Pěšák, ten tvrdej chleba máSouls Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:64
Počet zobrazení:3 220
Chudáci obyčejní pěšáci, nepřátelé, kterých je všude plno a které hrdina kosí jak na běžícím pásu…

Přepis titulků

Dneska se toho moc neděje, co? - No jo, tak to občas je. - No jo. Hele, jeden jde! - Do háje! - Ale no tak. Další, co běží přímo za bossem. - A už je tu zas. - Pojďme na to. - Co to je? - Už zas? To snad není pravda! - Tohle už mě fakt uráží.

- Jo. - Tentokrát! Pojďme na to! - Jo. - Hej, stůj! - Zastav se, mám s tebou nevyřízené účty. - Můžu vám pomoci? - Jo, můžeš nás přestat obíhat. - Cože? - Celý den akorát běháš kolem nás. - Ignoruješ náš. - Jo. - Dobře no. - Nesměj se nám! Hele, snažím se dostat k bossovi. No jo, tak ty jdeš za bossem?

A my tě snad zdržujeme? Tak ty jdeš za bossem, ty seš ale chlapák! Jé, já bojuju s bossem se svým mečem a štítem! Já jsem totiž hráč! No dobře, dost! Co vy vlastně chcete? - Abys s námi bojoval. - Co? Kdysi jsi s námi bojoval. Někdy jsme porazili my tebe, někdy ty nás. Ale teď jen probíháš, ani mečem naším směrem nesekneš.

A hele, víme, že nejsme takoví sexy obři jako bossové. Není za nás tolik duší jako za bosse. Ale to jsme tak hluboko pod tvou úroveň, že na nás už nemáš čas? Už ani kotouly neděláš, prostě jen běžíš kolem. Copak jsme bezcenní? Copak nekrvácíme, když nás sekneš? - Jako bychom tu vůbec nebyli. - Proč nás nemiluješ? No dobře, můžu s vámi bojovat teď, jestli chcete. - Vážně?

- To by bylo super. Tak jo. Počkat! Momentík. Tak jo. Připraveni? To byla paráda! Viděls to? Vykryl můj útok! Nemůžu tomu uvěřit! Vykryl můj útok! Kdy to udělal naposledy? Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář