyla
PS: a nevysedávej furt u těch videí :D

1893

Odpovědět

+Já se tady jednou za čas podívám na WLIIA, AVGN či video, pokud je zajímavé. Takže cca 5-6 videí za týden. Furt mne obviňuješ z něčeho, co není pravda, to bych tě, "právníčku" pěkně před soudem smetl. Laskavě táhni jinam a přestaň mne otravovat, tvých ztrapnění už mám dost.

1915

Odpovědět

+Tak určitě :D, ale dobře, že jsi optimista

1833

Odpovědět

Ryan si moc nezahrál :D

193

Odpovědět

Za to to parádně zakončil :-)

214

Odpovědět

Perfektní otázky! :D

184

Odpovědět

Tou poslední větou zabil :D

237

Další