BioshockUpřímné herní trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 37
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:85
Počet zobrazení:12 125

Nedávno tomu bylo už neuvěřitelných 9 let, co vyšel první díl Bioshocku, perfektní střílečky z pohledu první osoby, která mi svého času naprosto učarovala svým skvělým příběhem a dobrou hratelností. Na svou první cestu výtahem v majáku asi nikdy nezapomenu. Co na tenhle klenot říkají Upřímné herní trailery? A co na něj říkáte vy? Bavil vás? Šokoval vás konec? Buďte tak laskaví a napište mi to do komentářů.

POZOR! VIDEO OBSAHUJE SPOILERY!

Poznámky:

Spliceři - obyvatelé Rapture, kteří jsou závislí na látce ADAM

Big Daddies a Little Sisters - v překladu Velcí Taťkové a Malé Sestřičky, ale přišlo mi lepší to nepřekládat.

Atlasova vzpoura - antiutopický román od spisovatelky Ayn Randové.

The Notorious B.I.G. - byl americký rapper, velmi mohutný svým vzrůstem (trošku jako Big Daddy).

Přepis titulků

Tento trailer je pro svou upřímnost označen písmenem "U". Od vývojářů, kteří vám přinesli jednu z nejvlivnějších a nejvíc revolučních FPS her všech dob, přichází System Shock 2, ale pod vodou. Bioshock. Vydejte se do Rapture, třpytivého města pod mořskou hladinou, ale nenechte se zmást, pod vizáží Dubaje se ukrývá Detroit. Místo cracku je tu ADAM.

Místo feťáků jsou tu spliceři a místo pasáků a šlapek vás otravují Big Daddies a Little Sisters. Připravte se na svou dávku drog a olova jako Jack, naivní mladík, který mlátí bezdomovce k smrti hasákem, aby si mohl koupit více zbraní a drog za peníze, které jim ukradne. Ale zabíjení dětí je pro něj už moc. Nebo snad ne?

Zažijte příběh, který skvěle odporuje vašemu kamarádovi, který zrovna dočetl Atlasovu vzpouru a pořád o ní mele. Společnost zaměřená na jednotlivce zde vede ke drogám, násilí, chudobě a duševním poruchám. Takže vlastně Amerika? A napínavý děj, který se postupně odkrývá sérií zvratů a odhalení, při kterých budete říkat: - Jmenuju se Frank Fontaine.

- Co? - Žlutý kód. - Co? A... Dobře... Ale pořád to dává mnohem větší smysl než konec Bioshock Infinite. Udusím ho v kolíbce! Tak znovu rozjeďte naprostou klasiku, která si zasloužila všechnu chválu za svůj styl, hratelnost a děj, který je tak dobrý, že jste ochotní přehlédnout pobíhání sem tam, úkoly typu "Přines mi tohle" a tu příšernou hackovací minihru, která nejde přeskočit.

Říkal jsem hackovací? Myslel jsem instalatérský simulátor. Takže si sedněte k jedné z nejlepších her desetiletí, která má nejlepší fyziku vody od hry Wave Race 64, nejlepší antiutopický svět od hry Deus Ex a nejlepší způsob, jak člověka zabít naštvanými včelami, od... Nevím, od filmu Rituál?

Ne! Včely ne! Hrají: Trapný Dr. Manhattan, Walt Disney, Notorious B.I.G., Alenka v říši s*aček a rouřičky. Vodní svět. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

WTF je to nejlepší hra na světě ale kdo by si nekopnul že ? schválně jestli by tenhle hejtík vydal v době vydání té hry,protože samotná ta hra byla docela pokroková. :) kdo semnou nesouhlasí at se prosím zabije děkuji pac a pusu. :-*

831

Odpovědět

Vložil bych sem několikařádkový komentář, ale ty jseš takovej debil, že to nemá cenu.

73

Odpovědět

+GGG-OfficialAccountPodle tebe je asi každý debil kdo má jen trochu odlišný názor, ale chápu že říct někomu že je debil a pak odejít a ani to nerozebrat tak je lehčí,pro mně je ta hra stále dobrá a přinesla něco uplně nového a to video které jakože mělo být vtipné a mělo srážet pověst té hry mi vtipné nepřišlo,a nemusíš nadávat víš někoho bys tím mohl urazit...

26

Odpovědět

+Elizabeth66#triggered

20

Odpovědět

+fire:) :-*

02

Odpovědět

+Elizabeth66I nejlepší hra všech dob má svoje chyby a udělat si z těch chyb srandu není nic špatnýho. Oni hry ani filmy nerecenzujou, pouze vypíchnou pár momentů vhodných pro více či méně vtipný komentář. Je tak těžký pochopit rozdíl mezi vážným hodnocením hry a prostě vtipným videem? Myslíš, že ti lidi, kteří chtěli, aby natočili honest trailer na tuhle hru ju nenávidí? Ne, většina z nich tu hru miluje a právě proto to video chtěli a chtěli ho s vědomím, že si z té hry budou dělat srandu. Tak si vytáhni hlavu ze zadku, uvolni se a užij si video. Btw pokud vím tak natočili honest trailer na spoustu velice kladně přijímaných her a filmů a mnohdy i v době nedlouho po vydání, takže s tím opravdu problém nemají. A nemají ho asi proto, že většina lidí narozdíl od tebe rozumí tomu co dělají a nehledá v tom nic jinýho.

20

Odpovědět

Ale oni tu hru v tom videu nijak neshazujou, jen si proste delaji srandu z nekterych veci, to musis hned reagovat tak prehnane? :D

O tom je to proste cela ta serie Honest Trailers, ze si delaji srandu ze spatnych, ale i dobrych her ci filmu... tak se uvedom, nez zacnes psat takove silenosti -_-

60

Odpovědět

+Andik:D vůbec nereaguji přehnaně já jsem v naprostém klidu :) pokud sis nevšimnul tak věčina "normálních" lidí semnou souhlasí tak co kdyby si mně přestal šikanovat ;P

06

Odpovědět

Bioshock byl dobrý tak jsem si pořídil i dvojku na Steamu a bylo to nehorázné zklamání, PC port totálně posrali -_-

36

Odpovědět

Náhodou dvojka je taky dobrá, to jenom, ze oproti jednicce nenabídla v podstatě nic nového. Ale já to mám na xbox 360, tak nevím ten rozdíl.

40

Odpovědět

+Novis91Dvojka byla taky super, držení zbraní a plasmidů obouruč je něco, co mi při hraní jedničky vždycky chybí. Ale jinak všechny tři díly jsou super.

41

Odpovědět

+XardassPřesně tak !

20

Odpovědět

Naprostý souhlas. Jednička byla úžasná, ale dvojka pro mě byla nehorázná nuda a dohrál jsem ji jen z povinnosti.

15

Odpovědět

Však dvojka už byla od jiných tvůrců. Až Infinite bylo zase od stejných lidí (nebo minimálně Kena Levina)

20

Odpovědět

Alice in f**k up land :D

110

Odpovědět

Konec Bioshock Infinite byl super mindfuck, ale smysl dával dokonalej.

161

Odpovědět

Ano,nejlepší díl ze série.
A pro mne s největší lekačkou v mym životě. :D

11

Odpovědět

mm pripomelo me to vodni svet :D du se podívat :)

23