Seznamka: Flirtující RyanWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:232
Počet zobrazení:14 948

V dnešním díle Whose Line Is It Anyway? se chce mladá slečna (Brad) seznámit. Do seznamovací show však opět dorazili samí podivíni a výběr tak nebude vůbec lehký.

POZNÁMKA:
Mosh pit je kontaktní druh tance, při kterém do sebe účastníci vrážejí.

Přepis titulků

Brad se účastní televizní seznamky a Ryan s Colinem a Waynem živí jiskru naděje, že si Brad vybere právě je. Každý z nich dostal vlastní podivnou identitu a Brad je bude zpovídat a vybírat si partnera na rande. Zároveň se jejich identity bude snažit uhodnout. Takže jestli jste připraveni, vzhůru na rande. Mládenče číslo jedna, popište za použití maximálně milionu slov dokonalé rande, na které byste mě vzal.

- HEAVY METALISTA ROZJÍŽDĚJÍCÍ MOSH PIT - Na jaký rande bych tě vzal? Na jaký rande bychom šli? Na jaký rande? Byl bych na tobě, tobě, tobě... Rád bych tě pomiloval, pomiloval. Nikdo, nikdo jiný, jen bych tě pomiloval. Vezmu tě do náručí, odnesu si tě a pomiluju!

Připrav se! Pomiluju tě! Připravím se na tebe. Na tebe. Na tebe. Na tebe. To je ono! Asi už jsem si vybrala!

Aha, no dobře... Mládenče číslo dvě, kdybych byla sendvič, jak by sis mě dal? KUŘATA Z CELÉHO SVĚTA, KTERÁ JDOU NA POPRAVU To bylo vzrušující! - Mládenče číslo tři... - Ano? - Ztroskotali jsme na opuštěném ostrově. - Příhodné. Jak bys mě ochránil?

- PILOT HELIKOPTÉRY ZACHRAŇUJÍCÍ JEN SEXY LIDI - Tebe bych s sebou nevzal. Ne. Zajištěno! Všechno je dobrý! Mám vás. Podívejte se, byla jste jednou z nich, pamatujete? Dostal jsem vás od tam. Celé ty roky jste si myslela, že jste v bezpečí. Teď už jste.

Už jste v bezpečí. Hodím vás zpátky, ten záběr potřebuju. Brade... Troufneš si něco tipnout? - Jo, myslím, že mám všechny. - Vážně? - Jo. Wayne byl... rockový zpěvák asi dvaceti různých kapel, které všechny dělaly mosh pit... Jo, dobře. Jsi dost blízko. A co Colin?

Dobře. Colin byl buď kuře ve Velké francouzské revoluci, nebo byl v drůbeží verzi filmu Kmotr. Obě varianty se mi líbí víc, než co doopravdy byl. Uznám ti to. Co Ryan? Nejsem si jistý, jestli byl Ryan jen vážně narcistický mořský koník... Tohle asi nebylo úplně jednoznačné. To mohla být spousta věcí. - Nebo byl vášnivý zachránce, člen pobřežní hlídky.

- Jo! Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No já bych si jako zachránce odnesl tu moderátorku, mě se strašně líbí :D

00

Odpovědět

Mně to tedy přijde celý dost trapný (nejtrapnější ten první, ale jenom o málo než ti ostatní), nechápu jak to má 95%

15

Odpovědět

Pokud by někdo neměl dost Waynova zpěvu: Thriller - Michael Jackson (1930s Jazz Cover) ft. Wayne Brady

20

Odpovědět

Tvůj odkaz je nefunkční, tady tento jde: Thriller Michael Jackson 1930s Jazz Cover ft Wayne Bradyyoutube com Díky za tip ale, zpívá skvěle

10

Odpovědět

Odpovědět

famozní

141

Odpovědět

Skoro jako partička ...Ehm, nebo ne? :D Tohle se fakt povedlo.

74

Odpovědět

Ne. Tenhle pořad je geniální. Pořád jenom žasnu nad tím, perfektně dokážou Ryan, Colin a Wayne improvizovat.
Česká Partička se pokusila zoufale okopírovat WLIIA, ale po chvíli zjistili, že jediný, co diváky na Partičce baví, je sledovat, jak se Genzer trápí při hádání postav při hře Párty, protože je na to příliš tupej. (Nic proti němu, prostě to tak je.) Od té doby stojí Partička jen na tom.
A tenhle poměr kvality mezi originály a českými verzemi je skoro všude stejný - "ČS má talent", "Ano, šéfe!", ...

342

Odpovědět

+whatever,,imrpivizovat,, haha

111

Odpovědět

+whateverAno, šefe bych z toho vynechal. Ten pořad fungoval naprosto skvěle, i když měl vzhledem k Pohlreichovi osobnosti jiné vyznění než "originál. Navíc ten pozitivní dopad na českou gastronomii byl nezanedbatelný.

211

Odpovědět

Né že bych to už nevěděla, ale tihle pánové jsou vážně geniální 😂

342