Star Wars: The Old Republic E3 Trailer

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:347
Počet zobrazení:4 493

Nové MMORPG Star Wars: The Old Republic, odehrávající se několik set let po ději Star Wars: Knights of the Old Republic. Podle vývojářů společnosti Bioware se bude jednat o první online hru zaměřenou na příběh, kde budou rozhodnutí hráčů způsobovat různé zvraty v ději. Zvěřejněny byly zatím dva trailery, tento je nejnovější z výstavy E3 2010.

Přepis titulků

STAR WARS: THE OLD REPUBLIC HOPE OF ALDERAAN - E3 Trailer Po staletí představoval Alderaan symbol naděje pro republiku. Ale pak přišlo Impérium... a jedním mocným úderem srazilo Alderaan na kolena. Nezbývá mnoho času a proti nepříteli nás stojí pouze hrstka. Preživším zbyla pouze jediná volba... musíme bojovat a buď zvítězit, nebo zemřít.

Za republiku! Pohyb! Jděte! I přes velké oběti bojujeme, protože víme, že jediná jiskra odvahy dokáže zapálit oheň naděje a obnovit mír v celé Galaxii. Překlad: Jaecen Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (81)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mě se nezdá, že by ten ligthsaber zastavila svojí rukou, resp. to vypadá, že spíše používá sílu, aby vytvořila bariéru a ta ten ligthsaber zadrží. Ve videu je vidět, že touto silou nadstadartně oplývá, tak by to mohla dokázat. IMHO..

180

Odpovědět

Nesnáším, jak jsou Jediové a Sithové overpowered nad standardními vojáky. To překousnu, ale zde je něco mnohem horšího... zastavit lightsaber holou rukou? C'mon! Vader sice uměl rukou zastavit paprsek z blasteru, ale tohle je přehnané. Opravdu.

181

Odpovědět

Tak tahle musela cvičit Yodu (jen pomocí Síly rozdrtit skálu, to už je celkem high level)

180

Odpovědět


Odpovědět

Sice mi přišlo trochu divný, že když tomu trooperovy bouchl granat v ruce že byl jen trochu očouzenej a taky to, že by ta ženská složila jen tak za běhu 4 sithy, ale hra vypadá bombově už se nemůžu dočkat

180

Odpovědět

Fueran:
Chlape je vidět že o univerzu SW nevíš absolutně nic ... jak to může být StormTrooper když se to odehrává za staré republiky ? Tydle brnění nosili i klonový vojáci a nejen ti. Proč si Sithské válečníky hážou přes rameno ? Nebude to tím že mají třeba výcvik ? Kde máš Palpatina ? Já teda žádného nevidím. Nebo někdo jiný ano ? A třeba partyzánská válka ti nic neříká co ? Ale takhle se vedlo spoustu válek v naší historii. Možná je to pro někoho rejžák na prachy ale asi nejsi pravej fanoušek SW, protože bys to jinak pochopil. Todle je můj názor. Možná tu se mnou někdo nebude souhlasit, možná někdo ano.

180

Odpovědět

Safra lidi přemýšlejte trošku....
Jak by to mohli být stormtroopeři když se to odehrává milénia před Skrytou hrozbou?
Navíc nevím na co si stěžovat. KotOR 1 i 2 mají naprosto boží příběh ze kterýho by Lucas(možná) mohl dělat film... Možná byste mohli přestat patrioticky koukat jen k originálním 6 dílům ale být i otevření novým nápadům...

181

Odpovědět

Fueran: Co ty víš, nemusí to mít se SW moc nic společnýho a hra jako taková to může být dost dobrá :) Jinak souhlas s Michal Koch, první trailer je daleko lepší.

180

Odpovědět

To je hrozne debilni video... Misto aby hru prizpusobili pravidlum SW sveta, SW svet prizpusobuji hre.. A to je hrozne naprd. Legie imperia se pomalinku soura lesem, nikam nespechaji, neni kam... Jen cekaji az na ne z lesa vybehne armada sbehlych stormtrooperu, aby si pak jejich kapitan hodil prez rameno dva sithaky, aby mu treti pripalil xicht bleskem... A co vic, na kapitanovi neni ani skrabanec, pritom z Palpatina to udelalo zjizvence...
Lidi nezerte tu nastavovanou kasi. Tohle nevznika jako poklona SW, je to jen dalsi rejzak na prachy...

188

Odpovědět

Na Filmy a knihy Star Wars stejne žádná hra nemá

182

Odpovědět

já nepotřebuju hry, chci star wars 7

181

Odpovědět

Ezeor: Netušim, proč někdo nenatočí takovejhle film, to by byla absolutní pecka :))

180

Odpovědět

MNO mohli by byla pecka :D ale v tom překladu jako ve hře mislim kreslene

180

Odpovědět

Kéž by k tomu traileru patřil i nějaký film, na to by se dalo koukat! :)

180

Odpovědět

Zajimave ze si ten sith toho granatu nevsiml :D

180

Další