Sugarboy a Chip Lockder: Doktor zločinu

Thumbnail play icon
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:148
Počet zobrazení:3 207
Je tu další ztřeštěný příběh hyperaktivního zrzka Sugarboye. Tentokrát má pro vás akčňárnu se superdrsným chlápkem, se kterým není radno si zahrávat.

Přepis titulků

Ahoj! Jsem Sugarboy, chlapec, co jí hodně cukru. Chcete povědět příběh? Jeden vám povím! Je tu super akčňák jménem Chip Lockder: Doktor zločinu. Žil jednou Chip Lockder, nejsilnější chlap na světě. Silnější než můj táta. Měl doktorát z pěsťovek a kopanců. Uměl s nunčaky, uměl karate i hrát na elektrický housle. Mlátil a zabíjel zločince.

Kdykoliv viděl zločin, pořádně na něj ukázal a lidi ho poslechli. Někdy řek doktorskou hlášku: "Zakloň se a zakašli!" A když zabránil zločinu, svlíkla se před ním holka. Proto hodně zabraňoval zločinu. Jednou se mu jedna zachráněná svlíkla a Chip zjistil, že se mu její obličej líbí víc, než její bochánky. Druhý den se vzali a v noci se o sebe třeli, dokud nevykřikla. Ráno se Chip koukal na zprávy, kde mluvili o zlým padouchovi jménem Skud Wilkins, co dělal hrozný věci jako vybuchování domů a kopání psů.

To Chipa tak rozzuřilo, že zrudnul a zahodil svý cereálie. Roztrhnul svý triko a praskal balónky! Vydal se Skuda hledat a ptal se prodavačů, taxikářů, babiček. Ale byli úplně pitomí, tak šel k počítači, chvilku se koukal na nahý holky a našel Skudovu adresu. Na mopedu jel k jeho továrně zločinu, udělal salto o zeď a vykopnul dveře!

Uvnitř banda přisluhovačů hrála karty. Jeden větší pitomec, než druhý! Jednomu ji vrazil do obličeje, druhýmu do břicha a zbylým dvěma do zadku. Pak vykopnul dveře do Skudova kanclu. Pořádně na něj ukázal a řek sprosťárnu. Ale on je dospělý, tak může. Skud vytáh uspávací flusátko a střelil Chipa do krku a on řek: "Jauví." Probudil se svázaný a na piňdoura mu mířil laser. Skud řek: "Proč mě chceš zabít?" "Protože jsi zlý." "Tak rád ubližuju lidem, no a?"

"Tak to nedělej." "Ne. A jako rukojmí tu mám tvoji ženu." "No ty vole!" "Pustím ji, jen když mi dáš krabici lentilek!" "To nejde!" "Ale jo-o!" "Ne-e!" Snažil se osvobodit, ale nešlo to. Pak dostal nápad. Myslel na nahou holku, že se mu natolik postavil, až odvrátil laser a ten zničil pouta! Potom hodil Skudovi pšouk do obličeje, což ho omráčilo a Chip mu odbouchnul hlavu!

Pak chytnul svou holku, dal jí pusu, šáhl na bochánek a odjeli na mopedu tak rychle, že vylítli do vesmíru a plácli si s mimozemšťanem! SUGARBOY! Sugarboy. Překlad: Ninjer www.videacesky.cz Příště uvidíte. KUNG-FU MÁMA

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tak malý a už tak zkaženy :D

190

Odpovědět

Zrzci vážně nemaj duši

180

Odpovědět

Z toho cukru mu už vážně hrabe :D :D

180

Odpovědět

Nádherně praštěné (-:

181

Odpovědět

WTF?

191

Odpovědět

meli by ho prestat krmit sladkostma

180

Odpovědět

Nejlepší příběh! :D

181

Odpovědět

kicking dogs :D

181