RukojmíDivize (S01E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:441
Počet zobrazení:7 330

Seriál Divize vypráví příběh o otci a synovi, který od nedávné smrti své matky nevydal ani hlásku. Hned v úvodním díle se nastíní základní děj a dočkáte se i nějaké té akce, ale nerad bych prozrazoval, o co přesně půjde.

The Division má prozatím pouze dva díly a pilotní díl se na YouTube nachází již od loňského května. Minulý týden jsem seriál objevil, zhlédnul oba díly a byl jsem nadšen. Až si pustíte první díl, uvidíte, že jeho zpracování nemá daleko k americké televizní tvorbě a asi nejzásadnějším rozdílem je 10minutová stopáž. Na webu http://whatisthedivision.com/ jsem se dozvěděl, že se  usilovně pracuje na třetím dílu a že tvůrci shání příspěvky od veřejnosti, aby mohl seriál pokračovat. Proto jsem jim napsal e-mail, ve kterém jsem uvedl, že bych rád jménem našeho webu seriál finančně podpořil a zároveň přeložil do češtiny. Do 15 minut mi odepsal sám režisér a scenárista seriálu Eric Won, kterému udělala moje zpráva radost, vysvětlil mi, jak můžu přispět, a říkal, že bude za překlad vděčný. Přispěl jsem tedy na natáčení částkou 150 dolarů a název našeho webu se na oplátku objeví v závěrečných titulcích 3. dílu. S režisérem navíc zůstávám v kontaktu, takže vám prostřednictvím profilu tohoto seriálu budu přinášet průběžně aktuální informace z natáčení.

Celkem je naplánovaných 10 epizod a jelikož jsem nabídl Ericovi také poskytnutí anglických titulků pro lepší šíření seriálu, najdete u nás časem všech 10 epizod s českými i anglickými titulky. Jak jsem již zmínil, díly vyšly zatím jen dva a budeme muset trpělivě čekat.

Pokud by vás seriál také zaujal natolik, že byste rádi jeho tvůrce podpořili, můžete tak učinit zde. Stačí poslat 20 dolarů a obdržíte digitální kopii webseriálu i poděkování v závěrečných titulcích.

České titulky:

Přepis titulků

Tak jo... Najdem si tu nějaký dobrý místo. Dobrá... Co třeba tady? Jdem na to. Tak jo, teď... Tu pálku musíš držet takhle. Pravá ruka nahoře, levá hned pod ní. Pevně ji chytneš a pak jen...

máchneš dopředu. Jasný? Zkusíš to? Pomůžu ti. Ukaž to. Dobrý. Ruku nahoru a pak jen... Nevyraz mi zuby. Tak můžem? Dobře. Jdem na to.

Sleduj míček. Házím ho a... To bylo těsný, kámo. To bylo těsný. Zkusíme to znova. Hlavně nespouštěj oči z míčku, jasný? Nemlať do toho moc. Jen zlehka, jako by to bylo jablko. Snaž se ho rozkrojit vejpůl. A... Do toho, kámo! Honem.

Dobře! A znova. Jdem na to. Už letí, Bryci. - Jsi pašák, synku. - Jo! Chybí ti máma? Jo... Mně taky. Chceš si o tom promluvit?

Když nebudeš mluvit, moc ti nepomůžu. Snažím se zlepšit svou telepatii, ale zatím to není ono. Co kdybys mi... vyrazil naproti? Ne? Dobře. Hele, co to máš... Co to máš tady za uchem? Tys to přede mnou celej den schovával?

Máš druhej pro... Páni, počkat. Už jsem se bál, že jseš hamoun, ale ty tam máš druhej pro mě. Fajn. Chceš je? Pojď sem. Mám tě rád, kámo. Musím to zvednout, jo? Bude to chvilka. Čau, Bille, co je?

Ne, bohužel. Musím s Jeremym na terapii. Mně je fuk, že je to ministr zahraničí. Jeremy od chvíle, co Michelle zemřela, nepromluvil. Ne, je to pro něj moc důležitý. Tohle je přesně to, co mě vždycky štve. Kolikrát jsme se o tom bavili? Nemůžeš zavolat Chloe? Ona už tam je? Do háje.

