Krabí armáda chrání špióna před rejnokemSpy in the Wild

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 12
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:60
Počet zobrazení:2 664
Rejnoci dokáží spořádat až 50 krabů denně. Jak se proti nim krabi brání?

Přepis titulků

Čtyřmetrový rejnok spořádá i 50 krabů denně. Vysaje každého, který přišel o krunýř. Z našeho špióna se stává ochránce. Rejnok si najde lepší oběť. Ti s tvrdým krunýřem nestojí za námahu. Samci občas s rejnokem i bojují. Ti s měkkým krunýřem se schovávají v davu. Rejnok je však může ulovit i přes odvahu ochránců.

Z tohohle krunýře dostal maso jedna dvě. Schovaný krab se vydává na cestu. Musí se ztratit v davu. Z rejnokovy oběti zbyl jen prázdný krunýř. Ale do 50 krabů mu dnes ještě pár zbývá. A prchající krab je na otevřeném prostranství. Povedlo se. Teď jen zmizet v davu.

Čím víc jich je, tím hůř se rejnokovi loví. Ti s tvrdým krunýřem vytvoří pevnost, pod kterou se schovají ti s měkkým krunýřem. Náš špión je teď sám nechán rejnokovi napospas. Dostane se mu vražedného zacházení. Krabí pohled na to, jak vypadá konec. Ale pořád ještě žije. Ještě není po všem.

Tentokrát mu rejnok pomohl. Náš špión už je zase na nohou a vydává se do pevnosti. Musí vylézt na věž z korýšů. Ale nakonec to není potřeba. Krabi přicházejí za špiónem. Vytvoří kolem něj štít z nohou a krunýřů. Jde o živoucí baštu vybudovanou na písku. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Díky za překlad - můj oblíbený David Tennant

00

Odpovědět

Tak tohle bylo naprosto úžasné video..Velkolepost v moři!

00