Whose Line Is It Anyway?: Reklama #3

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:580
Počet zobrazení:11 510
Koušete si nehty? Tak právě pro vás tu má Colin s Ryanem pár vychytávek, které vás tohoto ošklivého zlozvyku hned zbaví.

Přepis titulků

Uložte děti do postele a vytáhněte kreditky! Je čas nakupovat, nakupovat, nakupovat! - Koušete si nehty? - A kdo ne? Občas si ukousnu i polovičku prstu. Pokud si koušete už i nehty na prstech u nohou, je třeba si sehnat pomoc. Hele, to se stává. S kousáním nehtů vám dokážou jednoduše pomoci v kterékoli lékárně. Ale proč si zvolit jednoduchost, když si můžete koupit náš komplikovaný výrobek? Ono to komplikovaně pouze vypadá, ale je to tak snadné, jako pád z koně.

- Pod vodou. - Hej, Cole! - Ano? Ukaž mi ten nehet. Přesně o takovémhle nehtu tady mluvíme! Podívejte se na to! Na ten druhý nehet, ne na tenhle. Zaprvé, než začnete cokoli dělat, nesmíte mít ztuhlý prst. Nejdřív ho musíte pěkně uvolnit. Pořádně si ho namasírujte, uvolněte ho.

A jsme připraveni. Krev se dostala až ke kůžičce, můžeme zahájit proces. Kůžička! To je ale srandovní slovo. Podle délky vašeho nehtu, byste to raději měli dělat nad tímhle. - Je to na vás. - Přesně tak, Cole. Ostříhání nehtů není pouze na okrasu. Je to také z hygienických důvodů. - Pod nehty se vám dostanou různé škodliviny. - Přesně tak. Tady je něco tisíckrát zvětšeného.

Tohle chcete mít za nehtem? A pokud budete kousat tohle, tak se vám to dostane do úst, následně do žaludku a tam se to zvětší. A pak to z vás vyjde a sežere to váš pes. To chcete? Tento výrobek vám nepomůže s vašimi basketbalovými dovednostmi. Hele, Cole, co je to? Já nevím, já nevím! Co to bylo? Hele, Coline.

Dobře... Spousta lidí nechce vidět, co se s jejich nehty děje, Coline. Obzvláště, když na nich pracuje nějaký profesionál. Nepřipomíná ti to někoho, koho znáš? A právě proto je to důležité. Teď už Colin nevidí, co se děje. Omlouvám se, trochu to lepí. A zároveň to odstraní i těch pár chlupů, které vám zbyly na čele. A až s tím budete hotovi... Co by tohle asi mohlo mít společného s ostříháním vaší kůžičky?

- Dobrá otázka. - Ryane? - No... Ono to vlastně nemá nic společného se stříháním, Coline. Spíše to má co dělat s vyleštěním vašich již ostříhaných nehtů. Stačí strčit nehet do leštiče. To je příjemné! Už vás máme na háčku. To byl jenom malý vtípek, abyste se uvolnili. Jakmile máme nehty vyleštěné, potřebujeme je vysušit.

Jak to asi uděláme? - Za pomoci jednoduché Foukací roury. - Přesně tak. Vložte prsty do jednoduché Foukací roury. Zavolejte si kamaráda. Velmi... - Dobrého... - Mimořádného kamaráda. Aby vám s tím pomohl. Už jsou osušené? Jsou osušené! Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

to je geniální, jak si občas navzájem nahrávají a občas si dělají naschvály. Kam se hrabe česká Partička.

883

Odpovědět

prave utiram slzy.. :-D

323

Odpovědět

Já vím, co je to zelené!
Je to sedátko na kolo, ze kterého nelze spadnout!
Věřte mi, s tímto sedátkem budete držet na svém kole doslova jako přilepení!

478

Odpovědět

Paráda. Jak podruhý vytáhne toho bloba... :D
10/10
(3:31 vtápek místo vtípek... :) )

652