The Division - MMO střílečka od Ubisoftu

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:637
Počet zobrazení:9 944
Na letošním E3 sklidila Tom Clancy's The Division asi největší úspěch, jednalo se totiž hlavně o nečekaný objev. To potvrzují i žádosti o přeložení a počty zhlédnutí na YouTube. Vybrali jsme proto toto delší video přímo ze hry, ve kterém uvidíte, jak vypadá hra ve skupince hráčů.  Zatím opravdu velkou nevýhodou je oznámení hry pouze na PS4 a Xbox One a blíže nespecifikované datum vydání (čtvrtý kvartál 2014).

Přepis titulků

V obchodě nic nebylo. Slyšel jsem střelbu. Nicku, podívej se do mapy, jestli se něco v oblasti neděje. Policejní stanice je pod útokem, pojďme tam. Civilista nalevo. Je červená. Mám málo lékárniček, musíme ji tu nechat. Čau, lidi, mám vás tu na mapě, takže se k vám přidám.

- Super, uvidíme se za chvíli. - Setkáme se na rohu. Zatím je klid, křižovatka je čistá. Tady nalevo je nějaké staveniště. - Chcete to prozkoumat? - Zajdeme sem později. Nejdřív bychom měli jít do té policejní stanice. Výstřely. Tak pojďme. Venku nikoho nevidím.

Možná jsou uvnitř. Opatrně. Pojďme to omrknout. No pane jo... Jdu dovnitř. Mám nastavené skupinové léčení, takže si můžete změnit dovednosti. - Dojdu pro ně. Jste připraveni? - Jo, jdeme na to. Už jdou ven. - Jednoho jsem dostala.

- Dva nalevo, jeden napravo. - Další dva napravo. - Vidím je. Pozor na molotov. - Trefa do hlavy. - Dobrá práce. Je napravo. V klidu, v klidu. Automatická věž je v háji. - Trochu vás vyléčím. - Paráda, díky. Čau lidi, jak to jde?

Čau Chrisi, vítej na bitevním poli. Další skupinka míří vaším směrem. - Pěkný. - Střílejí na mě. - Zkus na ně jít zezadu. - Dobrá, jdu na to. - Sakra, myslím, že je tu další. - Bacha, nalevo je další. - Vidíš ty na střeše? - Jo, jdu na to. Označte ho. Nevidím ho, nemůžu střílet.

Chrisi, můžeš ho nějak označit? - Vydrž, jdu na to. - Jo, to je ono. Paráda. Tak to by bylo, pojďme se podívat dovnitř. - Musím jít, uvidíme se později. - Měj se. - Jdete? - Jsme hned za tebou. Jsou tu zamčení nějací poldové. Dobře.

Jsme tady! Díky, slyšel jsem vás. V celách jsou další dva strážníci, dostaňte je ven. Další poldové... Zbrojnice je vzadu, vezměte si, co potřebujete. - Kód je SH1023. - Jaký kód? Aha, ke zbrojnici. - Myslím, že to jsou už všichni. - Dobře, jdu do té zbrojnice. Chodba je čistá.

- Co to bylo? - Nevím, jdeme dál. Tady to je. - Bingo. - To je paráda. - Bereš si tu bednu? - Ne, nech ji Nickovi. MK17 SR 122 - 148 POŠKOZENÍ To je parádní zbraň. Vezmi ji, nebo o ni přijdeš. Světlice je připravená. Otevřu dveře.

Tak pojďme. Ty jo, mrkněte na Manhattan. Později tam můžeme zajít. Vystřeluji světlici. Bude to trvat asi 90 sekund. To je další skupina hráčů. Připravte se na PvP. Jste připraveni? Překlad: Axchoo www.videacesky.cz

Komentáře (55)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nechci tady spamovat nebo tak něco, ale pokud vás ta hra zajímá, tak tady je první česká fanstránka. http://thedivision.gamefan.cz/

200

Odpovědět

Hra byla nedavno oznamena i pro PC. Petici podepsalo temer 150k hracu.

viz http://www.youtube.com/watch?v=3F-Xu1S9wv0

Snad
to nekoho potesi, mne celkem ano. Prozatim ta hra vypada dobre.

191

Odpovědět

No vyjdeto pod hlavičkou Ubisoftu,takže průser zaručen.Neveřím Watch Dogs a nevěřím ani tomuhle.Udělat ukázku,aby to dobře vypadalo dokáže člověk s IQ 90.Navíc se mi zdá že Ubisoft umí jen hypovat.Ale ikdyž to bude skvělý Watch Dogs si zpirátím,a Divide nevyjde na PC..Sry Ubisoft stará rána jménem DRM se nikdy nezahojí a já se zapřísahal že od vás nikdy už nic nekoupím.

1915

Odpovědět

Watch Dogs je obyčejná mlátička s trochou příběhu. Koho mlátičky baví, ten si užije.

207

Odpovědět

Sbohem společenský živote :-(

191

Odpovědět

Prodeje na PC jsou zpožděny kvůli pirátství. Kdyby si to kupoval každý, kdo to tvrdí v diskuzích pod videy, tak by nebylo tolik stažení na torrentech :D

207

Odpovědět

Tak kvůli téhle hře bych si klidně koupil nový počítač a to hry téměř nehraju. Ale konzoli? Ne díky...

