Upřímné akční filmy: Sám doma

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:759
Počet zobrazení:9 830

Napadlo vás někdy, kolik životů by váš oblíbený akční hrdina ve skutečnosti potřeboval, aby celý film přežil? ScreenJunkies, které u nás znáte hlavně díky Upřímným trailerům, se na to ptají skutečného lékaře v nové sérii Upřímné akční filmy. V prvním díle se podívali na Harryho a Marva (takzvané Mokré bandity) z filmů Sám doma a Sám doma 2: Ztracen v New Yorku.

Pro ty z vás, kteří Sám doma ještě náhodou neviděli a plánují se na tento film podívat jen upozornění, že toto video je lehce SPOILEROVÉ.

Přepis titulků

Screen Junkies poprosili Dr. Adama Friedlandera, aby analyzoval akční filmy a řekl, co by se doopravdy stalo s vašimi oblíbenými postavami... Dnešní pacienti: mokří bandité. Pozdvihněte svá páčidla! Testikulární hematom. Frontální cefalohematom. Fraktury obratlů a fraktury žeber. Fraktury kyčlí a pánve.

Temenní hematom a otřes mozku. Zlomenina krční páteře. Harry je mrtvý. MOŽNÁ SMRT: ZLOMENÝ VAZ S NÁSLEDNOU PARALÝZOU Fraktury obličejových kostí a krční páteře s popáleninami druhého stupně. Marv je mrtvý. PRAVDĚPODOBNÁ SMRT: ZLOMENÝ VAZ Popáleniny druhého a třetího stupně. Infikovaná bodná rána.

Fraktury páteře a žeber. Temenní popáleniny třetího stupně. Tržné rány na chodidlech se skleněnými střepy. Fraktury páteře a žeber. Pozor! Fraktury obličejových kostí. Fraktury páteře a žeber. Fraktury obličejových kostí.

Fraktura hrudní kosti s pohmožděním srdce. Vykloubení ramena a zlomenina pažní kosti. Fraktura lebky s epidurálním hematomem. Marv je mrtvý. MRTVÝ: RÁNA LOPATOU DO HLAVY Fraktura obličejových kostí s epidurálním hematomem. Harry je mrtvý. MRTVÝ: RÁNA LOPATOU DO HLAVY Sám doma 2: Ztracen v New Yorku Fraktury páteře a žeber.

Zlomenina nosní kosti. Zlomenina nosní kosti. Fraktury pánve a páteře s vnitřním krvácením. Fraktura lebky s epidurálním hematomem. Marv je mrtvý. MRTVÝ: ROZSÁHLÉ PORANĚNÍ HLAVY Fraktura lebky s epidurálním hematomem. Marv je mrtvý. MRTVÝ: ROZSÁHLÉ PORANĚNÍ HLAVY Fraktura lebky s epidurálním hematomem.

Marv je mrtvý. MRTVÝ: ROZSÁHLÉ PORANĚNÍ HLAVY Fraktura lebky s epidurálním hematomem. Marv je mrtvý. MRTVÝ: ROZSÁHLÉ PORANĚNÍ HLAVY Penetrační rektální poranění. Bodná rána na penisu. Fraktury páteře a pánve. Mnohonásobné zlomeniny a vnitřní poranění. Marv je mrtvý.

MRTVÝ: ZRANĚNÍ PO PÁDU Z DRUHÉHO PATRA Otřes mozku s frakturou lebky a možný epidurální hematom. Harry je mrtvý. PRAVDĚPODOBNÁ SMRT: ZABIT FRANCOUZSKÝMI KLÍČI Fraktury páteře a žeber. Natržení varlat. Celotělové pohmožděniny. Vážné popáleniny a srdeční arytmie. Marv je mrtvý. MRTEV: ZABIT ELEKTRICKÝM PROUDEM Temenní popáleniny třetího stupně.

Popáleniny dýchacích cest s poraněním solidních a dutých orgánů. Harry je mrtvý. MRTVÝ: VÝBUCH PETROLEJE Mnohočetné kompresivní zlomeniny páteře. Marv je mrtvý. MRTVÝ: ZLOMENÝ VAZ Zlomeniny žeber a prstů. Mnohonásobné fraktury obličejových kostí a krční páteře. Harry a Marv jsou mrtví. MRTVÍ: ROZSÁHLÉ PORANĚNÍ HLAVY Fraktury páteře a lopatek.

