GenesisDivize (S01E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:361
Počet zobrazení:5 771

Zhruba před týdnem jsem tu zveřejnil pilotní epizodu akčního seriálu Divize, který oplývá až neuvěřitelně televizním zpracováním. Dnes tu pro vás mám nášup. Režisérovi a scenáristovi seriálu jsem opět zaslal své anglické titulky a on mi je poslal s korekcemi zpátky, takže máte znovu na výběr mezi anglickými a českými titulky a něco se přiučit. Na další díl si budeme muset nějakou chvíli počkat. Natáčení a finalizace je v plném proudu a aktuální informace budu mít z první ruky, takže vám doporučuji přidat se do této skupiny na Facebooku, kde se dozvíte nejaktuálnější informace. Také do ní budu přidávat fotky, videa ze zákulisí a v budoucnu bych rád i zorganizoval nějaké interview s tvůrcem seriálu a herci. Pokud máte pro tvůrce Divize nějaký vzkaz nebo otázku, napište ji do komentářů nebo na Facebook a já se ji pokusím předat a následně zodpovědět. Těším se u dalšího dílu! Profil webseriálu Divize s přehledem jednotlivých epizod najdete zde. České titulky:

 

Komentáře (37)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nefungují titulky, navíc jsou už další dva díly minimálně co jsem koukal na YT. Škoda, že to tu někdo takhle zazdil, vypadá to dobře..

00

Odpovědět

béééééé, nefungujééééé

00

Odpovědět

Nejde prehrat

180

Odpovědět

kubajs: určitě přidám další. Jen je tenhle seriál nákladnější a náročnější na natočení. Momentálně objížděl nejrůznější festivaly a v létě by měl vyjít další díl i s několika novými herci. ;-)

180

Odpovědět

mel bych otazku mate v planu davat sem dalsi dily nebo tohle je posledni :D

180

Odpovědět

Připomíná mi to seriál Událost...

180

Odpovědět

Teda je to tam jak na houpačce :) Hodně dobrej seroš. Pro vysílání v TV jsou díly moc krátký ale když by se jich spojilo víc v jeden tak by to určitě šlo.Já si ale myslím že TV je přežitej formát a budoucnost leží na síti,takže je to stejně jedno.

180

Odpovědět

Leuki: Souhlasím a podepisuji, jenže my s tím nic nezmůžeme...

180

Odpovědět

Lidi tenhle seriál si nezasloužím být webseriálem ten si zaslouží být normálně v televizi protože je skvělej a zajímavej

181

Odpovědět

wtf... ???? :D

186

Odpovědět

mazec fakt dobrej serial, už podle prvních dvou dílů je to chytlavé fakt doufám, že bude víc dílů

181

Odpovědět

Tak tenhle díl mě vážně dostal :). Už aby byly další díly :). Mimochodem mi to připomíná malinko tím jak to je natočeno seriál Lost.

181

Odpovědět

Další díl!!! :-D

180

Odpovědět

Tohle je prostě DOKONALÁ PECKA!!!

180

Odpovědět

cez tie uvodne titulky si vzdy myslim ze tam bude videacesky namiesto division :D

180

Další