Posvátné umění kotouluSouls Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:65
Počet zobrazení:3 503
Rychlejší pohyb a nezranitelnost, to jsou časté vedlejší účinky kotoulu vpřed ve hrách! Ovládá však náš hrdina tuto techniku na dostatečné úrovni?

Přepis titulků

OBJEVIL SE AKROBAT A sakra. Takže… Takže… - Takže… - Takže… Než začneme, vetřelče, měl bych tě varovat. Naučil jsem se speciální trik. Je součástí starobylého bojového umění. Opravdu?

Je to starobylá technika, kterou si předávali stařešinové. A naučili ji jen pár vyvolených. Prosím, předveď mi, o jaké starobylé technice mluvíš. Říkají jí… Roly poly. Tomu říkáš roly poly? Chlapče, možná jsi poznal naprosté základy roly poly, ale já se narodil v plamenech roly poly.

Slovy starobylých mudrců roly poly… Z roly poly jsme se zrodili, roly poly z nás udělala muže a roly poly nás také zničí. Střez se roly poly. Legendy byly pravdivé. Jak je to možné? To je nádhera.

Kde jsi? Prosím, než zemřu, nauč mě, jak se dělá roly poly. Řečeno nesmrtelnými slovy mistrů roly poly: Zamakej na sobě, trapáku. Překlad: Xardass www.videacesky.cz Nauč mě, jak se dělá roly poly. Slovy starobylých roly poly…

Paráda. Nesmrtelnými, no jo.

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

What are we?

00