League of LegendsUpřímné herní trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 37
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:445
Počet zobrazení:9 749

Je zde další Upřímný herní trailer, který se tentokrát zaměří na originální MOBA hru League of Legends. Nebo že by nebyla natolik originální?

Přepis titulků

Dobře, řekli jste si o to. Tento trailer je pro svou upřímnost označen písmenem "U". Od studia, jehož název naznačuje, že vytvořilo více než jednu hru, přichází jedna z nejlepších her všech dob, kterou vám rodiče nemusí kupovat. League of Legends. Ponořte se do moba her, akčních strategií, ve kterých k vítězství potřebujete týmovou spolupráci, ačkoliv se všichni hráči navzájem nesnáší.

Zahrajte si LoL, moba hru s dvěma týmy asociálních tyranů, kteří se snaží umlátit soupeřův krystal k smrti. Každý váš dobrý tah projde bez povšimnutí, ale i za malé ukliknutí se na vaši hlavu snese lavina kritiky. Jdi do p*dele! Jsi hroznej! Jsi hroznej, ty s*áči! A to jsem si myslel, že Xbox Live je krutej.

Vydejte se do světa Runeterry, bohatého fantasy univerza se stovkami stran příběhu, který budete naprosto ignorovat. Je plný bohatých prostředí, ve kterých vaši šampioni mohou bojovat. Jako například Summoner's Rift a ta ostatní. Užijte si tuto směs žánrů, která spojuje hrdinské jednotky z Warcraftu, zavádějící filmečky ze StarCraftu, placenou změnu vzhledu ve stylu Kim Kardashian: Hollywood a hratelnost Doty.

A zlepšování schopností ve stylu Doty. A mapu z Doty. A vše následující z Doty. Ale LoL má navíc křoví. Zahrajte si hru, ve které trvají souboje i 20 minut, než se všichni vzdají.

Nebo se zapojte do hodinu dlouhých bojů 5 na 5, při kterých se diváci budou ptát: - "Co... - Vezmi to okolo! - ...se to, kur*a,... - Okolo! Zbytek týmu... ...děje?" Vážně, vůbec netuším, co se děje. Připravte se na celosvětově úspěšný fenomén, který přenesl e-sporty z Asie do mainstreamu.

A pak následně zpět do Asie. Fenomén, který stovkám náctiletých umožnil se živit streamováním přes Twitch. Tedy pokud mluví srandovním hlasem. Co tam dělá? Proboha! Nebo pokud si kameru namíří na prsa. Účinkují: Tlustej hajzl, Můj ďábelský poník, Jsem tak unikátní, Je to o tom zadku, Velký taťka, Odporní horolezci, Ta, co si hraje s koulema, Sépiák, Bože, tohohle srá*e nesnáším a ostatní Pokémoni, za které se momentálně nehraje.

Liga pitomců. Nesouhlasíš? Tak vysmahni, noobe! Ku*evská de*ilní kok*tká buzno!

Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (116)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nedávno vyšel i "upřímný trailer" na Heroes of the Storm, tak doufám, že na něj taky dojde...hádám, že bude mít aspoň takovou komentovanost, jako tohle video :D

00

Odpovědět

Jedna věc je jistá, když se chci nasrat, pustím si Lolko :)

31

Odpovědět

je zajimavy ze heroes of the storm je nejmladsi, ale uz ho hraje vic lidi nez dotu a lolko dohromady ;DD a ze hots hraci lolko neresi.. ale lolkari se muzou ujebat

551

Odpovědět

WTF?! Ten údaj jsi vzal kde?

400

Odpovědět

+TarylinTo by mě taky zajímalo :D

360

Odpovědět

No možná když současné číslo hráču shits of the storm vynásobíš 10000000000x ;)

76

Odpovědět

Prej víc než Dotu a lolko dohromady :DDDDDDDD gg wp

30

Odpovědět

LoLko hraji pár let a Dotu2 cca rok a půl.

A každá z těch her má něco. LoLko mě baví víc díky svižnějšímu stylu, systému jungle a systému ability power, ad a další. Líbí se mi rychlejší pushování a další( z 1 chyby se dá vytěžit víc než v dotě). Navíc se mi líbí, že zde není deny(kdo by zabíjel své vojáky)

Dota má cool system stromů, hrdinů a obecně systém F2P. A některé skvělé schopnosti hrdinů.

