Ztráta dušíSouls Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:39
Počet zobrazení:3 410
Když jde o herní měnu (duše), jde o všechno!

Přepis titulků

JSI MRTEV Sakra. Zase mě dostal. A teď se tam musím probít kvůli svým duším. Do pr… Tak jo, jdem na to. JSI MRTEV Do hajzlu!

Teď je tam ještě víc duší. Jdeme na to. JSI MRTEV Panebože! Ku*vadrát! Já se na to… Ne, klid. Teď jde o hodně duší. Jdeme na to. A je tam ještě víc duší!

Do p*či! Panebože! Teď je tam tolik duší! Já tuhle hru nesnáším! Nesnáším ty nepřátele! Všechny je zabiju! Pojďme na to! Jdeme na to. Jo! Jo! Jo! Jo! Jo! Chvála slunci! Jo!

Ku*va! Konečně. Co? No tak! Ne! Ne, ne, ne! JSI MRTEV Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video dobrý, ale pořád nechápu co je na tom tak extra. Takhle před dvaceti lety co se týče obtížnosti fungovala každá druhá hra...

15

Odpovědět

Kdo nevyrustal v te dobe, tezko pochopi ze to tak proste fungovalo. Dnesni hry jsou smerem k obtiznostem vetsinou velmi vlazne. Penize jsou penize. Akorat se tak vychovava generace hracu, ktera bude potrebovat tlacitko na automaticke prochazeni hrou.

10

Odpovědět

+ZemetrasTo mi připomnělo Fable 3, kde z nějakého nepochopitelného důvodu nemůžete umřít. Ve hře je pasivní příjem cca každých 5 minut, potřeboval jsem našetřit love, tak jsem si stoupnul do pouště a čekal. Po asi 5ti hodinách jsem se vrátil a vidím, že mě kosí nějaké písečné mrchy, asi celých těch 5 hodin :D

10

Odpovědět

Jo jo... A v některých případech jsi před pětadvaceti a více lety musel třeba i za každý další pokus vytáhnout peněženku a vhodit minci. :)

70