Syndicate se představuje

Thumbnail play icon
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:186
Počet zobrazení:3 170
Původní hra Syndicate od studia Bullfrog Productions z roku 1993 byla izometrická real-time strategie. Ve hře jste vůdcem syndikátu a vaším úkolem je dávat příkazy svým agentům a s jejich pomocí se stát největším syndikátem vůbec a podmanit si celý svět. Nyní se Starbreeze Studios ve spolupráci s EA chystá vydat remake této hry, která se bude přiklánět hlavně k akční složce značky a stanete se tak jedním z agentů, kterým jste v původní hře pouze rozkazovali. Akce zatím působí velice zábavně a ovládání digitálního světa je poměrně zajímavou myšlenkou, která by mohla znatelně přidat na hratelnosti na atraktivitě. Atmosféra rozhodně taky není k zahození, takže já osobně jsem na hru velice zvědavý. Mnozí ji srovnávají s nedávným Deus Ex: Human Revolution, což asi není vůbec vhodné, protože Syndicate je postavený hlavně na akci, kdežto Deus Ex na nenápadném plížení. No a jak zaujala hra vás?

Přepis titulků

Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz Tohle nebude jako ty zkoušky, víš? Tohle je naostro. Ztráty tu nikoho nezajímají. Jdi po Changovi a získej jeho čip. Já půjdu po hlavním počítači a zjistím, co tam mají. Jdeme na to. Vítejte, já jsem Jeff Gaiman, hlavní výkonný producent hry Syndicate.

Tato mise je součástí mise Executive Search z rané fáze hry. Digitální maskovaní dokončeno. Uvnitř vaší hlavy je čip Dart-6. Vojenská verze spotřebitelského čipu. Je vaším průvodcem a umožňuje vám vnímat digitální svět a také ho hackovat.

Říkáme tomu nabourávání. Dobře. Tady se rozdělíme. Zůstanu v kontaktu přes čip. Dotáhni to do konce. Najdi toho debila a vezmi mu čip. Co to... Adrenalinové receptory plně nabité. Stojíš mi v cestě.

Bav se. Jste agent Miles Kilo. A se svým přítelem a mentorem agentem Meritem útočíte na konkurenční syndikát Aspari, abyste získali ukradenou čipovou technologii od jejich nejlepšího tvůrce biočipů, Garyho Changa. Doufáme, že vaše návštěva bude produktivní. Nabourávání má 2 formy.

Dart-6 upozorňuje na systémy v okolí, které mohu nabourat. Bezpečnostní dveře jsou jen jednoduchým příkladem nabourávání prostředí. V pozdějších částech hry můžete napadat mysli nepřátel. Donutit je zešílet a v tomto případě je donutit spáchat násilnou sebevraždu. Ku*va, ku*va!

Do hajzlu! Nech toho! Nepředvídané chování způsobené nabouráním. Nahrávám statistické soubory na servery Euro-Corpu. Nabourávání čipů nepřátel je v boji dynamické. A když ho použijete strategicky, může zvrátit jakýkoliv souboj. V této části úrovně jsme digitálně maskovaní. Dart hacknul AspariNet.

Bezpečnostní systém v čipech zákazníků Aspari. Na chvíli vypínám vnitřní bezpečnostní systémy. Vítejte u pořadu Pacifická perspektiva AspariTV. Jmenuji se Ben Lee a budu vás provázet. Dnes nás čeká další díl naší série o spolupráci důležitých vůdců a konzumentů. Zjistíme, že... Vaše vnímání je upraveno informacemi z okolního světa dat. Nepřítel!

Systémy v prostředí mohou být nabourány k přidání nebo odebrání krytí. Nabourávání často působí na větší dálku než zbraně a nevyžaduje přímý pohled na nepřítele. Cíl Gary Chang lokalizován. V Syndicate je kromě střílení i element prozkoumávání a hádanek. Zachytávám šifrované vysílání Garymu Changovi. - Myslíš, že ví o tom sdílení dat?

- Nevím. Posílají pro tebe agenty, Gary. Musíš pryč. Ku*va, musí tu už... Musíš pryč. Dešifruji pro plné vyčištění zvuku. V tuto chvíli spustil Chang alarm a stráže ví, že jsem tady. Ku*va. No tak, no tak!

Pokud mě zkusíš zabít, zničím ten čip. Pro to jsi přišel, ne? Nikdy nás nezastavíš. Vytrhnutí čipu z hlavy vysoce postavených pracovníků umožňuje čipu Dart-6 schopnost analyzovat technologii a získávat vylepšení. Každý kus vytrhnuté technologie umožňuje hráči vylepšit své systémy v průběhu hry.

Extrakce dokončena. Vylepšuji. Navazováním jednotlivých vylepšení odemknete určité bonusy. O jednoho debila méně. Teď odsud vypadněme. Pokusím se ti otevřít dveře. Musíš ten čip dostat na velitelství, vrať se k lodi.

