EtiketaSouls Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:53
Počet zobrazení:3 862
I v Dark Souls musíte občas dbát na pravidla etikety, zvlášť když váš svět navštíví nečekaný host.

Přepis titulků

ÚTOČÍ NA TEBE FEŠNÝ_ARISTOKRAT A sakra. Co to děláš? Co? Útočím na tebe. - A co nějaká etiketa? - Co to? Kdo začne souboj tím, že zaútočí? Jako bys přeskočil předkrm a vrhl se na hlavní chod. - Ne, na dezert!

- Pardon, nechtěl jsem… Každý správný gentleman ví, jak se chovat, když na něj někdo zaútočí! Zaprvé musíš svého nepřítele najít. A po krátké pauze musíš vše formálně odstartovat gestem. - Ideálně mečem sklopeným k zemi. - Dobře. Jiná gesta jsou sice přijatelná, ale někdo je může vnímat až urážlivě. Ale jakékoliv gesto je lepší než žádné, kdy jen tak naběhneš do boje jako vzteklý pes, který má pěnu u huby a chce se nažrat!

Dobře no, boha jeho, omlouvám se. Jestli chceš, můžu to gesto udělat teď. Neurážej mě, na to už je pozdě. Jsem velice zklamaný a mám zkažený den. Zlomil jsi mi srdce - Pěkný den přeju.

- Ale no tak! - Říkám pěkný den! - Prosím, neodcházej! Nauč mě to! Já nejsem žádný tvůj učitel. Pokud to neuděláš ty, tak kdo? Jak se to mám naučit, když mě nikdo nic nenaučí? No tak, hele, omlouvám se, že jsem tě urazil. Nechtěl jsem být neurvalý. Jsem prostě jen nevzdělaný. Prosím, nauč mě svou kulturu!

Dobrá tedy, budu tě učit. - Ale musíš mě poslechnout na slovo. - Jistě. Musíš se toho hodně naučit. Budeš potřebovat veškerý svůj důvtip. A já tyto posvátné rituály neberu na lehkou váhu. Pokud zaváháš, tak tě okamžitě srazím k zemi. - Rozumíš? - Ano, rozumím. Rozumíš mi?

Pane, ano, pane, rozumím, pane. Tak tedy začněme s tvým vzděláváním. A tak končí tvé vzdělávání. Aha, já čekal, že toho bude víc. Učíš se rychle, mladíku. - Jsem na tebe velice pyšný. - Díky, sensei. Naučil jsem tě vše, co znám. A nyní… pojď bojovat, rolníče!

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář