Sugarboy a Vražedný pytloun

Thumbnail play icon
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:368
Počet zobrazení:4 402
Hyperaktivní Sugarboy má pro vás detektivní thriller s názvem Vražedný pytloun. Toto video je zčásti parodií na daný žánr a zčásti vtipným úletem reflektující to, jak děti vnímají filmy. Snad se bude líbit - Sugarboy má případně v zásobě i další příhody.

P.S. V malé roličce se mihne i jeden známý moderátor.

Přepis titulků

Ahoj! Jsem Sugarboy, chlapec, co jí hodně cukru. Chcete povědět příběh? Jeden vám povím! Jde o detektivní příběh Vražedný pytloun. Začne to chlápkem, co ho zavraždí do ksichtu. Všude se o tom mluví a nikdo neví, kdo je vrah a proč zabíjí. Jednou ho někdo uvidí při zabíjení a má na hlavě pytel. Tak mu noviny začnou říkat Pytloun. Všimne si toho hustej detektiv, co vypadá jako mámin novej přítel.

Jmenuje se Max Husťák, protože je tak hustej. Nosí kabát a dvojitý brejle. A zvládne parádně zavěsit! Jednou šel na místo činu, kde někomu odmlátili obličej. Na zemi nos a vedle dopis z písmenek z novin. "Já to udělal. Ha ha ha. S podravem Pytloun." Max se naštval. Popad nos a šel na vlak, aby vzal nos do laborky.

Mezitím jinde Pytloun někomu utrh hlavu a hodil ji do popelnice. Max šel do laborky za vážně hezkou asistentkou. A štípl ji do zadku. Pak projel nos na super počítači a našel vrahovu řasu. A byla hnědá! Tak hledal hnědovlasý a našel Jimmyho s fakt hnědými vlasy. Zeptal se ho a on: "Já to nebyl." "Fajn, dík." "Čau!" Max musel vymyslet jiný plán. Mezitím Pytloun vyhodil chlápka z budovy.

Unavený Max si doma dal Jupíka, když v tom telefon. Volal mu vrah! Říkal: "Zabiju další lidi, když mě nechytíš. Možná i tebe. Tak bacha." Podle mobilu byl kousek od něj! Hrozně se vylekal a chodil po špičkách. Vyskočil na něj Pytloun: "Uááá!" "Néé!" Chvilku se rvali, Max se ho snažil lechtat, ale nebyl lechtivý. Mlátili se tak tvrdě, že se rozbily Maxovy brýle!

A tak naštvaně strhnul Pytlounovi masku! Podíval se dolů a zjistil, že vypadá jako on! "Celou dobu zabíjím já!" Ale byla to jen maska ušitá z jeho obětí. Strhl ji a byl to Waldo z Kde je Waldo. Proto se tak těžko hledal. To byla ale taky maska, tak ji strhnul a pod ní asistentka z laborky! Tak ji štípnul a dal jí pusu.

Ale i to byla maska! A pod ní ředitel Carter. Vypadal stejně jako vždycky jako vůl. Max ho zfackoval za to, jak ho nechával po škole. Až mu úplně odfackoval ksicht a zbylo jen prázdno. A Max měl v zrcadle taky prázdný obličej! Pak vypadal vrah zase jako on! Chtěl křičet, ale mohl jen huhňat. Ale pak se vzbudil a zjistil, že vraha už chytli. Byl to jen šílenej bezďák, co šel navždycky do basy. Paní z laborky byla Maxova holka a dali si pusu.

A změnila se v ředitele Cartera! Z toho se taky vzbudil, ale nakonec se ukázalo, že se to jen zdálo mý fence Ginger! Občas prdí ze spaní. SUGARBOY! A to je vše, čau! Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je prvni zrzek co je hezkej i když z toho možna vyroste :D
Ještě jsem neviděl zrzka aby vypadal hezky u zrzek je to naopak.

180

Odpovědět

Give me your Energy boy :D

180

Odpovědět

Castiel?! IS THAT YOU BUDDY?!

180

Odpovědět

Hustý! Super! Automaticky 10/10

A Waldo, ten mě naprosto rezsekal :D

180

Odpovědět

Jsem pořád čekal kdy se tam objeví Conan O'Brien nebo Jimmy Kimmel :D

180

Odpovědět

Dost dobre :D "Ja to nebyl"

181

Odpovědět

Není ten konec tak trochu obšlehlej z jednoho dílu Simpsonů? :D Teď si nevzpomínám, kterej díl to byl, ale jednalo se tam o Lost (Ztraceni). Vyšlo tam najevo, že všechno co se v tom seriálu dělo, se jen zdálo nějakýmu psovi :D

182

Odpovědět

Víš kolik parodii končí tím "zdálo se to psovi";)

185

Odpovědět

+CathanJe jich víc? Škoda, já takovej konec viděla jen u Simpsonů a teď tady u toho :( Ale pobavilo :)

182

Odpovědět

Strašná blbost:D
Ale na asistentka byla fáááákt pěkná:D

184

Odpovědět

"Já to nebyl" "Fajn, dík." "Čau" - Keby polícia nasadí takéto vyšetrovacie metódy, hneď by sme mali menej vrážd :D

180

Odpovědět

jen jsem čekal až to skončí

1819

Odpovědět

Co? :D

182

Odpovědět

mne sa to páčilo :D

185

Odpovědět

Co na to říci? Snad jen: Moc cukru :D

183