NepřítelSouls Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:47
Počet zobrazení:3 355
Některé postavy se vás ani ve hrách typu Dark Souls nepokoušejí zabít. Tedy jen do jisté doby…

Přepis titulků

Sakra. Jak jsem mohl umřít tím, že jsem sjel ze srázu? Víš ty co? Už tě mám dost. Akorát tu sedíš a směješ se mi. A vůbec mi nepomáháš. Tumáš! Co to má bejt? Ty bídná kryso! Ty máš ale drzost! Možná jsem bezduchý, ale rozhodně ne bezbranný, ty ničemo! - Připrav se na smrt! - Ne! Do háje!

JSI MRTEV A mám po duších. Paráda. - Připrav se na smrt. - Co to děláš? Už jsi mě zabil! JSI MRTEV Ne, přestaň! Já tě nechtěl napadnout. Byla to chyba! Pojď sem a bojuj jako muž, ty zbabělče! Odpočívat!

Odpočívat! Proč nemůžu odpočívat? Tohle je můj hlavní táborák. Na to jsi měl myslet, než jsi mě napadl. Dobře, tak jo, víš ty co? Je*at. JSI MRTEV Co? Ne! Počkej! Odpusť mi! Odpusť mi! Tady žádné odpuštění nenajdeš. Co mám dělat?

Tohle je můj hlavní táborák, tady jsem v bezpečí. Ježíši Kriste! No tak je*at, utíkám pryč. Vrať se, ty jeden prázdný hajzle! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pfff, zrovna Crestfallen byl ze všech NPCček nejslabší. Dvě rány v New Londo a už nikdy na nikoho nezíral. A dropne jenom tisíc duší.

00

Odpovědět

Vážně je to jeho hlavní táborák? :-D (1:19)
Ale co by ne, oheň tam hoří, tak už jen nějaké špekoně na opékání :)))

00

Odpovědět

Jo, v Dark Souls se hra ukládá u táboráku/ohně (bonfire) :) Myslím, že se to používá v českém prostředí v kontextu Dark Souls.

00

Odpovědět

bezduchý by mozna davalo vetsi smysl

30

Odpovědět

Díky! Lámal jsem si nad tím hlavu, ale tohle mě nenapadlo, opraveno! :)

20