Ale třeba progaming scéna mi přijde v LoLku vymakanější než v Dotě. Dota má sice větší prizepool na šampionátu, ale systém stále ligy v regionech s pravidelným platem atd se mi líbí víc. Je to víc jako profesionální sport. Navíc systém nižší a vyšší ligy mi taktéž přijde dobré. Tady udělal riot dobrý krok. Valve zase udělali dobrý krok tím, že na prizepool se vlastně skládají hráči(částečně) a tím jej dost zvětšil.

711

Odpovědět

Hraju cca už 3 roky dotu a na lolku jsem strávila asi 1-2 měsíce.
V Dotě se dá krásně pushnout do nějakých 20 minut, když víš co picknout a jak to zahrát. Deny je docela důležitá část hry hlavně třeba na midu, jelikož když dáš úspěsný deny nepřítel nedostane tolik XP, kolik by dostal, kdyby creep zemřel normálně. Takže dejme tomu, že když budeš denyovat třeba každýho creepa, tak protihráč bude pořád na levelu 4 zatímco ty už budeš na levelu 6.
Progaming scéna v dotě není asi tak "vymakaná" jako v Lolku každopádně mi příjde o dost zajímavější. International je to největší, co se za celý rok děje a všechny týmy se na to připravují. Troufám si říct, že když vyhraješ International, který se tento rok 100% vyšplhá nad 15M$, tak ten tým, který vyhraje bude mít víc peněz, než má profesionální hráč lolka pouze z toho, že každý měsíc dostává peníze. Ovšem je nutno podotknout, že kvůli novému zákonu v US, který byl platný již minulý rok tým nedostane celých 15$M, ale bude to krutě zdaněno. Minulý rok například čínští NewBee místo 1M$ na osobu dostali je nějakých 600k$.

http://dota2.prizetrac.kr/international2015
Kdyby někoho zajímalo, jak prizepool v dotě roste :)

56

Odpovědět

LoL mne moc nevzalo, vážně by měli trochu zapracovat na balancu hrdinů, na dotu 2 jsem se vážně těšil protože jedničku jsem hrál roky, ale nějak to nebylo ono, nikdy jsem si nezvykl na jiný vzhled hrdinů. Pro mne je pravím nástupcem doty až Heroes of the Storm a pro ty kdo chtějí něco odlišného je tu ještě Smite což mne úplně nesedlo, ale pro některé hráče je to jasná volba. Hlavní "výhoda" LoL i osmileté dítě vám natrhne pr.. pokud si vezme nebalancovaného hrdinu a trochu s ním pocvičí zatím co vy jako zkušený hráč zrovna testujete hrdinu na kterého se už nějak zapomnělo a jeho ultima dá asi tolik dmg jaké má to dítě u běžného kouzla. Pak se člověk nemůže divit že u toho každý nadává. V HotS si stěží dáte max 1vs2 a to jen když to vážně umíte.

711

Odpovědět

Jinak LoL od roku 2009, od roku 2013 nehraji. Dotu 1 od roku 2005 do roku 2009, Dota 2 2009-dosud, HoN 2011-2013. Heroes od technické uzavřené alphy až doteď. Heroes nechci nějak srovnávat, protože to mi přijde jako malý adoptivní bráška, protože tam se jede na trochu jiném systému než u ostatních tří zmíněných.

A trochu porovnám. Žánr MOBA nemusí sedět každému. To naprosto chápu. Obzvlášť když jedete 60 minut a nakonec prohrajete. Ale teď si tak trochu porovnáme.

1. LoL a HoN mají nejhorší systém hrdinů, co může být. Prostě klasický kolotoč, kdy prostě nováček nemůže daného hrdinu testovat, zkoušet x desítek her pořád dokola. Protože čas je pro daného hrdinu omezený, dokud si jej nekoupíte. Dota 2 má nejlepší systém. Všichni hrdinové a mapy proti botům, kde si můžete zkoušet všechny hrdiny po celý rok bez jakéhokoliv omezení.

