Spider-Man na párty a v autoškole

Thumbnail play icon
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:168
Počet zobrazení:6 617

Brzy přiletí nový film o Spider-Manovi do našich kin. Ať už si myslíte o novém remaku cokoliv, Marvel (a Sony) vědí, že je to jejich hlavní příležitost vytřískat na jednom z nejznámějších superhrdinů slušný balík, a tak nic nenechávají náhodě a natáčejí speciální scény jako reklamní kampaň (což kdysi vyšlo Foxům u Deadpoola). Vyplatí se tenhle tah, nebo vás nechává Spider-Man chladnými?

Přepis titulků

INSTRUKTOR ROKU NEJLEPŠÍ AUTOŠKOLA ZŮSTAŇTE NAŽIVU NEPIJTE PŘI ŘÍZENÍ Nauč se řídit, Spider-Mane. Tak kdo z těchle géniů je další? Parker Peter. - Je tu Parker Peter? - Já jsem Parker Pet... - Peter Parker.

- Peter Parker. Dobře. Jde se na jízdy, chlape. Jdeme. Na patnáctiletého máš pěknou káru. Je mého kamaráda Tonyho. Je to prototyp. Kéž bych měl taky kámoše Tonyho. AUTOŠKOLA Dej si ruce na devátou a třetí. - Není to na desátou a druhou?

- Bylo. Teď je to jinak. - Za to ti strhnu pět bodů. - Co? Pět bodů za tohle. POZOR! - Jste v pořádku? - Jsem. - Mám jet dál? - Pokračuj. Jo, podívejte na tohle. Stisknu tohle... - Bez rukou. - Hele! Hele! Hele! Hele! - Promiňte.

- Tohle nedělej. Už neudělám. - Někoho předjeď. - Dobře. Jedeme. Zpomal. Zpomal. Nehraj si na hrdinu! Superhrdinu. Co? - Co to bylo? - Co jste to říkal? Velké finále.

Podélné parkování. Jasně. A je to. Pro dnešní děti je už volant zbytečná námaha, co? Běž, běž! Bude to těsné, Petere Parkere. Když to neuděláš, nic z toho nemám. Chci, abys prošel. Ale když změníš pruh a nepoužiješ blinkr, tak to musím napsat.

Když selžeš ty, tak já taky. A pak selžeš znovu. Minus jeden bod za protáčení očí. Všímám si úplně všeho. Petere? Zloduši! Tak prošel jsem? INTELIGENTNÍ TECHNOLOGIE AUDI REDEFINUJÍ SUPERSCHOPNOSTI V KINECH OD 7.

ČERVENCE Ale jo, dám ti to. Už jeď. Překlad: Blackthunder www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já jsem jakože fakt nerd fanda superhrdinů a je mi jedno kolik mi je... ale to dávají ty reklamy natáčet stážistům, nebo je to fakt tak špatné. Filmy dělané tak, že na vás tři áčka a jasný blockbuster bliká kde to jde, mají vždycky takhle až směšně nudné ty prachytřískanice okolo.

V poslední době se mi fakt líbil snad akorát ten trailer na Deadpoola s tou telefonní budkou. Hrozně mě baví filmy, které přiznávají ty zaběhlé klišé a dělají si z nich srandu. Když jsme u toho, tak nahodím do diskuze protipól a to je třeba James Bond. To je fakt tři hodiny vysoko rozpočtového ultra nudného předvídatelného shitu :D

115

Odpovědět

Prvoplánová reklama absolutně znehodnotila jinak docela povedené scénky.

185