Just CauseUpřímné herní trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 37
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:160
Počet zobrazení:8 312

Jsou hry s dobrým příběhem a jsou hry s pořádnou akcí. A pak je tu Just Cause. Tato herní série je proslulá svou šílenou akcí, které se jiná hra jen těžko vyrovná. Co si tedy o této hře myslí hlas Upřímných trailerů?

Přepis titulků

Následující trailer je pro svou upřímnost označen písmenem "U". Od vývojáře, který žije z free-2-play loveckého simulátoru přichází herní série, jejíž filmovou adaptaci by nejspíš režíroval Michael Bay. Just Cause. Vydejte se na miniaturní ostrovy z jednotlivých her. Osvoboďte místní obyvatele z pout brutálních diktátorů tím, že vyhodíte do vzduchu vše v dohledu. Pohoda.

Však vy to znova postavíte, ne? Vydejte se do ráje a zažijte kulervoucí akci v kůži jihoamerického drsňáka Rica Rodrigueze. Ne, tohohle. Připojte se k přehlídce fádních generických NPC. Připravte se svrhnout režim tím, že zabijete stovky vládních vojáků, kteří byli zlí nebo tak něco. Ale koho zajímá zápletka?

Exploze! Připravte se na sérii, jejíž průměrný první díl skoro nikdo nehrál a jejíž druhý díl vylepšil snad vše. Až na dabing. Ty jsi Scopio, že? Slyšela jsem, že jsi velmi... zkušený. Říkají, že jsem nejlepší Vychutnejte si sérii s otevřeným světem, která byla logickým vyvrcholením žánru.

Jste zde pobízeni k tomu, abyste dělali ty šílenosti, které v jiných hrách stejně děláte. Za ničení všeho okolo jste odměňováni zbraněmi a auty. Dobře vám tak, všichni! Připravte se na hru, která realistickou fyziku poslala do pr*ele. Objevte hrátky s hákem, které jsou tak dobré, že zapomenete na mizerný systém střelby. Přišpendlete auta k zemi, připevněte auta ke stíhačkám, udělejte si z aut improvizované demoliční koule, ve vzduchu si naskočte na motorku, ukradněte vrtulník během letu, přitáhněte se k zemi a tak přežijte obří pády, donekonečna létejte na svém padáku Inspektora Šikuly, zastavte raketu během jejího startu a serfujte na pod*lané raketě.

Nedovedu si představit, jak to Just Cause 3 předčí.

Přeneste se do multiplayeru, který autoři z lenosti nevytvořili, ale moderská komunita ho i přes to udělala. Připravte se na hratelnost, která je zvráceným dítětem Far Cry a Garry's Mod. Exploze a šílené kousky v otevřeném světě zde dosáhly své mistrovské podoby. Páni, tohle je šílené i na standardy Just Cause. Připravte si svůj vystřelovací hák, zabalte si batoh plný C4, a zahrajte si hru, která se vaše násilné chování ani nesnaží ospravedlňovat. Jediným důvodem, který potřebujete, je "prostě proto".

Účinkují: Exploze, exploze, exploze a ještě další exploze. Prostě Exploze. Pokud není správné tohle dělat krávě, tak snad ani nechci dělat správné věci. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Co přeložit ten o Borderlands

91

Odpovědět

Just Cause
https://en.wikipedia.org/wiki/United_States_invasion_of_Panama

03

Odpovědět

Hned jak zminil Baye a pak na konci starrng: Explosions, tak sem si vzpomel na video od robot chicken, kde to slovo explosions vsemozne mrvili :D

22

Odpovědět

Možná by se hodilo vysvětlit slovní hříčku v titulku.

"just cause" = něco jako "oprávněná kauza", čímž se obvykle označuje nějaký vyšší cíl, pro který jsme ochotni hodně obětovat. Například vyhazujeme do povětří všechno okolo, protože to nějakým způsobem pomůže svrhnout diktátora. Asi.

"just 'cause" = "just because" = "prostě proto". Není žádný důvod.

185

Odpovědět

Just Cause je pomenovaný po Operation Just Cause, čo bol krycí názov pre americkú inváziu do Panamy na prelome rokov 1989 a 1990.

150

Odpovědět


Odpovědět

Vďaka za preklad, honest game trailers vždy potešia. Na konci videa som si všimol, že urobili honest trailer aj na Starcraft 2. Mohli by ste to preložiť, prosím ?

181

Odpovědět

1 sem kdysi hrál, ale nedohrál. Přestalo mě to po pár hodinách bavit. 2 byla lepší u tý sem vydržel dýl a pravděpodobně bych i dohrál, ale nebyl čas a pak přišly lepší hry, tak sem odinstaloval. A zrovna před pár dny sem dohrál 3, proti 2 docela dost změn k lepšímu. Není to vůbec špatná série, hlavně ten poslední díl stojí za to si zahrát, ale stejně mám radši Saints Row, který je zábavnější a je tak pěkný zvrhlý humor.

35