Terry Tate: Obránce z kanclu

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:802
Počet zobrazení:9 627

Terry Tate: Obránce z kanclu byla série vtipných televizních reklam, která vznikla mezi lety 2002 a 2005, a byla vytvořená pro společnost Reebok. Terry je fotbalový obránce, který je najat šéfem firmy, aby udržoval v prostorách jejich kanceláří morálku a pořádek. Hlavní postavu v reklamách ztvárnil fotbalista, zápasník a herec Lester Speight.

Přepis titulků

NEBUĎ HŇUP A DOPLŇ KONVICI. - Ahoj, Lauro. - Čau, Paule. Čau, kámo. Tohle ti tady tolerovat nebudu, blbečku! Když konev vyprázdníš, tak ji i doplníš! Tak už to pochop! Jinak zažiješ peklo. Peklo! Teď tady totiž vládne trojité téčko!

Svině! TERRY TATE OBRÁNCE Z KANCLU Když jsem Terryho přivedl, mysleli si o mně, že jsem blázen. Ale já jsem zastánce moderních metod. Inovativní myšlení. A od té doby, co je Terry u nás, naše produktivita vzrostla o 46 %. Přestávka skončila už před 15 minutama, svině! Já jsem zákon, rozumíš?

Mně neujde žádná levárna! Všechno je to o srdíčku. Jasně že pár hlupáků sejmu. Dám jim co proto. Ale občas je to hlavně o zastrašení, chápeš? Hraju si s jejich myslí. Tak jo, zatím se měj. Připrav se! Připrav se! Tohle bude bolet, ženská!

Vlak vjíždí do stanice Bolest. Už je to tam, prosím, neubližuj mi. Jen mi neubližuj. Díky, Terry! Díkybohu! Nejvíc na mě ale udělalo dojem to, jak se Terry stal součástí naší rodiny. - Perfektně sem zapadl. - Překvapení, Kene! Všechno nejlepší! Jak zisk rostl, marže dosahuje druhého bodu zvratu zde, načež klesá do ztráty.

Nějaké otázky? Vždyť víš, že na zprávách TPS musí být obálka, Richarde! To není novinka! - Ahoj, Terry. - Zdravíčko, Janice. - Zkurv... - Tím nechci říct, že Terry vyměknul. Pořád dělá to, co umí nejlépe. Žádné meziměstské hovory, Dougu! Kanceláře jsou samozřejmě násilným prostředím a občas dojde i ke zraněním.

- Ahoj, Terry. - Nazdárek, Dano. - Ne! - Proboha! Simuluješ? To mě nedojímá, lásko. Na bolest já nemám čas. Mám čas jen na bolest, kterou způsobuju hlupákům, co nevědí, kolik je hodin. Nějakej blbeček si myslí, že nemůžu chodit, kvůli tomu, co se stalo?

Kvůli tomu, co se stalo mýmu kolenu? Tak to ho čeká překvápko. Tvrdé a bolestivé překvápko! Budu upřímný. Kéž bych tak měl v týmu deset Terry Tateů. Prostě dělám svou práci, kámo. Dělám, co mi schopnosti nadělené bohem dovolují a děkuju za to Ježíšovi každičký den. A jestli mě má práce baví?

To si piš. To nejsou tvoje pera, Richarde! Tyhle pera patří mýmu domu! Nemůžeš přijít do mojí kuchyně, kopnout mýho psa a vzít si krabici propisek. Ty ses snad zbláznil! TERRY TATE OBRÁNCE Z KANCLU Překlad: somerset www.videacesky.cz

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Terry rulez !!!

210

Odpovědět

Pobavila jsem se :-). Ale nechtěla bych, aby mě takový kolos sejmul ;).

211

Odpovědět

Pokud byste měli zájem dozvědět se o Americkém fotbalu více, tak i u nás máte možnost. Navštivte www.praguepanthers.cz, přijďte se podívat na zápasy, začněte trénovat.

1918

Odpovědět

John Cleese ti odpoví jestli máme zájem o tento "sport".
http://www.youtube.com/watch?v=2sD_8prYOxo

194

Odpovědět

+SpoonerOčividne názor ďalšieho človeka čo ten šport (dôraz na absenciu úvodzoviek) v živote nepozeral.

1911

Odpovědět

+SpoonerSolandar,-) Am. fotbal hraju už od 15cti takže 5 let a musím říct, že soccer je fakt omezená hra:-* nulová taktika, nulová hrdost, nulová teamovost...

182

Odpovědět

+SpoonerSpooner: Ty jsi fakt hlupy:(, poslouchat názor Brita na americkej fotbal, je jako poslouchat názor američana na soccer nebo australana na soccer...PS: Football, protože je tradice kopání do míče při každém TD:-*

181

Odpovědět

Ahoj. Děkuji za pozvání (i když vím, že nebylo určeno jen mě), ale na to už jsem asi starší, abych něco takového začal dělat :-)

181

Odpovědět

Vypadá to brutálně. Sakra, jak to tak vidím, já bych taky chtěla hrát americký fotbal! :D

193

Odpovědět

Nechcete přeložit? :D

http://www.youtube.com/watch?v=LCl5uyn5K7k

Terry Crews - Crazy Old Spice Commercials

194

Odpovědět


Odpovědět

+ZlopánKdyž už takhle doporučujete ty reklamy ... a všichni je tu viděli ... Co tak přeložit dalšího Conana? :) http://www.youtube.com/watch?v=RcryXpSkZks

184

Odpovědět

Tak tohle prostě nemá chybu :-D

202

Odpovědět

haha, husté :D včera jsem koukal na Expendables a teď mi přijde, že všichni dvoumetroví černoši mluví úplně stejně a jmenují se Terry :D

220

Odpovědět

Ale mohli jste ponechat slovo linebacker

1821

Odpovědět

Myslím, že zrovna tady se ten překlad hodí do toho motta: "obránce z kanclu", protože přesně tu funkci tam má. Kdybychom překládali vyloženě video o tom sportu, asi bychom nechávali quaterback, linebacker atd. ;-)

190

Odpovědět

+BugHer0Jo já že mi to zní trochu divně :)

1813

Odpovědět

Třídění odpadu absolutně nejlepší! :-)

212

Odpovědět

Ty jo, to jsou celkem pecky, nechtěl bych s ním natáčet :D

181

Odpovědět

To bylo prostě od srdíčka, jak jinak :D

202

Odpovědět

Kdo by chtěl, aby v našem parlamentu pár těchto týpků měli :-D.

195

Odpovědět

Bohužel mi máme jen ty zloděje propisek :D

200

Odpovědět

Americký fotbal fakt nemusím, možná proto se mi to nelíbí :D

1847

Odpovědět

ty ani nevies podla mna co rozpravas :D

185

Odpovědět

Když jde o humor, tak ti může bejt úplně jedno, že se ti americkej fotbal nezamlouvá. O to v týhle reklamě přece skoro vůbec nejde. :-)

202