Jak si žijou v rodném městě Melanie TrumpThe Jim Jefferies Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
61 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:62
Počet zobrazení:2 772
Jim Jefferies míří na Slovensko – pardon, do Slovinska, aby navštívil malé městečko, kde vyrůstala Melanie Trump a které se snaží z její slávy vytěžit co nejvíce.

Přepis titulků

Když Donald Trump vyhrál prezidentské volby, toto město doufalo, že spojení s Bílým domem oživí jejich kdysi prosperující ekonomiku. Místní si byli jistí, že Trumpův zázrak přinese hodně peněz a práce. Vítejte v Sevnici ve Slovinsku. Rodné město americké první dámy a Donaldovy třetí, Melanie Trump. A stejně jako Melanie chce Sevnica využít všechny trumfy. A majitelé obchodů ví, jak.

Plácnutí Trumpova jména na věci dělá absolutně všechno úspěšné. Trumpovy stejky, aerolinky, hypotéka, časopis, deskovka, vodka a samozřejmě Eric Trump. Trefy do černého. Zaujalo mě to, tak jsem nejdřív odletěl do Slovinska. Ale to bylo Slovensko. Ukázalo se, že jsou to různé země. Kdo by to byl řekl? Tak jsem nastoupil do jiného letadla a teď jsem ve Slovinsku.

Myslím. Vyrůstala jste ve stejném městě jako Melania Trump, v Sevinsky? - V Sevnici. - Sevinská. - Sevnica. - Já myslím, že to říkám správně. Sevnica. Na mé první zastávce jsem byl představen ručně vyrábenému Melaniinu mýdlu. Jak jste přišla na myšlenku Melaniina mýdla? To proto, že byla pěkně oplzlá? Na mé druhé zastávce místní pekařce.

Tohle je Melaniin dort. To je bílá čokoláda? Bílá, protože chodí do Bílého domu. Takže je všechno bílé? Trumpovi by to milovali. Děkuji. A moje třetí zastávka, prezidentský burger. Proč je v burgeru pálivá paprička? Protože Trump nemá rád Mexičany. Protože nemá rád Mexičany?

Ano! Nápady byly dobré, ale obalu něco chybělo. Jak by řekl prezident Trump: „Záleží na vnějšku.“ - Kde má svou fotku? - Kvůli autorským právům. Nemůžete použít jméno Melania Trump, protože je chráněná. Dělával jsem Trump burger. Ale museli jsme to změnit na Prezidentský burger. Tak tak, když měšťáci udělali první tah, tak Melania vytáhla právníka. Tohle je její slovinská právní zástupkyně, Natasha Pirc Musar. Lidem bylo řečeno, aby nepojmenovávali produkty po Melanii.

O jakých produktech jste slyšela, které už nejsou? Byla tu… sklenice medu s její fotkou. Prodávají palačinky, vánoční stromek v hlavním městě. Všichni mu říkají Melanie, protože byla… - Dřevo? - Ne. Byl to vánoční strom jako pravý. A nejde jim jen o mýdlo a jídlo.

Melaniina právnička neodolala, aby po mě nevyjela. Můžete si utahovat z první dámy, ale dávejte si pozor, když si utahujete. - To je smutné. - To není smutné. - Budete mě žalovat? - Ne. Řekl jsem ošklivé věci o ošklivých lidech. Vy jako komik nemůžete dělat, co chcete, ve jménu svobody projevu. Protože svoboda projevu není absolutní lidské právo. Srát na to!

Jestli jsem se něco naučil od Trumpa, tak to, že pravidla jsou pro nuly. Chystal jsem se udělat Sevnicu zase skvělou. Ale abych to zvládl, musel jsem o Melanii vědět víc. Tak jsem šel rovnou za expertem. Jsem tu s Yanasem Levstikem. Yanasi, díky za pozvání. Yanas je místní průvodce. Yanas nás vezme na turné Melanie Trump ve Slovinsce. - Slovinsku.

- Vždyť jo. Můžeme se jít podívat na dorty. - To je Melaniin koláč? - To je. A tyhle jsou oddělené. Jako by mezi nimi byla zeď, takže nepřejdou do té vitríny s dezerty. Ano. Chodil jste někdy s Melanií Trump? Teda! Máte tu milého psa. Hodný. Dobrý na...

Jo. Jo. - Hodné zvíře. - Jo. Pak mě Yanas vzal tam, kde to vše začalo, do Melaniina domova z dětství. Takže tohle je schránka, kterou se Melania poslala Donaldu Trumpovi? - Ano. - Můžeme si vyfotit kočku? - Chceš si sáhnout, Yanasi? - Proč ne? Jsem slavný, proto můžu. Když jsi slavný, tohle můžeš dělat a nikdo tě nezastaví.

Yanasi. Yanasi, pojď sem. Je to docela zábava, ne? To je ono. Co na to říct? Na hradě je toho tolik, co dělat. Je tu tohle a tohle. Jsme v obchodě se suvenýry. Máme různé druhy produktů první dámy Melanie. Je tu čokoláda, salámy, krém na ruce. Věci, které tě nutí na ni myslet, jako krém na ruce a staré maso. - Krabice od salámu je prázdná.

- Ano. Už nějakou dobu neměla salám v krabici, není to tak? S touto neocenitelnou znalostí Melaniiných kořenů jsem udělal prezentaci Trumpovu právnickému týmu. Mám nápady na věci, které byste jí mohla nabídnout, protože jste s ní v kontaktu. Pepřový sprej Melania. Nastříkáte si ho do obličeje, když chcete znovu něco cítit. - Ne. - Video cvičení. Když musíte zhubnout po dítěti za tři týdny, jinak…

Jen to zkuste. Nejde použít její podobu, ale co když by byla oblečená jako Michelle Obama? Michelle Obama je krásná dáma. Představte si Michelle Obama s nápisem: „Tohle je Melania Trump.“ Přijde vám to vtipné? Mně ne. - Není vtipné okrádat Michelle Obama. - Proč byste to dělal? Neudělala byste něco stejného jako Michelle Obama, to by bylo divné. - Jistě.

- Proč byste to dělala? Myslel jsem, že moje nápady jsou geniální. No, co. Jedna věc je jistá. Žádný Trump nebude v dohledné době házet malému průmyslovému městu záchranné lano.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hurrá, time to man up! Jim Jefferies!! Yay! Jen houšť a větší kapky!
Myslim že většina jeho videí, včetně klokana ateisty a kosení ručníkáře kuláskem z vojenský helikoptéry, včetně Michaela McIntyra u zubaře a další (pořád) nejdou. Prosím opravit, děkuji.

02

Odpovědět

Nemuzu si pomoct, ale amik dopada oproti slovincum jako beznadejny pitomec.

76

Odpovědět

Nemůžu si pomoct, ale vzhledem k tomu, že je to Australan, dopadáš jako beznadějný pitomec.

93

Odpovědět

+RegretA jak to má vědět ty idiote? Ne každej ztrácí čas nad pravidelným sledováním namyšlenejch vygumovanejch chudáků jako ty.

00