Živé kulisy #4Whose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:545
Počet zobrazení:10 929

Protože Živé kulisy jsou v obnovené verzi Whose Line populární, rozhodli jsme se vám dnes nabídnout jednu verzi z klasické série. Tentokrát kromě Waynea jako kulisy poslouží i hadí žena.

 

Přepis titulků

Budeme pokračovat hrou Živé kulisy. Zahrají si ji Ryan, Colin a Wayne. A speciální host. Prosím, přivítejte Undarmuu, hadí ženu z Las Vegas. Ryan s Colinem nám sehrají scénku. Ale musí přitom použít rekvizity, které nemáme. A tak použijí Waynea a Undarmuu. Téma zní: Ryan a Colin jsou arktičtí výzkumníci, kteří závodí na severní pól. Pak narazí na problémy a musí si obstarat jídlo, teplo a přístřešek, než je zachrání. - Můžete začít.

- Tak jo, zapřáhnu psy. Já si vezmu toho hezčího. Hele, táhni od mýho psa! Jsou utahaní, musíme je nechat odpočinout. Tak jo, běž se támhle nažrat! Ty taky, utíkej se za ním nažrat! - Začíná se ochlazovat, měli bychom postavit stan. - Jasně, rozdělám oheň. Obleču si svou velikou parku. Tak brzo?

Ano! - Hele, víš ty co? - No? - Víš ty co? - Co? - Já mám úplně stejnou. - Vážně? - Jo! Je to moc hezký! - Něco ti povím. - Co? - Rozhodně si nebudu zapínat zip. - Tak jo. - Musíme si na noc postavit přístřešek.

- Jasně! Mám takový pocit, že budu potřebovat víc vody. - Chci rozdělat oheň, můžu? - Tak jo, rozdělej ho! - Tak brzo? - Naštěstí tu máme... Podívej na ty plameny! - Hele, medvěd! Medvěd! - Medvěd! - Podívej se na ty plameny! - Ty jsou, panečku! Je tu další medvěd. Měli bychom ho uhasit.

- Nalej na něj víc vody. Uhas ho! - Snažím se! Spálí celej les! Uhas ho! Á, tady je ta voda! A už to je. - Vysekáme do ledu díru a chytíme si rybu! - Tak jo! Vysekej díru! - Tak jo! - Hele, támhle je další! - Víš co? Já budu chytat tady a ty támhle. - Tak jo. Tahle je špatně vysekaná.

Nic z ní nechytnu. Ta díra je moc maličká. - Musím se přiznat, že tohle je ta nejmenší díra, jakou jsem kdy viděl. - Opravdu? - Něco jsem chytil! - Chytil jsi ji? - Chytil jsem rybu! - Tady je! - Je ošklivá! Umlať ji! Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

smallest icehole ive ever seen :-D LOL

00

Odpovědět

jako povedené to bylo, ale já mám stejně radši když je tam někdo normálně oblečený takže nemusí být každý vtip něco o polonahém hostovi, navíc i ta hadí žena i ty plavkyně byly takové ztuhlé místo aby se odvázaly, já bych tam ty hosty pečlivěji vybíral, naštěstí ryan, collin a wayne udělájí super srandu snad i s kusem žuly :D

713

Odpovědět

Zdálo se mi to, nebo se hoši tolik neostýchali jako u těch Živých kulis z roku 2013, kde byly ty dvě slečny plavkyně? :D

270

Odpovědět

1st

890

Odpovědět

Tuhle trapárnu si dělej na jinejch stránkách, třeba na pornostránkách, tam to bude každému jedno.

Jinak video super, chudák Wayne, tady byl takovou nechtěnou rekvizitou :-D

374