199

Odpovědět

Líbí se mi propojení CO-OP a multiplayeru. I pomoc díky tabletu mi přijde genialní. Doufám že vyjde i na PC. Protože jestli to vyjde jen na nový druh konzolí, připraví se Ubisoft o strašný peníze a dost lidi o pěknou zábavu :) A dalším aspektem bude jestli PS4 a X-BOX ONE dosáhnou překvapení nebo zklamání. Už se těším až se poodkrejou další informace jak o hře tak o platformách.

192

Odpovědět

Troufám si říci, že si chtějí zachovat určitý standard, který méně výkonné konzole nenabídnou. Taktéž bych si dovolil spekulovat o tom, zda nedostanou nějaké to procentíčko z prodeje za exkluzivitu a podporu prodeje nové generace konzolí, protože, co si budeme povídat, tohle bude znamenat pro lidi, kteří na to mají, koupi nových konzolí, i když by se je za jiné situace nekoupili.

200

Odpovědět

Tohle je přesně ten styl online hry který se mi líbí.

190

Odpovědět

Něco takového bych si moc rád zahrál na PC, ale jako OffLine a nebo jako možnost kooperace. Mám rád podobný styl her a líbí se mi to, ale poslední dobou se mi nelíbí že je více her MMO (starej dobrej C&C v čele). Na singleplayer se poslední dobou se*ří a nebo jsou to koridorovky ( a to mám rád CoD a BF). Tohle vypadá zajímavě. Líbilo se mi i TC Ghosts Recon FS a TC SC Conviction a tohle mi přijde jako takovej trochu mix. No škoda že si to nezahraji :)

181

Odpovědět

na celou konferenci jsem koukal a division mě dostal a hned bych si to zahrál ale jediné na co jsem se zmohl bylo
PC or GTFO

185

Odpovědět

add- ale čeho se bojim (celkově, ne jen tady) je to přidávání tabletů do hry...

186

Odpovědět

+epsnProč? Mě to přijde jako dobrý nápad. Lidi s tablety jsou ve hře jako ty drony, co jim tam lítala nad bojištěm a označovala nepřátele. Mě to přijde jako suprový nápad. Přes den lítat s dronou na tabletu a v noci hezky pěšmo na stroji :-)

190

Odpovědět

+epsnjo to jo, teď to neni nic extra špatnýho a i se mi o líbí (teda u bf4 co se commandera týče bych to zrušil ale to je jedno,stejně budu hrát starou dobrou dvojku) ale já se bojim že se to časem rozroste až moc ;)

180

Odpovědět

#Cantevenconsole
#Canteventhumbsup
#Cantevenanything

184

Odpovědět

To jo, jestli to nedaj na PC tak určitě naserou hodně lidí, ale to je hlot život...

180

Odpovědět

To už abych začal šetřit na nové pc :).
Online Oper World FPS je jedna věc, skvělá věc, ale to všechno je jen nástroj a hru tvoří hráči. Nejvíce se bojím toho, že se do hry nebude připojovat moc týmových hráčů, i když podle videa by hra měla být právě o tom. Jakmile totiž založíte hru na vzájemné spolupráci neznámých lidí, vzniká obrovský problém. Absence mikrofonu a přítomnost mnoha věkových skupin nikdy nevěstí nic dobrého. Znám to například z World of Tanks, kde si jen málo hráčů všímá svého týmu. V době, kdy se v každé hře jen střílí a stejně tak i v multiplayeru jste vždy sám za sebe, si tahle hra nasadila hodně vysokou příčku. Ale přál bych si, aby to vyšlo. Rád bych si zahrál něco podobného v týmu s neznámými lidmi. Stejně jako hraji Rift, ty lidi neznám, neznají ani sami sebe, ale sejdeme se na lokaci a zachraňujeme svět. Takže snad se dočkáme, i když to bude ještě minimálně rok. A ještě jedna věc k platformám, o nichž se tu bavíte. Nedivte se, že studia moc netáhne PC. Přeci jen, míra pirátství je obrovská.. na druhou stranu míra nelidskosti také nezná mezí. Stahujete? Já ano, snad všechno. Nevím totiž, kolik vyděláváte v práci vy, ale já nemám dost peněz na to, abych si mohl dovolit dát za měsíc tisícovku za hru, pětistovku za film a pětistovku za nové album mé oblíbené kapely.

180

Odpovědět

Šetřit můžeš, ale zatím to nepřeháněj, dokud UBI neřekne, že to opravdu pro ty PC bude :-(

180

Odpovědět

+GhartyAlespoň ušetřím.. xD

180

Odpovědět

Jen škoda že je to online hra, těch už začíná bejt moc, radši bych kdyby to byl singl.

1817

Odpovědět

5:20 jsem cetl "water bullet" to by jim asi moc nepomohlo :D

182

Odpovědět

Bottle ako fľaša :) Láhev po vašom :)

180

Odpovědět

Nádhera, těším těším na PS4 :)

191

Odpovědět

Dávám tomu 5 let a nepůjde poznat, jestli je to film, nebo hra... chtěl bych vidět ty PC, na kterých tomu dělají grafiku... to musí být nehorázný mašiny.

1913

Odpovědět

"dávám tomu 5 let..." jsem si říkal před deseti lety :D

183

Odpovědět

PS4

192
Další