The Last of UsUpřímné herní trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 37
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:269
Počet zobrazení:9 353

Hra The Last of Us z roku 2013 byla opěvována ze všech stran a také získala celou řadu ocenění, ale nějaká moucha se vždy najde.

Přepis titulků

Tento trailer je pro svou upřímnost označen písmenem "U". Pozor! Obsahuje spoilery! Společnost, která z nějakého důvodu nepracuje na next gen verzi Jak and Daxter, vydala exkluzivně pro PlayStation hru tak skličující, díky které Killzone vypadá jako Kingdom Hearts. Vyzkoušejte hru, u které kritici rozhodně nešetřili chválou a která byla téměř jednomyslně zvolena Hrou roku, ale... Vlastně mají pravdu. Ta hra je skvělá. Co je?!

Musím být upřímný. Zažijte další zombie apokalypsu, kterou nezpůsobila starodávná kletba ani chemická válka. Tentokrát za ni může opravdu zlá alergie. Jedinou imunní osobou je Ellie. Puberťačka s tváří Ellen Page, která je sprostá jak dlaždič. Do p*dele! Do p*dele! Ku*va! Ku*va! Ku*va! Ku*va! Hrajte za Ellie a jejího ochránce Joela, čtyřicátníka s tajemnou minulostí a zatraceně pořádnou párou.

Prožijte jejich rádoby rodinný výlet úchvatným světem, který je plný lineárních chodeb a strategických krytů. Po cestě se setkáte s hroznými výjevy. Mučení. Na tohle nemám čas. Sebevražda. Pittsburgh. Mrtvé děti. Ještě více mučení.

Více mrtvých dětí. A tím nejhorším je neplácnutí si s nejlepším kámošem. Fakt? Ty si se mnou neplácneš? Co je to s tebou, ty zrůdo?! Čelte nepřátelům, kteří se neúnavně snaží sejmout Joela a přitom úplně ignorují Ellie. Přežijte apokalypsu za použití následujících hardcore taktik pro přežití. Dokonalé naslouchání. Udělej si sám ve vězeňském stylu.

A precizní házení cihlama. ZÍSKAL JSI OCENĚNÍ "SÁM DOMA 2" Otestujte své schopnosti v neúprosném multiplayeru, kde k vaší smrti stačí dva až tři zásahy. Systém vyrábění věcí, který vás donutí prozkoumat každý roh herního světa kvůli zásobám. A nakonec je tu největší výzva herní historie. Nerozbrečet se u scény s žirafou. Ahojky. Nerozbreč se!

To je tak cool. Nebreč! ZÍSKAL JSI OCENĚNÍ "NEBREČEL" Zahrajte si tento epický titul na svém PlayStationu 3 nebo 4, a pokud si ani jeden z nich nemůžete dovolit, trpělivě vyčkávejte na vydání na PC nebo Xbox. Už se určitě blíží. Už jen chvíli.

ZÍSKAL JSI OCENĚNÍ "ZBOŽNÉ PŘÁNÍ" Účinkují: Juno Everdeen, starý Nathan Drake a opravdu ošklivá kvasinková infekce. Nesnažte se mi říct, že jsem jediný, kdo na konci postřílel všechny ty bezbranné doktory. Taky jste to udělali, ne? Řekněte, že jsem dobrý člověk!

ZÍSKAL JSI OCENĚNÍ "HROZNÝ ČLOVEK" Překald: sp00ne www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nemůžu si pomoct, ale tam ma konci jsem úplně slyšela GLaDOS.

00

Odpovědět

Meli tam taky zminit system trofeji.. dostanete za dohrani tak 2-3 trofeje. A potom musite hrat znova.. a jedna z trofeji je za to, ze promluvite se vsema postavama co ve hre promluvit jde.

70

Odpovědět

Bože, The Last of Us trailer v CZ !!!!! Moje nejoblíbenější hra v galaxii vůbec a moc děkuji za překlad! Neskutečně mám velkou radost! ;-)

118

Odpovědět

Tu chybu s tím že nepřátelé vidí Ellie nebo Tess (či jiného společníka) a neútočí autoři vysvětlili tím že nechtěli vytvářet frustrující situace kdy se na vás sesype horda nepřátel kvůli postavě kterou nijak neovlivníte.... jinak moc hezký HT za velikého fandu The Last of Us :)

294

Odpovědět

1) Search Ellie Rule 34
2) ????
3) Profit

135

Odpovědět

Koho zajimaji hry co nejsou na pc?

3778

Odpovědět

Třeba se jednou dočkáš. K 10. výročí výjde i na PC. :D

269

Odpovědět

+Flagellum DeiJako bych mel o konzolovky, jez se daji hrat i po mozkove prihode, zajem

2138

Odpovědět

+Flagellum DeiTak hlavně že na PC takové hry nevycházejí. :D

153

Odpovědět

upřímně já konzolovky taky moc nemusim ale tahle doopravdy stojí za vyzkoušení ;) a upřímně čekám kdy to vyjde i na pc abych to dokázal i já přehrát na vysokou obtížnost :D

100

Odpovědět

Trochu slabší HT, nicméně to přičítám tomu že Last of Us se blíží dokonalosti. :D

402

Odpovědět

taková ta chvíle, kdy do hry o zombíkách přidaj koně aby nalákali i holky

1567

Odpovědět

taková ta chvíle kdy v post-apo světě kde dochází benzín je kůň nejlepší dopravní prostředek.

1192

Odpovědět

+BringMeWasabitaková ta chvíle, dky sem to tušila jednoho koně sem si už na zahradu pořídila

844

Odpovědět

+BringMeWasabilenacia: tak ať ti trochu protáhne broskvičku

4510

Odpovědět

+BringMeWasabiehm.. je to kobyla

39

Odpovědět

taková ta chvíle kdy si v post apo světě uděláš pořádnej koňskej gulášek :D

192

Odpovědět

+jacobsmjo, to taky můžu, protože mám kooněěě heeeeč!!!

111

Odpovědět

Tak doufám,že když máš toho koně,že natočíš nějakej peprnej snímek a pak mi to hodíš link

72

Odpovědět

+Uhlmanjak asi, když je to kobyla

13

Odpovědět

+UhlmanTo ale vůbec není překážka.

81

Odpovědět

Přesně tak,žádná překážka,pořádnej fisting jde vždycky

50