Trailery z E3: Cyberpunk 2077, Dying Light 2, Metro: Exodus

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:62
Počet zobrazení:5 136

Na herním veletrhu E3 se to oznámeními nových her jen hemží. Vybral jsem tři, které se rozdílnými pohledy dívají na budoucnost naší planety, konkrétně dystopický Cyberpunk 2077 od CD PROJEKT RED (tvůrců série Zaklínač), pokračování zombie parkouru Dying Light 2 od Techlandu a další díl postapokalyptické střílečky Metro: Exodus.

Přepis titulků

V roce 2077 bylo mé město vyhlášeno nejhorším místem pro život v Americe. Hlavní problémy? Obrovská míra násilí a počet lidí žijících pod hranicí chudoby vyšší než kdekoliv jinde. CD PROJEKT RED UVÁDÍ Nelze popřít, že je to tak. Ale stejně tady chtějí všichni žít. Tohle město vám vždycky dá naději. Možná falešnou.

Možná jde o iluzi. Ale pořád tu je. Někde za rohem. A díky ní nepolevíte. Je to město snů. A já jsem velký snílek. VÍCE NA CYBERPUNK.NET Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ty hry jsou čím dál více brutálnější....

14

Odpovědět

Idem si znovu zahrať Mafiu.

41

Odpovědět

Pořád nevím, co čekat od Cyberpunk. Zaklínač byl super, ale engine neposkytoval moc hracích prvků. Snad to bude stát za to.
Btw kolik zombie her na nás ještě vývojáři vychrlí? -_-

22

Odpovědět

S těma zombíkama už je to takový trapný. Někde jsem slyšel vtip, že se dělají takový hry, aby si vývojáři ospravedlnili slabou umělou inteligenci protivníků. Každopádně by od zombíků měli na nějakou dobu upustit, nebo je alespoň nějak inovovat, či prostě použít jiný úhel pohledu.

74

Odpovědět

+ass.ass.inSouhlas. Zombíky bychom už mohli opustit. Ono mít za nepřítele lidi, jen na opačné straně barikády, by mohlo přinést více dějových zvratů, těřší volby, více morálních dilemat při řešení konfliktů, výběr mezi dvěmi špatnými rozhodnutími. Snažil se o to Zaklínač a příběhově to fungovalo skvěle. Ono zabít zombíka je jednoduché a nezapamatovatelné. Quest s Baronem ve třetím zaklínači se ovšem zaryje hluboko do paměti.

20

Odpovědět

Já jsem za zombie rád, zas tak moc zombie her není a kvalitních k tomu už minimum. Teď je to spíš samá survival, battle royale / online / coop hra a ažádný pořádný single...

32