Vážná vnitřní a vnější zranění. Harry a Marv jsou mrtví. MRTVÍ: ROZDRCENI TRUBKOU Fraktury žeber a obličejových kostí s pohmožděním plic. Zlomeniny žeber. Mnohočetná zranění z dopadu. MRTVÍ: PÁD Z TŘETÍHO PATRA/ROZDRCEN MARVEM Poškození vnitřních orgánů a traumatická poranění mozku. Harry a Marv jsou mrtví.

MRTVÍ: ZABITI PLECHOVKAMI S LAKEM Ptačí bakteriální infekce včetně histoplazmózy. Konečné shrnutí: k přežití Sám doma 1 a 2 je zapotřebí 9x Harry a 14x Marv. - Skvělá noc na zlomení páteře! - Nažer se cihel, kluku! Jaký film máme analyzovat příště? Napište nám to dole v komentářích a my budeme mrhat časem profesionála, abychom to rozlouskli. A jako vždy, prosím odebírejte. překlad: MBlast www.videacesky.cz

Komentáře (60)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

report Marv for feeding

80

Odpovědět

... (jak Kevin háže ty cihly ze střechy)
skull fracture and epidural hematoma! Marv is dead!
skull fracture and epidural hematoma! Marv is dead!
skull fracture and epidural hematoma! Marv is dead!
skull fracture and epidural hematoma! Marv is dead!
...
já si tak nějak vždycky myslel že by to nepřežil :D

1112

Odpovědět

taky jsem měla takový tušení :D

10

Odpovědět

Ježiš chudák Marv, ten to schytal nejvíc.. :D

370

Odpovědět

nuda. proc tam proste nedali radeji ten jejich super hlas?

104

Odpovědět

doktorko by mal vratit licenciu, na to clovek ani nepotrebuje medicinu, aby mu doslo ze x krat tam boli pekne blbosti napisane, ci uz zranenia ale hlavne popis zraneni, ktore sposobuju smrt. jasne niekto ta ovali lopatou a si mrtvy...bože fakt dost primitivne.

752

Odpovědět

tak to je drsný, takhle jsem nad tím doted nepremyslel.. dalsi vec nad kterou budu premyslet u kazdeho filmu :D

112

Odpovědět

Je fakt, že spousta těch zlomenin je opravdu trochu vybájená, nicméně všechny smrti by pravděpodobně vážně nastaly :D Ony to jsou fakt velice násilné filmy :D

350

Odpovědět

Zločinci nepijí mléko a dostali osteoporózu.

260

Odpovědět

Chci nahlasit nefungkcni video - asi na 2:38 se video sekne a jede ve smyčce porad dokola.

231

Odpovědět

to by nepřežil ani terminátor tyvole

321

Odpovědět

On ten Kevin byl vlastně docela horší než oni dva dohromady :D takovej vrahounek :D Už jsem jenom čekal, kdy se v tom videu objeví nápis "Killing spree" :D

612

Odpovědět

Taky co z něho vyrostlo... smradlavá fetka o kterou nikdo nestojí :D

250

Odpovědět

Nepřátelský pětizářez.

20

Odpovědět

No dobře, my to chápeme... stačilo z toho udělat dvouminutové video..

1424

Odpovědět

Tak ne aby ses díval na další díl, když jsi tak chápavý.

71

Odpovědět

Ve 03:05 nějak nesedí ten popis, je tam jasně vidět že spadl z přízemí, protože za ním jsou vidět auta na ulici, z druhého patra letěl teprve až ten pytel cementu.

02

Odpovědět

To jsou teda pekne brutalni filmy, nikdy mi to poradne nedoslo az kdyz to vidim vsechno najednou, kam se hrabou nektere strilecky :D

230

Odpovědět

Marv má víc viteálů než Voldemort :D

1201

Odpovědět

Prosím příště Die Hard (Smrtonostná past 1988), děkuji.

140

Odpovědět

Je to v plánu :-)

240
Další