- Cíl zaměřen. - Vidím nepřítele. Nabourávání složitějších systému jako obranných věží krásně funguje na slabší bezpečnostní síly. Střílejte! Další schopností Dart-6 čipu je Dart vidění. Po krátký čas mohu vnímat svět dat tak, jak ho vidí můj čip. Čas se zpomaluje a elektronické signatury nepřátel vidím i skrz zdi. Tato schopnost také zaplavuje mé tělo adrenalinem a můžu tak přijímat a rozdávat více poškození a také pohybovat se a přebíjet rychleji.

Všechny tyto schopnosti se dají v průběhu hry vylepšovat. Co to... Teď se to trochu rozjede. Získali jsme první Legacy zbraň. Impozantní Gaussova puška EMW-56. Sklokeramické tlusté sklo.

Odolné vůči projektilovému a termálnímu útoku. Poškoditelné střelbou vysokého kalibru za nízké teploty. Můžete zaměřit cíle i za rohy a kryty. V levém dolním rohu obrazovky můžete vidět pomalé nabíjení mé nabourávací aplikace. Nabourávání je poháněné adrenalinem. Aby se nabíjely rychleji, musíte generovat adrenalin neustálou akcí. Čím více zabití, nabourání a poprav, tím rychleji se vaše nabourávání nabije a tím je akce intenzivnější.

Kontakt. Všechny zbraně mají alternativní mód střelby. Pistole mohou mít střílení v dávkách, ale útočné pušky mohou mít plně automatický mód nebo jednotlivé střely. Toto je útočná puška TAR s granátometem. Navíc mohu nepřítele donutit nejen k sebevraždě, ale také k boji po mém boku a způsobit selhání některých zbraní.

Blížíme se k našemu odvozu, který je pod útokem sil Aspari. Extrakční vozidlo Euro-Corpu je pod útokem. Mnoho nepřátel ve hře má štíty, které musíte vyřadit, než je můžete zničit. Naneštěstí je naše úniková cesta ztracena. Budeme tedy muset najít alternativní únikovou cestu a to probojovat si cestu skrz zalidněné oblasti velitelství Aspari.

Cíl se přibližuje. Musíme pryč. Snad jste si užili tuto krátkou ukázku z jedné z prvních misí hry Syndicate.

Komentáře (36)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4ea194c41f447227426659

Nejlepší
cesta jak začít hrát "Dotu" League of Legends , založte si účet přes můj odkaz, naexpěte 5 level. Já za vás dostanu body, a vy dostanete peníze do začátku :) Myslím že je to fér ;) Enjoy :)

1813

Odpovědět

Co je to za kec, že je Deus Ex: Human Revolution založenej na nenápadném plížení!? To záleží snad na tom jaký styl hraní zvolím. Když stealth tak je to jasný, ale stejně dobře můžu hrát i akčně! A i když je tohle jiný tak s ničím jiným než s Deusem se to srovnávat nedá.

180

Odpovědět

miluju stare hry na kterych sem vyrustal, duke nukem 1, 2, 3D, wolfenstein, supaplex, hry z meho atari 2600 atd atd.. ale kdyz sem byl maly, tak sem doufal, ze jednou ty hry takhle budou vypadat.. a je to tady.. :)

180

Odpovědět

Mno je to něco jako Crysis tkže si to stáhnu a uvidíme :D

187

Odpovědět

Bohuzel to vypada dost podprumerne :(

1816

Odpovědět

Moc me to nezaujalo. Hra syndicate byla vzdy super strategicka akce, tohle jenom hloupe strileni, kdyz uz tak neco jako Deus Ex bych ocenil, ale pokud pujde jenom o to nekoho postrilet, tak na to jim hazim bobek.

Dalsi zprasena znacka minulosti.

181

Odpovědět

a mně dneska přišla sběratelská edice Heroes 6 :D takže do doby než vyjde Skyrim, mám co dělat, pak než vyjde diablo, mám co dělat.. no a pak tohle :)

180

Odpovědět

BTW: Ten co to hraje, je strašnej noob :lol:

182

Odpovědět

Grafika i způsob hraní mi připomíná Riddicka

180

Odpovědět

MNO nehnevajte sa na mna ale mne to pripada ako kravina, striela niekde inde zabije týpka uplne mimo ukazovatela kurzoru, ovladanie mysle bez toho aby ho musel vidiet, hmm parada kuknem na neho pojdem pomalicky a da sa sam dole,eh az na to engine sa mi nepaci nič,sorac.

184

Odpovědět

Vypadá to zajímavě, ale asi to nebude nic pro mě... Já se těším na nového Batmana (Arkham City), od Arkham Asylum jsem se tenkrát nemohla odtrhnout :)

180

Odpovědět

A i kdyby - Nemění to nic na tom že EA je vůči hráči nejnepříznivější vydavatel, který mimojiné i odkupuje konkureční firmy a poté je likviduje.

180

Odpovědět

Marz - Vím stoprocentně že už po odstartovani Originu bylo BC2 kolem 40 euro.

180

Odpovědět

marty: zase zle, Bad Company 2 som kúpil minulý december za 29 eur a asi pred mesiacom sa dal v akcii kúpiť za 10 eur

180

Odpovědět

kopie Deus Ex jak kráva

1811

Další