2. Systém run. To je druhá katastrofa LoL. A runy teď nemám na mysli ty, co máte v Dotě. Bavím se o systému podpůrných "předmětů" pro Váš účet. A ty si musíte kupovat za herní měnu. Bohužel tu samou měnu musíte používat i na nákup hrdinů. Teď někdo řekne ale, hrdiny si mohu přece koupit za reálné peníze! A to je ten problém. Za 4 roky jsem dokázal udělat dvě sady plných run. Na útočné carry a magické carry. A tím to haslo. Člověk ale potřebuje dalších minimálně 6 sad run včetně těch dvou, co už jsem zmínil. Takže hra Vás automaticky nutí se rozhodnout, jestli budete investovat do run nebo jestli budete investovat do hrdinů. Za 5 let jsem dokázal nasbírat 45 hrdinů a 2 sady nejvyšších run. A to je mizerně málo. Pro srovnání jsem v Dotě dostal 289 předmětů zcela zdarma (a nepočítám do toho truhly).

3. Gameplay. Ať se to Lolkařům líbí nebo ne, tak Lolko je oproti Dotě/HoN silně zjednodušená hra. Od aktivních předmětů až po systém gameplaye. To je prostě daný fakt. Ať už se bavíme o ničení vlastních věží/creepů či dokonce vlastních hrdinů či o neomezeném portu, levných předmětech, které jsou málokdy s aktivní schopností až po nepostih za smrt v podobě toho, že v LoL můžete umřít 50 krát, 20 krát zabít a přesto budete mít to samé jako ten, co umřel 2 krát a zabil 20 krát. Tam je to nastavené tak, že prostě smrt je taková sranda na odpočinek. Není to špatně, Riot to prostě nastavil tak, ať se mlátí co nejvíce mezi sebou.

4. Hrdinové. V tom je opět LoL tragické. Nemyslím tím, že by nebyli zajímaví. Ale přijde mi, že po odchodu IceFroga, naprosto netuší, co mají s tou hrou dělat. Proto většina hrdinů, co přišla od odchodu IceFroga je špatně vyvážená a polovina z nich jsou tak masivní OP hrdinové, že starou gardu si dávají k večeři. Jak HoN, tak Dota 2 mají hrdiny jasně dané a převzaté z Warcraftu/Doty (Dota 2 je defacto remake Dota). HoN jich pár přidal, ale ne tolik, aby to narušilo vybalancovanost jako u LoL. To je prostě nešťastné.

5. Mapy. V tom bezkonkurenčně vede LoL. A právem. Mapy jako ARAM nebo Domination patřily mezi mé oblíbené. Z těch důvodů, že to byly netypické mapy a herní systém byl jiný než u klasické mapy. V tom má HoN a zatím Dota 2 smůlu. DoTa 2 to pak nahrazuje různými eventy a přibude systém módů, které otevřou neomezené možnosti moderské obci.

6. Změna. Změna je život a nejvíce to jde vidět právě u Doty 2, kde si prakticky na mapě můžete změnit cokoliv. Od vzhledu hrdiny, vzhled ukazatelů až po hlasatele. Někdy za peníze, jindy Vám to hra nabídne sama. V tom je podle mě největší výhoda u Doty 2. Omrzí Vás toto, tak si prostě za 10 centů koupíte nového hlasatele atd. LoL nabízí pouze omezené skiny, které nemůžete jakkoliv kombinovat či mezi hráči vyměňovat, darovat atd.

7. Komunita. LoL=děcka a Poláci, Dota= Rusáci a HoN= Turci a Ukrajinci. To jsou nejhorší skupiny, co se v těchto hrách nacházejí. Díky Dotě jsem se pomalu ale jistě naučil ruskou azbuku a cyka pro neznalé znamená něco jako k***a u nás. Prostě komunita je otřes. U Doty je aspoň v klidu to, že než si to přeložím, tak prostě mě zabijou nebo je konec hry.


