Diablo 3Upřímné herní trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 37
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:56
Počet zobrazení:12 765

Na mobilní verzi Diabla, Diablo Immortal, takový sequel-prequel, si budete muset ještě nějaký ten pátek počkat (nebo copak vy nemáte mobily?!). Pojďme se tedy podívat na třetí díl této slavné videoherní série.

Přepis titulků

Následující trailer je pro svou upřímnost označen písmenem U. Ve světě, kde se ze stále více her vyklubou 124hodinové eposy, objevte ultimátní přístupnou hru, ve které můžete zachránit svět před temnými plány ďábla. A to držením levého myšítka. Vraťte se do až směšně zatraceného světa Sanctuary. Vaším úkolem je, abyste sami vyřešili problém přelidnění, a to tak, že pozabíjíte vše, co potkáte, a zlikvidujete samotnou satanku.

V téhle hře je to ženská. To vše na cestě za vaší skutečnou motivací: Kleptomanií. Nic mě víc nenavnadí na boj se ztělesněním zla tolik jako nová lesklá kaťata. Vyberte si šampióna ze seznamu hrdinů lovících démony. Od všemi oblíbených, až po nové druhy mlátiček kostlivců.

Nebo povolání z DLC, které přináší to, co se vám líbilo ve dvojce. Včetně nekromanta. I když to už byl v podstatě witch doctor. Diablo III opouští buildy předchozích dvou her a prostě vám dá všecko. Takže jediným omezením vašich schopností je počet skillů, co nacpete na hotbar. A jediný rozdíl mezi vámi a ostatními lovci démonů je váš pitomý klobouček. A jak moc jste zlí v chatu.

No tak, Steve, hraješ hůř než moje babička. A ta hraje na Normal. Rozmašírujte své nepřátele přehršlí útoků, od smrtících laserů po žáby padající ze stropu. Až se celá obrazovka promění v nepřehlednou vybuchující změť. Cestou Story módem posekejte doslova tisíce nepřátel. Následně hrajte i po skončení příběhu a objevte, že tady grind pokračuje donekonečna.

Je tu dostatek úkolů, riftů a achievementů, abyste klikali myší. Sety vybavení a legendární předměty, díky kterým budete ještě silnější. Až směšný počet obtížností, který má držet krok s vaším růstem. A systém Paragon bodů, který zajistí, že čísla budou neustále růst. Až budete tak silní, že vaše nová postava bude moct začít na obtížnosti Torment. Pokud si chcete hru zpestřit, můžete zkusit Hardcore mód. Ten přidává zábavu ze ztráty 12 hodin hraní, kdykoliv narazíte na lag. Pokud tomu chcete říkat Hardcore mód, neměli byste zapomenout na penetraci.

A nemluvím tady o propichování nepřátel kostmi. Objevte širokou škálu kontroverzí a přešlapů, které tvoří historii Diabla III. Počínaje odporem fanoušků ještě před vydáním hry kvůli jejímu vizuálu, který vývojáře tak naštval, že do hry přidali tajný level plný jednorožců a duh. Až po chatrné řešení Blizzardu, jak vyřešit černý trh s předměty, aukční síň za skutečné peníze, kde jste mohli obchodovat s herními předměty za opravdovou měnu.

Tenhle nápad tehdy asi zněl dobře, ale v podstatě tu hru zničil. Je těžké cítit se dobře při hledání epického lootu, když si můžete koupit něco 10krát lepšího od čínského farmáře za cenu Happy Mealu. Tak se připravte na boj s hordami démonů a snižte svá očekávání, protože po sedmi letech a jednom malém dodatku je všem úplně jasné, že Blizzardu je podpora téhle videohry u p*dele.

Teď ovšem můžete mít Diablo s sebou, kamkoliv jdete. Na mobilu! Asi se inspirovali Toddem Howardem a chtějí z Diabla vytřískat, co to jde. Snad tam bude i Gacha! Hrají: Horadrický kozel. Božský Al Roker. Ah, čerstvé masíčko. Belialovy lži.

Pán koláčů. Pojď do mě, kámo. Anděl propadák. Conanové. Voodoo, co ti jde. Laserová operace očí. Mistr karate. Držte krok s Belmonty.

Retribution paladinové. Geralt od Netflixu. A prolomení ďábelských tabu. Ďábel nosí Pradu. Věděli jste, že na konzoli je v téhle hře úhyb? To nedává smysl. Jako byste Mariovi na PC dali pistoli. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jsem jeden z mála lidí co rád vzpomíná na reál money aukci. Za asi měsíc hraní D3 jsem si vyexpil několik postav, skvěle si užil hru a ještě si vydělal na SC2 a všechny datadisky. Ale jinak je pravda že to hru mrvilo, bohužel po zrušení aukce ji zase mrvili příliš častým lootem legendárek.

20

Odpovědět

Joo, diablo bylo super, když si ho na svůj počítač nainstaloval chlap. Díky velmi omezenému času jsem na té hře byla dobrý půlrok velmi slušně závislá... Jak jsem si ji nainstalovala já, už to nějak nebylo ono :D Teď frčím na Hearthstone :D

10

Odpovědět

Diablo 3 mám už pár let, zkusil jsem ho a po pár nudných hodinách nezajímavé jednoduché a jednosměrné cesty k cíli bez jakékoli potřeby hledat lepší gear jsem to vypnul a odinstaloval. Teprve nedávno jsem to zkusil dohrát a zjistil, že nejde o story mode, co hru dělá zábavnou, ale je to více méně grinding ve stylu wowka. Nicméně není zde limit Paragon levlů, tudíž můžete opravdu grindovat do nekonečna a po nějakém levlu 700 po nahraných asi 100 hodinách, zatímco potkáváte lidi s levlem 10 000 jsem to vzdal, to je až k neuvěření, kolik času do jedné hry lidi investují když tam dělají pořád to samé dokola, jen aby získali jeden Paragon level. Každopádně mě to chvíli hodně bavilo, těšil jsem se každý den, až si po práci 2 hoďky zahraju, je to návykové, ale bez konce.

121

Odpovědět

trapná hra pro degeše bez vkusu :D

622

Odpovědět

Už jsem se bál, že tam nebude nesmrtelnej mobilní vtip.

190

Odpovědět

Říká bílej cigoš kterej určo mrská tunu hodin na Thief simulátoru ...... viď degešáku

33