The Wreckers - Leave The Pieces

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:142
Počet zobrazení:3 815
Country duo The Wreckers nemělo dlouhého trvání, na country scéně působilo jen tři roky (2004-2007), což je určitě škoda, jelikož hlasy Jessicy Harp a Michelle Branch spolu skvěle ladily a jejich kariéra se slušně rozjížděla. Do povědomí lidí se The Wreckers začaly dostávat poté, co jejich píseň The Good Kind zazněla v seriálu One Tree Hill v roce 2005. Jediným albem, které The Wreckers vydaly, bylo v roce 2006 Stand Still, Look Pretty, které se dostalo na čtvrtou příčku country hitparády a stalo se zlatým. Za titulní singl z alba, který se dostal na nejvyšší příčku v hitparádě - Leave The Pieces - byly v roce 2007 nominovány na Grammy. Za poslech jistě stojí i má oblíbená Cigarettes či song Stand Still, Look Pretty.

Přepis titulků

Nejsi si jistý, že mě miluješ, ale nepochybuješ dost na to, abys mě nechal jít. Víš, zlato, není to fér, nechávat mě takhle tápat. Říkáš, že mi nechceš ublížit, nechceš mě vidět plakat, tak proč tady pořád stojíš a koukáš na mě, jak se topím? Nic se neděje, já budu v pořádku. O moje srdce se neboj, jen si sbal svoji lásku a vyraz na cestu. Není nic, co bys mohl udělat či říct, srdce mi zlomíš tak jako tak, tak mi tady jen při odchodu nech jeho kousky.

Můžeš ten žal protahovat, zlato, můžeš to vzít rychle. Už to prostě řekni a jen mě nech jít dál. Nezabývej se tím zmatkem, který jsi mi tady nechal. Koukni, já to zvládnu urovnat. Hlavně pokud budeš pryč. Nic se neděje, já budu v pořádku.

O moje srdce se neboj, jen si sbal svoji lásku a vyraz na cestu. Není nic, co bys mohl udělat či říct, srdce mi zlomíš tak jako tak, tak mi tady jen při odchodu nech jeho kousky. Ty si to nerozmyslíš, tohle mě ubíjí a marním tu čas. Potřebuju mnohem víc než jen tohle. Nic se neděje, já budu v pořádku.

O moje srdce se neboj, jen si sbal svoji lásku a vyraz na cestu. Není nic, co bys mohl udělat či říct, srdce mi zlomíš tak jako tak, tak mi tady jen při odchodu nech jeho kousky. Nech tu při odchodu jeho kousky. Nech tu při odchodu jeho kousky. Nech tu při odchodu jeho kousky.

Překlad: Cheyenee www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

dejte sem neco od Three Days Grace a Rise Against prosím !!!

190

Odpovědět

Prosím přelož Stand Still, Look Pretty ♥

180

Odpovědět

Svut: Proč pořád jen trollíš rap a hip hop? A z čeho jsi usoudil, že Jand je posluchačem těchto dvou žánrů? Předsudky jsou out. ;)

180

Odpovědět

Jand: tak proč jsem lezeš. Já neposlouchám jiný žánry, tak na jejich stránky nechodím. Poslouchej si to svoje a nenuť nám ten svuj styl, my ti ho taky nenutíme.

180

Odpovědět

Jand: za to Hip Hop a Rap je absolutně originální a neohranej :D

180

Odpovědět

Liny: :D

180

Odpovědět

1/10 Nuda, kazda country pesnicka znie rovnako, tak ako aj tato... vsetko na jedno kopyto.

1828

Odpovědět

Dost dobrý :) už stahuju kompletní diskografii :D

180

Odpovědět

jaj se mi podařilo dát místo 9 hvězdiček jenom 7, jinak zpívají dobře

181