Zpravodajské panoptikum #1Whose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 092
Počet zobrazení:19 537

Pro velký úspěch prvního přeloženého videa z pořadu Whose Line Is It Anyway? přidávám dnes druhé a na další se můžete těšit v budoucnu. Tentokrát se nebude rapovat. Místo toho se podíváme na hru s názvem Weird Newscasters, kterou jsem do češtiny přeložil jako Zpravodajské panoptikum. Hra spočívá v tom, že se ze čtyř soutěžících vyberou dva hlavní moderátoři a poté specialista na sport a počasí, přičemž tři z nich dostanou přiřazené charaktery, do kterých se musí při moderování zpráv situovat. Opět jde o čistou improvizaci, ale tentokrát se skvělým výkonem blýskne především "rosničkář" Ryan Stilles. ;-)

Přepis titulků

Hra Zpravodajské panoptikum pro vás všechny. Brade, budeš moderátor regionálního zpravodajství. Coline, ty budeš spolumoderátor. A budeš psychopatický stopař, který jede s moderátorem. S Bradem. Wayne, ty si vezmeš sport a budeš... velmi zapálená dívka v bikinách z automyčky... pátrající po lesklých površích, které by mohla umýt.

Ryane, ty máš počasí a budeš nejsnaživější hollywoodský temperamentní herec... který chce podat oscarový výkon. Takže až uslyšíte znělku, jděte na to. Vítejte u večerních zpráv. Já jsem Spoďár Zmrazustál. Se zprávami z obchodu a aktuálního dění se vám hlásí Mrožek Žvanílek. Mrožku! Chci ti poděkovat za svezení, protože jsem měl ve městě nějaké problémy. Nevšímej si mé mošny.

Nedívej se do mé mošny! Dívej, jak se nám brouci zabíjejí o přední sklo. Pusť se do zpráv. Zabil jsem ho! Slušely by ti blonďaté vlasy. Děkujeme za toto nepříjemné zpravodajství. Pojďme si poslechnout, co se děje ve sportu. S novinkami se vám hlásí Prska Omrzlová. Prsko? Promiňte.

Musela jsem umývat, protože umýváním žiju! Ráda drhnu, drhnu... Božínku! S dovolením... Pět dolarů, vašnosto. Tamhle to je něco! Úplný svatý grál všech lesklých povrchů! Vracím slovo!

To bylo tedy vskutku o prsa. Zprávy o počasí vám přináší Bystroň Ledvkalhotách. V Los Angeles se po slunci slehla zem. Kapky deště neustále padají a padají... Kdy tomu bude konec? Jsem jen meteorolog a nevěděl jsem, že si dnes budu muset hrát na Boha! Kolik deštivých dnů máme ještě před sebou?

Tři... pět nebo sedm? Občas mi připadá, že to nikdy neskončí. Déšť mi kape jako pot na rty a poté hrdlem až do sněhobílé tváře mé hrudi. A bude jenom hůře. Protože se na sklonku tohoto týdne přižene tornádo, které mě odnese pryč!

Poletím domů! Poletím domů! Nuže... za pět minut se vám ohlásíme s dalším zpravodajstvím. Dobrou noc. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (73)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Posledních 20 sekund není přeložených proč?

10

Odpovědět

Ryan je jako vždy nejlepší!! :D

300

Odpovědět

Tedy, ted když na to koukám zpětně, tak zjištuju, že to video má useknutej konec :(

280

Odpovědět

miluju jeho vyraz v 2:06 "nedelej to! nedelej to nebo te zabiju!" :D

211

Odpovědět

snad nejlepší scéna ze všech :D:D:D

220

Odpovědět

Tak to byla síla:D

210

Odpovědět

Ryan to vždycky perfektně pocukruje :D

220

Odpovědět

prostě luxus ;)

200

Odpovědět

luxus ;)

210

Odpovědět

jde vam to s titulkama? me to pred 3ma dny jelo bezproblemu a ted bez titulku a ani kolegove v praci je nemaji :(

187

Odpovědět

Palec hore pro Wayna

210

Odpovědět

ten černoch je nejlepší :D :D :D

203

Odpovědět

víc,víc,víc,víc,víc,víc,víc,víc,víc,víc,víc,víc,víc,víc,víc,víc,víc,víc,víc, těchto videíííííííí!!!!!!!!!

201

Odpovědět

Souhlasím, rosničkář Ryan byl nejlepší. :)

201

Odpovědět

This is the best what I ever seen :D :D :D

190

Další