Krystaloví plaziSouls Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:50
Počet zobrazení:3 235
Křišťálové ještěrky (crystal lizards) jsou nepřátelé v Dark Souls, kteří před vámi zdrhají, ale když se vám je podaří zabít, tak v jejich ostatcích můžete najít slušnou kořist v podobě titanitových krystalů. Ale jejich zabití nebývá zrovna snadné.

Přepis titulků

Tak jo, Beníku. Pamatuj, tahle hra je snadná, stačí být trpělivý, opatrný a klidný. Takže žádná unáhlená rozhodnutí. Panebože, křišťálová ještěrka! Panebože, vrať se sem! Pojď sem, ty mrcho! Pojď sem!

A sakra. Ty jo. A to se mi vedlo tak dobře. Byl jsem klidný, jednal jsem s rozmyslem. A pak jsem uviděl tu ještěrku a chtěl její kořist. Jsem v háji, co? Jo. Víte, co ta ještěrka měla? Stálo za to se za ní hnát? Kolik duší má?

Aha… Tak jo… To je hodně duší. A jsem na hony daleko od ohně. Další oheň bude beztak za rohem, co? Ty jo, to je na prd. Tak jo, pojďme si to odbýt. Jo, to je ono. JSI MRTEV Sakra.

No nic, poučil jsem se. No tak, Bene, musíš být trpělivý. Pořád! I když uvidíš… Křišťálová ještěrka! Panebože! Překlad: Xardass www.videacesky.cz Pojď sem, ty mrcho!

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Taky pěkný, ale čekal jsem případ, kdy ještěrka zaběhne do místa, kde ať se snažíte sebevíc, tak ji ne a ne hitnout, až vyprší čas a ona se v tichosti vypaří... Tak si říkáte, dostanu ji příště, ale ne, zůstává nechytatelná...

10

Odpovědět

Ještěrkám nosím rohlíky k vodě. Vlastně sežerou všechno

20

Odpovědět

Tak hlavně že jsi spokojen :D

30