Pokud bych to měl shrnout, tak každá hra má něco do sebe. HoN je rozhodně nejtěžší, co se týče předmětů a hrdinů, tam si Lolkař bude kousat nehty hrůzou. Sráží to malá základna hráčů (cca 500 000). Lolko u mě osobně sráží hloupá rozhodnuté ohledně hrdinů, zjednodušená hratelnost, nutnost mít runy a systém kolotoče hrdinů. Osobní "vítěz" je pro mě Dota 2. Ne proto, že by byla nejlepší, ale protože nejlépe splňuje to, co od toho očekávám. Navíc začínal jsem na Dotě a ostatní jsou přeci jenom kopie. Jak jsem psal na začátku. MOBa žánr není pro každého, bohužel poslední léta si každé studio ve své debilitě myslelo, že kdo nemá v portfoliu MOBA, jakoby nežil, tak to mnoho hráčům znechutilo. Komunita je strašná, o tom žádná. Ale málokterá MP hra je plná jednorožců a slušných lidí. Proto vyzkoušet, porovnat a hrát to, co ho baví a nedat na kecy ostatních. Věřím, že pokud máte rádi MOBA, tak si vyberete z celé plejády MOBA her od soubojů draků až po ty klasické jako jsou Dota či LoL.

60

Odpovědět

Hrál jsem DotU 8let, Dotu2 800+ hodin a bohužel končím. Je to obojí stejné. O gameplayi už ve hrách nejde, business platební f2p model neuvěřitelně vysává peněženky jejich hráčů (set na postavičku za 15€, rly), totálně vyk*rvenej report system a matchmaking - bez leaderboards ani nemluvě.

Valve jsem měl v oblibě, Source engine byl skvělý, měl jsem všechny jejich hry - totální fanda Portalu a hl, dlouholetý hráč CS:S. Ale to co produkují nyní - CS:GO (po 20ti minutách se mi z tý hry chtělo bez p****e zvracet) a to co provedli s Dotou - 15GB s prominutím s*acek a přitom AI je hloupější než ve 13let staré hře a má odpornější dabing/grafiku/hratelnost, než hra která měla 400MB; je totální ostuda a je to konec s tímto ksindlem jménem Valve.

Mno nic, alespoň mám poslední dva roky více skutečných zájmů ve skutečném světě.

Neřeště kraviny, obě hry jsou sra*ky - a to říká oldschool který LoLko také zkusil, ale odradila mne grafická stránka hry, která je řekněme - asi dle žalůdku daného hráče.

Peace

1050

Odpovědět

Jen si dovolím nesouhlasit s tím, že CS:GO je s****a. Má svoje mouchy, ale jako fps je to hra dobrá. Spíš nechápu, jak tě mohlo bavit Source, které je ze všech CS jednoznačně nejhorší :)

175

Odpovědět

Gratuluju k znovuobjevení reálnýho světa. Tvoje hodnocení Doty2 je ovšem zcela mimo mísu.

1. Když se ti nelíbí ceny kosmetických předmětů, tak tě nikdo nenutí je kupovat. Já mám nahráno víc než ty, a nestálo mě to ani cent. Naopak, ještě jsem pár itemů prodal a vydělal na tom.

2. S reportovacím systémem mám výborný zkušenosti, každou chvíli nějakýho kreténa reportuju a každou chvíli dostanu zprávu, že někoho mnou reporotovanýho potrestali a dostanu novej report. Naopak já nebyl trestanej ještě nikdy, protože se prostě chovám slušně.

3. AI je v Dotě zcela bezpředmětný, je to multiplayerová hra.

313

Odpovědět

+StyvStýv ten 3. bod vysvetlujes nekomu kdo s AI hral 8 let v DOTA a v DOTA2 ma s AI nahrano 800+ hodin.

171

Odpovědět

1. Dota má nejlepší možný F2P model. Všechny hrdiny máš k dispozici. A jestli chceš něco navíc, tak si to pořídíš. Mimochodem už ti někdo řekl o kouzelném tržišti, kde hráči prodávají tisíce předmětů?
2. CS: GO je narozdíl od Sourse a 1.6 konečně CS, kde se nevyužívají naprosto katastrofální finty alias sniper přes celou mapu v Dust/Dust 2 hned při respawnu atd.
3. Odpornější grafiku? S čím proboha srovnáváš. V současné chvíli není na trhu detailnější a propracovanější MOBA. Gameplay je prakticky stejný jako v Dotě 1. A řešit AI? vážně? Proboha ty musíš být skvělý hráč, pokud bazíruješ u MP hry na AI botů. Proboha tebe potkat ve hře, to muselo být utrpení.


