Five Nights at Freddy'sUpřímné herní trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 37
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:185
Počet zobrazení:6 941

V poslední době se vyrojilo množství hororových her, z nichž některým se dostalo většího ohlasu. Five Nights at Freddy's je jedna z těch úspěšnějších her, která se dočkala dvou pokračování a na YouTube scéně se stala hitem. O co tedy jde? Upřímně...

Přepis titulků

Tento trailer je pro svou upřímnost označen písmenem "U". V Amnesii jste se snažili zůstat při smyslech. V Slenderovi jste utíkali o život. Nyní se připravte na další stupeň herních hororů, kde sedíte na zadku a neděláte... Pět nocí u Freddyho. Zaplaťte 5 dolarů za hororovou hru, kterou nehraje nikdo rád, ale všichni rádi sledují, jak ji hrají ostatní.

Vyděsili jste se. Co... Připravte se na herní ekvivalent "Cukr, káva, limonáda..." Jediným cílem je přestat křičet při lekačkách, což je to největší klišé všech hororů. Přesto vás pokaždé dost... Ku*va! To by už stačilo! Jako by chlupaté zvířecí obleky už nebyly dostatečně děsivé.

Pozdravte se s Freddym a jeho hrůzostrašnými zvířecími přáteli. Bonniem, Chicou a Foxem. Budou to ty nejoblíbenější halloweenské kostýmy roku 2014. Tedy až na sexy Olafa z Ledového království. Vžijte se do role nočního hlídače v pizzerii Freddyho Fuzzbeara, což je méně špinavá verze Chuck E. Cheese. Ovládáte toho nejubožejšího hrdinu v herní historii, který se vrací do práce, kde se nemůže hýbat, pracuje přes noc, vydělává 17 dolarů za den, nejspíše zemře a na konci týdne je stejně propuštěn.

Proto si nedělejte internetové univerzity. Po 5 nocí je to jen mezi vámi a jimi. Nebo 7 nocí. V bezpečí budete až v 6 ráno. Udržujte se v bezpečí tím, že svou omezenou energii používáte na rozsvěcení světel, sledování bezpečnostních kamer a zavírání dveří.

Nemělo by spotřebovávat energii držet dveře otevřené? Pořád ty dveře... Sakra! Ponořte se do nízkorozpočtové hry, která je děsivější než poslední tři Resident Evil dohromady. Čím více se bojíte, tím více příšery hledáte. Čím více je hledáte, tím méně máte energie. Proto se ještě více bojíte a více hledáte příšery. A tak dále, dokud někde něco nevyskočí a vy nezaječíte.

A to i když víte, že to přijde. Každou chvilkou. No tak. Vím, že to přijde. Nedostanete mě. Poslechnu si ten zvuk, když kliknete... Ku*va! Do p*či! Do pr*dele! Účinkují: Medvídek Bú, a liška Sonic.

Sedm nocí chlupáčů. Ještě že je to jen taková ta internetová jednorázovka, kterou už nebudeme muset hrát. Ku*va. Tohle nebudeme dělat, že ne? Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (35)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

mám rád fnaf kdo ne tak je divní
tenhle kdo si to čte amá rád fnaf tak ho žádnej animátoři

00

Odpovědět

Nevím jestli se mám lidem co to urážejí smát nebo brečet u jejich stupidních komentů. Chápu že se někomu hra nelíbí, ale většina lidí co to uráží o tom vůbec nic neví anebo se posrali při prvním jumpscareu. většina haterů ani neví že ty hry totiž vymýšlí a tvoří jenom jeden člověk. Většina chytráků co hru odsuzují ani neví že má příběh, tak záhadný příběh že si nemůžeme být ničím jistý. Buďte tak laskavý, že když o té hře víte uplné ho**o, tak aspoň nepište ty své ubohé kometáře. Vážně je to vtipnější než ten trailer. A teď do mě ubožáčci.

1711

Odpovědět

opravdu
nemá smysl krmit trolly
někteří lidi a potkal jsem jich dost mají pocit že brak je cokoliv co nemají ONI v oblibě
nemá to smysl

91

Odpovědět

kiddos jako ty považují za složitý příběh i děj warcraftu a minecraftu.

27

Odpovědět

+RookieMinecraft žádný příběh nemá, a ani ho mít neměl, je to jednoduše budovácí hra možná s prvky RPG. Warcraft má jeden z nejlepších fantasy příběhů v historii a je zde pár míst které jsou složitější nebo k diskuzi.

93

Odpovědět

+RookieRokkie: Řekl člověk co ten příběh nezná.

61

Odpovědět

Five Nights at Freddy’s je braný jako hra? LoL, to kiddost našli ještě nějaký větší odpad než minecraft a p2w hry?