Fajn, ale mám to u tebe. Ty, Jeremy... Jeremy? Jeremy! Jeremy?! Jeremy! Nicolas Trever? Ano.

VideaČesky.cz uvádí: DIVIZE Dobré odpoledne. Než začneme řešit podrobnosti... rád bych probral jednu věc. Cenu. U SM3, a teď mluvím čistě o prvotní konfiguraci, je cena 9,5 až 10 milionů dolarů za jednu střelu.

Patriot má cenu přibližně 3,3 milionů dolarů za jednu střelu. S nákupem jsou samozřejmě spojeny dodatečné náklady. Střela Thed stojí... - Ohlas se. - Chodba je čistá, zkontroluju schodiště. Ne, ne, ne, už jsem to udělal. Schodiště je čistý. Dobře. Dneska je tu nějak klidno. Nicku...

Jsi v pořádku? Jo, jo, je mi fajn. - Mohla bys prosím zajít na recepci a zkontrolovat evakuační rozpis? - Proč? - Prý mají mít dneska cvičný poplach. - Ne, je ohlášený až na zítra. No, radši bych si byl stoprocentně jistej. Můžeš tam skočit, prosím? Jasně. Dobře, budu ti vděčnej.

Ve skutečnosti potřebujeme přístup, který nám umožní budovat vrstvy. Jo? Pane, musíme evakuovat místnost, je to cvičný poplach. Cvičný poplach? - A vy jste o něm nevěděl? - Promiňte, senátore. Dělají to nárazově. To je kravina! Kdo je váš nadřízený? Jmenuje se Bill Garner. Dobrá, díky.

Nicku, hlas se. Nicku, hlas se. Nicku, kde jsi? No tak... Nicku? Co to krucinál děláš? Proč ses převlíknul? To je senátor? - Můžu to vysvětlit.

Omdlel... - Ustup. Ustup! - Chloe, počkej... - Ustup! - Senátore? Senátore! Na kolena. Na kolena! Udělal jsem to, kde je můj syn? - Klekni si na zem. - Máte senátora, kde je můj syn? - Na kolena! Chtěli jste senátora, máte ho. - Klekni si kurva na kolena! - Kde je můj syn?! POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ...

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Romhulus: 2. díl je už tady: http://www.videacesky.cz/serialy-online-zdarma/divize-1x02-genesis
Další
by měl být o prázdninách. ;-)

181

Odpovědět

paradni pilot :) už se těším na další díly

181

Odpovědět

Fíííha úvod jak blázen.Tak tahle věc mě fakt zajímá.

180

Odpovědět

Deset minut? To je strašně málo! Chci víc! Super díl.. děkuju za překlad .. a obdivuju vaši práci :)

180

Odpovědět

BugHer0? Jsi stejně týpek. Jen tak dál! Miluji tuhle stránku.

182

Odpovědět

Jsem zvědavej jak se to vyvrbí...
Každopádně více AJ titulí :)

181

Odpovědět

super :) a díky za AJ titulky :) ty dávejte častěji :) ... sem si ani český nepouštěl :)

180

Odpovědět

bughero : Většinou ani po druhém. ;-)

182

Odpovědět

Monia: Myslím, že příběh se po prvním díle hodnotit moc nedá. ;-)

183

Odpovědět

Nevím, ale podle komentu nazačátku jsem zřejmě čekala něco... lepšího? Nijak mě to neoslovilo, spíš se mi to nelíbí... Zpracování určitě na jedničku, výborní herci, kterým se to dá věřit, ale příběh mě zase až tak nenadchl....

1819

Odpovědět

Super, díky za anglický titulky.

180

Odpovědět

Myslím, že režisér bude mít z ohlasů radost. :-) Jsem rád, že se líbí. 2. epizodu nahodím co nejdřív.

182

Odpovědět

Hochu. Až budu mít prachy klidně přispěji ale teď nemohu :D Jinak já chci další! :D

181

Odpovědět

:D :D :D : LOL!

184

Odpovědět


Další