Ty nejsi žádný oldskůl hráč, jak se snažíš namluvit. Ty jsi nějaké tele, co objevilo žánr MOBA a hrál jsi jej s boty a strašně ses divil, proč tě pokaždé všichni poslali do háje.

162

Odpovědět

Co to tu je za z******? nuly, ano souhlasím s Vámi, že CS:S nebylo ono a je to spíš casual Counter Strike. Ale to je tak všechno. Zbytek jsou ubrečený kecy f2p nul kterým hry rodiče nekupují a jsou rádi za všechno co je zadarmo. Já to chápu. Ale mě to necpěte.

Nemá smysl Vás přesvědčovat, reálný leader matchmaking jste v životě neviděli, v MOBA hře, kde právě naopak tu nejdůležitější roli hrají creepy - zdroj všech $$ a jejich AI je příšerné - mám na mysli pully a podobné - často třeba půlka tlupy ignoruje útok - ale chápu že vy nuly nemáte ponětí co pull je, tak tu marním svůj čas.

Reportovací systém je totální s****a, to je bez debaty - neúčinné, většina lidí má 10-15 dalších accountů a když jsou reportlí jen přesedlají na druhý účet - ale Valve to vyhovuje, má přece 15mil aktivních hráčů doty2 - ten kdo si to neuvědomuje a dělá že reportovací systém je v pořádku - je prostě omezený debil.

Na 2k mmr záříš, chápu že nejsi reportovaný, já celkem často, jelikož většina her končí ponížením 35/5/15 a aniž bych cokoli napsal do allchatu, následující hru chytnu lp ;). Ano, takoví jsou reportovaní. Průměrní opravdu ne a podprůměrní - špatní jen když se s někým pohádají přímo v té hře.


Za F2P model hodnocení - ano uznávám nebylo z mé strany objektivní. Respektive já nemusím přímo tento model hraní a tak jsem ho prostě automaticky zhaněl. Ale ano, na free2play model řekněme je to ta asi nejlepší varianta vůbec.


Grafika - odpornější v porovnání s předchůdcem Warcraft3. A to kompletně. Já řekl přesně s čím to porovnávám, tak si přestaň vymýšlet že nic aktuálně neexistuje, když něco takového vzniklo před 15ti lety v garáži.


Ty tvoje "tele" si můžeš strčit za klobouk, takovým teletem jsi naopak ty, a je s podivem, že tě rodiče evidentně špatně vychovávají a protože někdo řekl svůj názor na tvojí debilní závislačinu zadarmo kde ztrácíš svůj i tak zbytečnej život, tak to prostě bez výmyslů a nadávek nejde? Ani nevím proč na tebe reaguji Veskoslave :), ale když už...

Mno, nejspíše se nedohodneme, ale to nevadí. Je mi to stejně uprdele.

Have a good life.

849

Odpovědět

+krteqkHaha ty si nula :D:D Hej keď nevieš ani poriadne pullovať, tak sa na dotu vyser a radšej rob niečo iné.

Hrám dotu asi 10 rokov ty oldschool. Reportovací systém funguje. To, že ma niekto 20 iných acc na veci nič nemení. Dostane report aj na ne. Okrem toho sa na MMR nedostane vyššie, takže si s ním užiješ nanajvýš 3k mmr bracket.

Grafika odpornejší s W3? Choď sa hanbiť do kúta prosím ťa. Otvorte si hocikto screen w3 doto a screen doto 2. Človek nadomnou nevie čo píše.

93

Odpovědět

+krteqkTak teď nevim, jestli jsi celkem špatnej troll, nebo jenom internetovej hrdina...

50

Odpovědět

+krteqkcelkově jsem hrál dotu víc než 10let. Navíc se živím jako vývojář. Tím pádem mám trošku lepší představy o tom jak by se to mělo správně lépe udělat.

