Whose Line Is It Anyway?: Dvě věty #7

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:585
Počet zobrazení:10 203

Her, při kterých se Colin stává vděčným objektem vtipů, je spoustu. Ale ta, která ho pokaždé spolehlivě vytočí, nese název Dvě věty. Čím Ryan s Waynem jako dva inženýři v továrně vytočí svého šéfa Colina?

Přepis titulků

Hra funguje tak, že našim hercům zadám dvě věty. Nic jiného říkat nesmí. A zadání zní: Colin je hlavní inženýr. Co ty na to? A když dva další inženýři Ryan a Wayne nahlásí poruchu, Colin jim přijde na pomoc. Nahlašují svému vedoucímu poruchu. Wayne, ty smíš říkat jen: "Takhle jsi to předtím neříkal." a "K čemu to je?" Nic jiného říkat nesmíš. A ty, Ryane, smíš říkat: "Ups, udělal jsem to zas!" a "Užíváš si to?" Můžete začít.

- Ups, udělal jsem to zas! - Slyšel jsem, že je tu nějaký problém. - Tak o co jde? - Ups, udělal jsem to zas! - To musíme hned opravit! - Užíváš si to? Ani ne, tohle může zapříčinit problémy. Může to zapříčinit zkázu a smrt. Takhle jsi to včera neříkal. No protože včera bylo všechno v pořádku. Takhle jsi to včera neříkal. - Ups, udělal jsem to zas!

- Tak to nedělej! - Stoupni si támhle a nepřibližuj se k tomu! - Užíváš si to? Ne tak, jak si myslíš. - Už mě nebaví za tebe pořád všechno napravovat. - K čemu to je? - Tohle? To jenom zapíná klimatizaci. - Takhle jsi to včera neříkal. - Protože... nemačkej to tlačítko! - K čemu to je? - Vždyť je to pořád to samý! - Takhle jsi to včera neříkal. - Ups! Hele, na nic nešahej! Obleč si svůj ochranný oblek!

- Takhle jsi to včera neříkal. - Sklapni! Sklapni! Obleč si ochranný oblek! Užíváš si to? Ještě nejsem tak zoufalej. Dobře! Co to děláš? K čemu to je? - Ups, uděla jsem to zas! - Je to jenom pro parádu. Co jsi udělal?

Vylil jsi na ovládání kafe! Teď to nejde ovládat! - K čemu to je? - Ups, udělal jsem to zas! - Rychle, rychle! Musíš jít do střediska. - Takhle jsi to včera neříkal! - Užíváš si to? - Ne! A co ty? Užíváš si to? Ups, udělal jsem to zas! K čemu to je? K čemu to je? Rozsvítilo se ti konečně v kebuli? Takhle jsi to včera neříkal. Ups, udělal jsem to zas!

Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Celou dobu jsem čekala až začne Ryan zpívat "Oops, I did it again" od Britney Spears :DDDD

252

Odpovědět

prosím, řekněte mi, že nejsem jediný idiot který se pokusil zavřít tu bílou "reklamu" :-D

2220

Odpovědět

že nejsem jediný idiot který se pokusil zavřít tu bílou “reklamu” :-D

2222

Odpovědět

+Rossiidiot který se pokusil zavřít tu bílou "reklamu" :D

209

Odpovědět

Perfektný diel, zlepší náladu aj pri konci posledného voľného dňa. :D

215

Odpovědět

Zařiď si doučko z češtiny a to fofrem !!! Copak nevíš že čeština ti bude v budoucnu obrovskou podporou ??? tak tedy UČIT SE A UČIT SE!

18136

Odpovědět

+CoolAlienPeter9758:D :D lepsi komentar ako samotne video :D
(co ak pise bezchybnou slovencinou? :D)

234

Odpovědět

+CoolAlienPeter9758Obdivuji, že umíš ostatní bezdůvodně kritizovat, ale sám si před svým prahem nezameteš. Chybí ti v druhé větě čárky a třetí věta zase postrádá na začátku velké písmeno. Nemluvě o tvé nespisovné češtině (doučko, budoucnu) a také nevýraznosti pořekadel. (Má to být správně "Učit se, učit se!") Jo a mimochodem, on je slovák. :)

245

Odpovědět

+CoolAlienPeter9758Tak teď si to zabil :D

204

Odpovědět

+CoolAlienPeter9758Jak můžou být někteří lidé tak sprostí???? :D

194

Odpovědět

+CoolAlienPeter9758To fipo: Zajdi si do muzea podívat se na dinosaury ;)

193

Odpovědět

+CoolAlienPeter9758A ty zase na letadla!

1829

Odpovědět

+CoolAlienPeter9758K cemu to je?

195

Odpovědět

fipo: docela hustej magor :D

203

Odpovědět

Ups

229