Whose Line Is It Anyway?: Nic než otázky #5

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 873
Počet zobrazení:17 579

Hra Nic než otázky je vcelku jednoduchá. Stačí, když budou herci používat jenom otázky. Ale co se stane ve chvíli, když se takto limitovaný pár Wayne s Kathy dostane do Frankensteinova hradu?

Přepis titulků

A teď budeme pokračovat hrou Nic než otázky, která je pro všechny čtyři. Kathy s Waynem začnou, ale mohou mluvit pouze v otázkách. Vybzučím vás, když nepoužijete otázku Téma zní: Wayne s Kathy jsou vášnivý pár na líbánkách. Jedné bouřlivé noci narazíte na Frankensteinův hrad. Takhle to začalo. Takhle to začalo a teď pokračujte s otázkama a tím Frankensteinem. Začněte! Neměli bychom na noc zastavit?

Slyšíš to? Co? - Co je to za hluk? - Snažíš se mě vyděsit? Je to támhle v dálce Frankensteinův hrad? Myslíš támhle tu budovu? - Chceš jít dovnitř? - Neměl bys jít první? Proč musí jít první zrovna černoch? To se nedíváš na horory?

Nepřijde ti trochu krutý posílat tam mě? Nemiluješ mě snad? Proč to vždycky tak komplikuješ? Je někdo doma? Je někdo doma? Je někdo doma? To byla tvoje ozvěna? - Přestal bys mi dělat ozvěnu? - Je to... Co je to...

Wayne? Kde jsi, Wayne? Máte tu rezervaci? Co jste provedl mému manželovi? To byste ráda věděla, co? Proč mi neřeknete, kde je? Pak odejdeme. To nevíte, že má přesně takový mozek, který potřebuju pro své experimenty? Co je tohle za místo?

Můžu vám říct, že to není Disneyland? Nic víc ani vědět nepotřebuju. Proč jsi mi to udělal? A proč ne? Chceš, abych šel do vefnise? Mám ti zařídit hodinu správnomluvy? Co je to správnomluva? Co to bylo za knihovničku?

Porouchalo se vám auto? - Proč se ptáte? - Chcete si zavolat? Můžu, prosím? - Proč nefunguje? - Á, on je mimo provoz? Vy chcete můj mozek? Nechtěl byste tu přenocovat? - Není to manželská postel? - Není to váš oblíbený typ postele? Můžu?

Co se to děje? To je písnička Kouzelné prsty? Podle mě je čas odejít. Není tohle ta nejlepší postel? Co ti to provedli, zlatíčko? To nevidíš tu proměnu? Budeš mi teď chtít vysát krev? A to si přeješ?

Budeš mi teď chtít vysát krev? Chceš odsud vypadnout, nebo se sem nastěhujeme? Buď... Ty jsi ta holka, co saje krev? Překlad: Jackolo www.videacesky.cz 1000 krvesajných bodů pro vás všechny. Takhle vznikají fámy.

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zdravím - bylo by možné pomocí tohoto odkazu video opět zprovoznit?

Whose Line Is It Anyway? - Questions Only - Frankenstein's Castle
Whose Line Is It Anyway? - Questions Only - Frankensteins Castle
video publikováno: 30. 7. 2010
z YT kanálu: WhoseLineNation

00

Odpovědět

Díky za odkaz, video opraveno, titulky přečasovány, takže už by to mělo zase fungovat :-)

10

Odpovědět

+XardassPerfektní práce a rychlá reakce - díky moc :-)

00

Odpovědět

Magic Fingers není písnička Kouzelné prsty, ale přístroj, který byl běžně k nalezení převážně v amerických motelech a hotelech střední třídy v období od 60. do 80. let. Jednalo se o automat, který po vhození mince vibroval celou postelí, čímž ji proměnil v masážní stroj. Proto "kouzelné prsty".

401

Odpovědět

Tý jo, když se Kathy snaží, tak i umí.

291

Odpovědět

Tyjo, ono to dokonce dávalo smysl a ani to nepůsobilo (až na pár momentů), že ty otázky tam jsou nějak na sílu, klobouk dolů.

660

Odpovědět

Ty jsi ta holka co saje krev.. ? :D :D Bože, nezasmála jsem se takhle dlouho.. :D

472

Odpovědět

:D :D jednoznačně nejlepší Questions Only ne-li nejlepší WLIIA vůbec :D

262

Odpovědět

Tak tohle je naprosto dokonalý, 10/10 a to tohle hodnocení zrovna často nedávám :). Pro mě určitě jedno z TOP videí z WLIIA a možná i ze všech videí tady vůbec. To co dělá Wayne opět neskutečný, jak pohotově reaguje s těmi zvuky a pohyby a posouvá tak scénu dál je prostě obdivuhodný a pro mě nepochopitelný, ten chlap je génius! Ostatní taky super, ale jeho prostě žeru :D
PS. Prvně jsem teda doufal, že Frankensteinovo monstrum bude Colin, ale Ryan to zvládl perfektně. :D

221

Odpovědět

Vysát krev ? To zrovna ne :)

161

Odpovědět

Snad nejpovedenější Questions Only, co tu kdy byly. :D A potlesk pro Kathy, tady byla skvělá.

2204

Odpovědět

:D :D Vše je tu vymyšlené a na bodech nesejde. Přesně tak, naše body jsou jako knížky kanadské historie :D :D To je vůl !! :D

4219

Odpovědět

Až na to, že mluvil o učebnicích dějepisu, jsi to docela trefil. ;-)

686

Odpovědět

+BugHer0Stejně záleží rozhodně víc na kanadských učebnicích dějepisu než na amerických
učebnicích zeměpisu.

302

Odpovědět

Tak tou poslední otázkou to Ryan takříkajíc zabil :-D :-D

807

Odpovědět

Adept do kolonky "TOP10 2014" :D Za mne jasných 10/10.

8913

Odpovědět

tak mám dnešní cvičení za sebou :D mé lícní a břišní svaly si pěkně zaposilovaly :D
miluju když Wayne a Ryan dělají zvuky :D klik, žgům, skvík :D no nemá chybu :D :D

865

Odpovědět

Skoru sem, už spal, ale tohle mě probralo. Supeeeeeeeeeer.

924

Odpovědět

Tak dneska zaslouží pochvalu i Kathy ;-)

2716

Další