Zamakej na sobě!Souls Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:76
Počet zobrazení:3 235
Solaire se vrací a s ním i jedna nesmrtelná hláška. Nebo je to víc než jen nějaký trapný, stokrát omílaný kec?

Přepis titulků

- Zdravím, slunečný kámo. - Čau, Solaire. No tak, co se děje? - Ale nic. - Mně to můžeš říct. Už mě nebaví v téhle hře pořád dokola a dokola umírat. Nebaví mě na jednom bossovi donekonečna umírat. Nebaví mě, že mi to nejde. Hlavu vzhůru, slunečný kámo.

Na to je jednoduchá pomoc. Prostě na sobě zamakej. - Ale no tak, ty taky? - Co? Kdykoliv si řeknu o pomoc, nic jiného neslyším. „Zamakej na sobě.“ A jak jako? Chci pořádnou radu. Jakou mám použít zbraň nebo zbroj? Chci skutečnou radu, ne pořád dokola slyšet ta tři otravná slova. A víš ty co, slunečný kámo? Schválně jsem šel za tebou, protože jsem doufal, že ty se toho trollení nebudeš účastnit.

Ale očividně ne, jsi stejný jako ostatní. - Slunečný kámo. - My dva nejsme kámoši. Já jsem se tě nesnažil trollit. Myslel jsem to vážně. Neexistuje zbraň nebo zbroj, díky které to najednou bude snadné. Tak proč mám teda tyhle krámy? Abys vypadal dobře. Jako já. Zbroj a statistiky mohou pomoci, ale záleží hlavně na tvých schopnostech.

Tvé kotouly musí být rychlé. Tvé kryty přesné. Musíš se naučit útoky nepřátel. Musíš být inteligentní, trpělivý a vytrvalý. Musíš na sobě zamakat. Ale Solaire, to je opravdu, ale opravdu těžké. Samozřejmě že ano. Všichni s tím zápasíme.

Každý z nás. Po celý život nás může něco srazit k zemi nebo frustrovat. Občas selžeme nebo zažijeme hroznou ztrátu. Abychom se z toho dostali a mohli jít dál, musíme být soustředění. Potřebujeme cvičit. A musíme se učit ze svých chyb. A trocha té pomoci od veselého společníka není k zahození. - Já žádnou pomoc nepotřebuju. - Ale ano. Všichni ji potřebujeme. To, co říkám, není žádná novinka. A nevztahuje se to jen na tebe. Jsou to rady staré jako sám čas.

Předávají se z generace na generaci už od pradávna. Takže „zamakej na sobě“ není jen pohrdavý mem. Naopak. Popisuje důležitou pravdu v našich životech. Ve skutečnosti je to nejlepší rada, kterou můžeš dostat. Páni. Solaire, nevím, co říct. Nemusíš říkat vůbec nic, slunečný kámo.

Stačí, když to nevzdáš. Hodně štěstí. Díky. Slunce budiž pochváleno! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"Neexistuje zbraň nebo zbroj, díky které to najednou bude snadné."

Laughs in Black Knight Halberd +5 with Giantdad set

00

Odpovědět

Nechápu to nízké hodnocení... Asi je to moc pravdivé a málo vtipné...

91

Odpovědět

Není pravdivé, jen je vhodné pro nízké bez rozhledu. Oni to tak vyžadují a nechápou nic mimo soutěž..

14

Odpovědět

Kdo proboha překládá "git gud"?

110