Whose Line Is It Anyway?: Tisková konference #1

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:899
Počet zobrazení:13 082
Na dnešek jsme si pro vás připravili hned několik vánočních dárků. V průběhu dne přibude více videí, než jste obvykle zvyklí, takže se tu nezapomeňte i na Štědrý den párkrát zastavit, abyste zjistili, co je nového. Snad budete spokojeni! No a co by to bylo za Vánoce bez Whose Line Is It Anyway? V této vánoční hře novináři Wayne, Ryan a Brad zasypou otázkami Colina, který svolal tiskovou konferenci. Colin ovšem netuší, že je Santa Claus, který se rozhodl odejít na odpočinek.

Přepis titulků

Začněme hrou Tisková konference. Ta je pro všechny. Ryan, Brad a Wayne jsou novináři na tiskové konferenci, kterou svolal Colin. Podívejte se na kartičku, na které je napsaná Colinova identita. Colin neví, kdo je a bude se to snažit uhodnout na základě vašich otázek. Hodně štěstí, Coline, zkus to uhodnout.

Užij si svou tiskovku. Děkuji vám, že jste se ke mně připojili na této důležité tiskové konferenci. Pokusím se odpovědět na co nejvíce otázek, ale jak víte, můj čas je omezený. - Pane? - Phil Johnson, Populární mechanika. - Zdravím. Zdravím, jak teď budete trávit čas? - Co budete dělat? - Kytara. Budu hodně hrát na kytaru.

Dlouho se to chci naučit a je právě čas začít. Ano? Willie Williams, Ebenový Esquire. Bavilo vás to? Jo, bavilo! Vlastně to bylo to nejlepší, co jsem zažil. A víte co? Zhubnul jsem sedm kilo. Ano? Barney Hinkle, Vzdej se a řvi.

Mám otázku. Nemyslíte si, že zklamete spoustu lidí? Ať se jdou vycpat! Víte co? Je mi to fuk. Jsem v tom sám za sebe. Jsem tu, abych byl šťastný, a pokud to někdo nedokáže přijmout, ať si trhnou. - Ano? - Plánujete se odstěhovat někam do tepla? Přemýšlel jsem o Mexiku. Protože...

to tam má rád. Vy jste vtipálek. Jo? A co bude s vašimi čtyřnohými kamarády? Hej! Čtyřnozí kamarádi mají zůstat čtyřnohými kamarády. Jestli neustojí být koberečkem... Asi jsem řekl až příliš. - Ano?

- Říkám si, když jste s tím skončil, kdo to po vás převezme? Nejsem si jistý, ale napadl mě Donald Trump. Jo? Pane, udělal jste si seznam toho, co teď budete dělat a kolikrát jste ho zkontroloval? Kontroloval jsem ho víc než jednou, ale míň než desetkrát, protože počtvrtý už jsem se začal nudit.

- Ano? - Chápu správně, že nemáte smlouvu? Je přesto nějaká klauzule, která vás z toho dostane? Vůbec žádná! Jsem nucen tohle dělat na věky věků. V tisku vás citovali, jak zmiňujete "ho". Jde o nějaký sexuální skandál, o kterém nevíme? No, musím přiznat, že ano.

A byli tři. Coline, jestli to neuhodneš, tak tě všichni zaškrtíme. kdo jsi? - Jsem Santa Claus. - A dál? Dávám výpověď skřítkům. Ne, proč by ses stěhoval do Mexika? Protože se chystáš... - Jít na odpočinek. - Ano. Překlad: Magenta www.videacesky.cz

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

no teda, po letech zkoukávám starý videa WLIIA a co mé oči nevidí - Donald Trump je fakt všude! je to tak nějak děsivě smutný, že tehdy byl Trump jen špatný vtip a teď z něj možná bude prezident. to už by bylo lepší, kdyby z něj byl ten Santa. jen teda chudáci ty děti, co by si mu musely sedat na klín ;)

40

Odpovědět

Sprava z buducnosti: Donald Trump je "uspesnym" prezidentom a mozno bude aj Santa. Pockajme si na dalsiu spravu z buducnosti

70

Odpovědět

Myslela som na to, že sa poteším keď preložíte túto moju najobľúbenejšiu hru a vy ste to vytiahli práve na Vianoce.. úžasné!! :D god bless you !! :D :D

240

Odpovědět

Já je prostě miluju!!

200

Odpovědět

Tak, ještě nový díl Troopers a Videa Česky nám dají nejdokonalejší dárky ze všech :D ! :)

213

Odpovědět

Bohužel, nový díl nevyšel, takže ani nemůže být přeložen. :-)

193

Odpovědět

Škoda že to s tím "ho" je takové nepřeložitelné, ale paráda. Veselé Vánoce všem :)

181

Odpovědět

Nová hra....ale nic moc...když jsou ty vánoce tak 2/10

1859

Odpovědět

som zvedavy kolko lajkov dostanes zato ze su vianoce :D

183

Odpovědět

Ty názvy těch plátků mě dostávaj, populární mechanika :D :D

192

Odpovědět

btw: kdo by nevedel, tak "Ho" znamena slapka

252

Odpovědět

YOU DON'T SAY!!! :D

19108

Odpovědět

Tohle jsem nevěděl. Díky. Už to dává smysl.

233

Odpovědět

Já jsem thole dlouho nesledoval, ale pak jsem si jednou pustil jeden díl a nakonec zkouknul všechny - tahle banda je dokonalá, a úroveň té show byla tehdy mnohem vyšší než naše současná partička

223

Odpovědět

Děkuju, děkuju, děkuju :D Moc jste mě potěšili ;) :D

a všem Šťastné a Veselé :)

181

Odpovědět

Vskutku hezký vánoční dárek. Santa na odpočinek do Mexika? Lepší místo si vybrat nemohl :-D

181

Odpovědět

Super dárek. Hezké Vánoce všem!

181

Odpovědět

Mozna by se hodilo tam napsat, co ze to ma hadat.

1835

Odpovědět

Je to tučně v popisku. Ten titulek se tam dá jen blbě nacpat, aby sedělo časování. :-)

183

Odpovědět

+BugHer0To jsem prehlidl, pardon. Tomu cloveku, co cele dily preklada na Youtube, tak se mu tam vzdy vejdou.Ale beru to, prehlidl jsem to.Zacal jsem cist zacatek a vidim ze tam popisujete hru jako takovou, tak jsem si rekl ze ji znam a nepotrebuji to cist :-D

188

Odpovědět

+BugHer0Ten člověk, co překládá celé díly na YouTube, se včera připojil k našemu týmu, takže se možná dočkáš brzy titulků v obrazu i tady. Ale myslím, že to takhle ničemu nevadí. Lidi, co čtou popisky, se to dozvědí a ostatní můžou hádat spolu s Colinem.

192

Odpovědět

+BugHer0To je skvela zprava :-) jak pro vas, tak pro nas.

181

Odpovědět

Tak a pro dnešek dejte stopcenzuře všichni místo palce dolu palec nahoru když už jsou ty vánoce :D

185

Odpovědět

To jsou neuvěřitelní improvizátoři!.. Výborné. Všem tady přeji.. krásné Vánoce a do nového roku spoustu skvělých videí jako je toto!:)

181

Další