The Agonist - Thank You Pain

Thumbnail play icon
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:275
Počet zobrazení:4 293
Kanadští The Agonist jsou asi méně známá, přesto zajímavá kapela. Jejich styl je zařazen jako melodic death metal nebo metalcore. Vznikli v roce 2004 pod názvem The Tempest, s podpisem smlouvy u nahrávací společnosti Century Media Records si museli změnit jméno. V roce 2007 vydávají své první album, Once Only Imagined. Videoklip ke známé skladbě Business Suits and Combat Boots dosáhl šesté pozice pro rok 2007 v Headbanger's Ball na MTV2. Díky úspěchu debutového alba se The Agonist vydávají na turné s kapelami jako Sonata Arctica, Visions of Atlantis, Epica, Enslaved atd. Vydání druhého alba, Lullabies for the Dormant Mind, přichází v roce 2009. Byly natočeny tři klipy a velkou popularitu si skupina získala jak písní ...And Their Eulogies Sang Me To Sleep, tak i Thank You Pain. V současnosti kapela pracuje na vydání dalšího alba, které by mělo spatřit světlo světa ještě letos. Zpěvačka Alissa White-Gluz ohromí svými čistými vokály, screamem i svou krásou. Dvakrát byla časopisem Revolver zvolena jednou z nejkrásnějších dam metalu.

Přepis titulků

The Agonist uvádí "Díky, bolesti" SOUDCE: Tak, pokorný zločinče, řekněte mi prosím, jak zní vaše obhajoba? OBŽALOVANÝ: Nyní, ctění soudci, dámy a pánové porotci, dovolte mi, abych vám přednesl svůj případ. Jaký případ můžete předložit, abyste odloučil muže od rodiny, víry a přátel? Obhajoba.

Poslyšte, než mě odsoudíte. Nikdy jsem neměl v úmyslu něco zničit. Úmysl je bílá vlajka pocitu viny navzdory pýše, tudíž vás shledávám vinným ze všech zločinů. Vím, že i když nejsem věřící, nepřicházím jen o svůj posmrtný život. Odvolání budou zamítnuta! ROZSUDEK: Povinnost volá po vynucení práv, takže teď jste náš majetek.

Rozum tě nějak zklamal. Jaká škoda, že hraješ tuhle hru! SVĚDECTVÍ: Co můžeme smysly vysvětlit? Radost, vinu ani bolest ne. A co lásku? Tento nesmyslný argument zbytečně nahlodává můj pocit hanby. Kdo je tím vinný?

Díky, bolesti! Bůh žehnej utrpení! Díky, bolesti, že mi nedovoluješ vrátit se znovu k příčině. VYVRÁCENÍ DŮKAZŮ: Tak to má být! Vidíš nyní chyby svých rozhodnutí? Stojíc zpříma mluvíš o krysách a lidech, ale jsi slaboch, usmívající se zloděj. Všichni jsme vrazi, ale ty necháš zapovězené lidské pudy oslepit své potřeby.

Láska je chamtivost! Logika se nepřipouští! Zamysli se nad statistikami, které přikrmuješ. Mysli, než se začneš obhajovat. NÁMITKA: Co můžeme smysly vysvětlit? Radost, vinu ani bolest ne. A co lásku? Tento lehkovážný argument zbytečně nahlodává můj pocit hanby. Kdo je tím vinný?

Díky, bolesti! Bůh žehnej utrpení! Díky, bolesti, že mi nedovoluješ vrátit se znovu k příčině. Překlad: Snowi www.videacesky.cz ROZSUDEK ZNÍ...

Komentáře (46)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nečekal jsem, že na to tady narazím, perfekt! :D Myslím, že někdo vůbec musel přeložit její zpěv do lidského jazyka, je nemožný, co dokáže. :)

200

Odpovědět

Můj názor je přesně opačný od Arch Enemy......v Arch Enemy nejdou slyšet ty skvělý kytary přes ten hlas, zato tu bych ten hlas trošku přidal

180

Odpovědět

The Agonist jsou moje srdcová záležitost. Nemusim od nich všechny písničky, ale znám jich spoustu a nedokážu si představit, že bych je třeba nemohla už nikdy slyšet :D

190

Odpovědět

Naprosto parádní song! Krásná zpěvačka, povedený text.. Jen škoda, že je to snad jejich jediná písnička, kterou můžu poslouchat. Kdyby se zpěvu ujala jen! Alissa, bylo by to o mnoho lepší.

181

Odpovědět

Amion: Sorry za pozdní odpověď dostal jsem se sem až teď. Moc skupin s ženskou zpěvačkou si upřímně nevybavuju, ale třeba mě hned napadlo arch enemy, bo walls of jerycho, within temptation,tristania...ale stačí v youtube zadat třeba woman in metal a neco z toho vyleze;)
PS: jinak je to ten weregild:D

180

Odpovědět

EddieCZ: celkem ujeté tvrzení...

190

Odpovědět

mnooo tenhle typ metalu nemusím, jsem spíše na ty starší styly ala apocaliptyca nebo mettalica... Ale co mě poslední dobou v tomto žánru nejvíce zaujalo tak je to melodic metal nebo jak já z oblibou říkám Opera metal - u mě tomu vévodí Amberian Dawn a samozřejmě NightWish...

Ale pokud mohu doporučit na překlad tak bych prosil docela Amberian Dawn - Arctica

186

Odpovědět

pekny,zajmavy .. stahnu album ..JO PROSTĚ HO STÁÁÁHNU ..jako pirááát

180

Odpovědět

Tak jako asi posledni škatule do které bych to zařadil je meodic death :D hardcor hrajete teďka každej, ale tohle je taková přijemná změna :)

180

Odpovědět

Prej melodeath... Corova sracka to je ;) Tzn. mnohem dal od death metalu nez jakakoliv jeho jina odnoz = s**t :)

1818

Odpovědět

Zajímavý , ale nemyslíte že je načase dát sem trochu Motörhead ? Rozhodně by to nic nezhoršilo..

182

Odpovědět

konečně xD konečně jsou tu xD díky...

190

Odpovědět

AmyL: Od Evanescence je tu necelej měsíc starej překlad na Going Under :-) http://www.videacesky.cz/hudebni-klipy-videoklipy-hudba/evanescence-going-under

180

Odpovědět

Souhlasim s přeložením těch KoRnů :-) Nebo prostě nějakej nu-metal, ještě tu nic neni (pokuď nebudu počítat těch několik videií od Linkin Park, který se přeložily mimo metalový okýnko).

181

Odpovědět

Tak tohle šlo trochu mimo mě. Asi jsem nepochopil hluboký přesah té písně a ani samotné provedení mi nic neříká, navzdory tomu, že jsem metal léta poslouchal.

184

Další