218

Odpovědět

ta 2ka je daleko silenejsi ;D

50

Odpovědět

Jako tuhle hru jsem nikdy nepochopil. Zakládá na jediné podstatě toho nejjednoduššího principu jak člověka vyděsit. Mám v mobilu dvojku z akce na Amazonu a fakt to nedávám, větší hovadinu jsem nehrál. Příběh nuda, herní styl stupidní a příběh nula. Víc jsem se lekal u Dooma 3, Amnesie a Outlastu (u Bioshocku Infinite jsem si málem nadělal do gatí v té budoucnosti na vrcholu věže - snad každý ví co tam je :) ) Občas na vás něco vyskočí a to je celé. Ta hra opravdu nestojí za nic ale co hrajou slavní Youtubeři co u toho řvou jak ženský, zákonitě to musí hrát každý.

86

Odpovědět

:D on to ve skutečnosti nikdo moc nehraje, jen to je oblíbené u sorty lidí kteří téměř žádné hry nehrají, ale jen sledují ostatní.

Dříve byly komunity pařanů, dneska jsou komunity sledovačů retardovaných nepařanů - čím menší skill daného streamera a více ženského jekotu, tím má vlastně větší komunitu. Jde to d******e.

125

Odpovědět

+krteqkZnova..hrál jste tu hru? Vlastně jste mi neodpovědělel, hrál jsem Outlast, Amnesii, Sillent hill...spousta horrovoých her, a i když FNaF jede na jiném principu...což se zřejmě někomu nelíbí...jedná se o dobrou, kvalitní hru, se zajímavý příběhem v pozadí který...světě div se...není na stříbrném podnose ale musíte přemýšlet.

33

Odpovědět

+krteqkdon't feed the troll :-)

11

Odpovědět

+krteqktaky že už ho nekrmím. Jakákoli odpověď by vedla k panu mistrovi mariovi a jeho plné náloži hoven

08

Odpovědět

+krteqkJen protože má někdo rád hru kterou ty očividně nesnášíš (a urážíš jí i když o ní víš uplné hovno), tak ho snad hned nemusiš urážet. Chlape, ty si dobrej čůrák.

32

Odpovědět

+krteqkPardon, nechtěl sem napsat chlape, ale chlapče.

41

Odpovědět

Příběh mě donutil tuhle sérii hrát, samotná hra ne. Doporučuji Sherlockům :D

45

Odpovědět

Džouk?? Jestli ne chci přinejmenším nastínění příběhu nebo i celý rovnou sem, jediné to by mně mohlo jakž takž zviklat abych tuto hru bezprecedentně neodsoudil a všude si z ní nedělal jen p***l...

12

Odpovědět

+pav1The Bite of'87 například... nebudu tu nic říkat. Jen ať si to každý zvědavec zjistí :)

31

Odpovědět

cože?
cože?
Furries že jsou creepy? já jsem furry!
Vila la revolution!

110

Odpovědět


Odpovědět

+pav1tohle bylo kruté - ale díky za názor :-D

30

Odpovědět

Jedná se náhodou o geniální hru která v době má víc nevyřešených záhad než Outlast a Amnesia dohromady. V létě se chystám na maraton všech tří dílů:-)

710

Odpovědět

S lítostí Vám oznamujeme, že jste retardovaný dement.

Omluvte se prosím všem, kdo s Vámi přišli do styku. Děkujeme za pochopení.

1615

Odpovědět

+krteqkHrál jste tu hru? Já jen tak...

110


Odpovědět

+krteqkTedy ne, díky za reakci:-)

110

Odpovědět

Tohle má být hororová hra? :D Zlatý Sender

33

Odpovědět

Slutty Olaf ;-)

161

Odpovědět

stalo se to slavným na youtube,což znamená že to hrálo tak 100k lidí, z toho 100 dementních youtuberů kteří řvou jak malí holky (pewpewpie) a sledujou to děti

3011

Odpovědět

O to smutnější je fakt, že ty děti mají kolikrát lepší pravopis než ty.

44

Odpovědět

asi nejlepsi reakce na tuhle hru https://www.youtube.com/watch?v=3z5tQH7y508 (vhodná znalost Team fortres 2 nebo alespoň postav k plnému pochopení)

145

Odpovědět

Ha! a to nevěděl, že po druhém dílu přijde i třetí, ještě nudnější :D Na málo kterou hru jsem tak alergický. Přiznávám možná je to trochu závist vůči autorům, kterým se povedlo napakovat se na totálně nudné kokotině. Holt když se youtubeři chytí blbostí jako Flappy Bird nebo tohle tak děti mají o zábavu postaráno.

277

Odpovědět

Když si na ni tak alergický, tak si při psaní svého zbytečného komentáře musel málem umřít.

31

Odpovědět

Příště nám přeložte Dark Souls prosím! :D

311

Odpovědět

Ja jsem i pro nejake DS lore kdyz uz jsme u toho:D.

32