Vypravěči #7Whose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:518
Počet zobrazení:15 466

Dnešní Vypravěči Colina zavedou do cirkusu a také do něčeho ne zrovna voňavého.

 

Přepis titulků

Hra nazvaná Vypravěči. Zahrají si ji Ryan s Colinem. Sehrají nám scénku z noir filmu. Od publika potřebuju návrh neobvyklého místa pro scénu z noir filmu. - Koupelna! Čistírna! Cirkus! - Á, cirkus! To je ještě lepší. Chtěl jsem čistírnu, ale uděláme cirkus. Takže uděláme cirkus. Noir scéna z cirkusu. Začněte! Pracoval jsem na případu. Během vyšetřování na mě někdo poslal lva a tygra, aby mě roztrhali na kousky.

Myslel jsem si, že bych mohl najít nějaké odpovědi v cirkusu. Hledal jsem exota. Vysokého, vysokého exota. Exoti, tygři, lvi. Všechno to ukazovalo na cirkus. - Promiňte. - Ano, prosím? Viděl jste tu nějaké vysoké exoty? Hele, před pár dny se mě někdo pokusil zabít a podle mě jste to byl vy.

Já to nebyl. Proč mě z toho obviňujete? Věděl jsem, že mě bude ze všeho vinit. Pravděpodobně i z toho sloního hovna, ve kterém právě stál. Kdybych to zvládnul vytlačit takhle veliké, byl bych na sebe pyšný. Hele, proč to prostě nenecháme plavat? Nechat to plavat? Chtěl jste mě zabít! A teď vám to oplatím. Tehdy jsem si uvědomil, že nemám nic, čím bych ho zabil.

Ale pak mi to hovno vnuklo nápad. Pak jsem ale ten nápad vytlačil z mysli a přišel jsem na lepší. Hele, já tě nezabiju, když mi napíšeš parádní číslo. Chci se dostat zpátky na vrchol a ty jsi ten nejlepší cirkusový scenárista. Teda byl jsi, než ti nevyšlo to polykání meče. Je mi to líto. Naštěstí nevěděl, že já ve skutečnosti jsem klaun Bobo. Asi si podle mě nevšimnul toho zipu na mojí kapuci.

Doufám, že mě neposlouchá. Poslouchal jsem. Ale já si toho zipu všimnul už dávno, nemusel o něm mluvit. Dobře, tohle bylo jiné. Tohle jsem nečekal. Když má chlap k uším přišité dva obří okouny, tak prostě nevíte, co máte dělat. Nedělám si srandu, vážně nevím, co mám dělat.

Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

stary whose line is it... jsou nej

30

Odpovědět

What to do with a bass? Drop it! :D

92

Odpovědět

Nechtěli byste zase začít překládat Key & Peele? Už mají spoustu nových videí... :)

3910

Odpovědět

tohle je pro me kultovni stand up :D dycky jedou bomby :D

430