A jak ty prosímtě objektivně porovnáváš grafiku? Víc debilních křiklavých barev? Větší rozlišení textur / polygonů = lepší grafika? Běž d******e

221

Odpovědět

+krteqkHaha....no tak asi lepšie predstavy nemáš. Neviem ako LoL, ale doto2 veľa krikľavých farieb nemá - http://media.steampowered.com/apps/dota2/workshop/Dota2CharacterArtGuide.pdf. Pre teba 5. strana....ty vývojár.

51

Odpovědět

+krteqkCpeš mi user manuál? A neděláš si p***l?

111

Odpovědět

MOBA hry jsou sra*ky. Na druhou stranu to všechny ty idioty shromáždilo okolo jedné věci a nelítaj po netu.

4128

Odpovědět

Je hezké, jak se tu všichni hádají zda je lepší LoL či DotA2. Já mám však úplně jiný dotaz, který tu snad nepadl!
- Co je to za slečnu, která tam ukazuje ta prsa?

1345

Odpovědět

Takhle se klasicky zviditelňujou holky, co chtěj streamovat. :D
Ne, taky mě to zarazilo, že by to ňáká holka dotáhla takhle daleko. Je to prostě editlý, že místo původního hráče, tam daly do kamery pornoherečku. ;)

274

Odpovědět

+MKleinŠkoda :(

220

Odpovědět

Myslím, že je to Bryci.

50

Odpovědět

Nicktron Kappa

40

Odpovědět

Jen bych dodal, že před nějakou dobou twitch měnil ve svých podmínkách užití "nudity restriction", aby streamerky nemohli využívat svých vnad pro zvýšení sledovanosti.

10

Odpovědět

+BlisterNejen streamerky, ale i streameři pokud ukážou svojí odhalenou hruď, tak je čeká nějaký trest :D

00

Odpovědět

No kvůli tomu neustálemu buzerování radši hraju SMITE =) Tam nemáš čas sledovat ostatní maximálně tak při smrti, takže nemáš čas ani nikoho moc b*******t :-D samozřejmě najdou se výjimky, ale ne v takové míře jako v LoLku :-)

12

Odpovědět

GTA

02

Odpovědět

tolik komentů. to dohání olivera a křesťanská videa. ale jen tady se vyjadřují malé děti a hádají se. většina z vás si založila účet jen kvůli tomuto videu, že?

40

Odpovědět

Dřív jsem to hrál docela hodně a v současné době to tak jednou do měsíce zapnu a můžu opravdu potvrdit... Spousta dětí-tyranů-retardů-náfuků-aj... Pokaždý mě to hned upomene, proč jsem to tak dlouho nehrál :D

31

Odpovědět

LOL=s**t, DOTA2=best. No different way.

3160

Odpovědět

Nepoužívej angličtinu, když ji neumíš. Prosím...

313

Odpovědět

+ChristopherOkay I dont use this english.

219

Odpovědět

+ChristopherLOL=s**t=DOTA2
bulánci online=best

275

Odpovědět

LoL vs Dota pořád dokola. :)) Jsem zvědav, zda se připojí do podvědomí hráčů i další soupeř, první firma, u které se kdy DOTa hrála, Blizzard a jeho Heroes of the Storm. Co vy na to?

1910

Odpovědět

Moba hry jsou strašné p******y. Jediné, co mi vážně přišlo na chuť je Heroes of The Storm a to převážně díky tomu, že můžu hrát za spoustu oblíbených charakterů z Diabla, Starcraftu, či Warcraftu.

jinak Gambitch mě dostal :D

821

Odpovědět

Nejsi v tom sám. MOBA taky nejsou zrovna moje krevní skupina (i když jako p*čoviny bych si je netroufla označovat, holt každýho baví něco jinýho), ale díky těm charakterům z Blizz her je to prostě úplně o něčem jiným.
Myslím, že převážně z těchhle lidí budou Heroes žít. Z lidí, co z různých důvodů nechtějí hrát LoLko nebo Dotu, ale k Heroes je přitáhne ta láska k ostatním Blizzard hrám.
A pak samozřejmě z lidí, co jim přijdou DotA nebo LoLko moc těžký. :D

40

Odpovědět

+BellatrixNa LOL a Dotě nebo Smite je naprd kupování předmětů, protože, pokud nevíš co si koupit, nezahraješ si.
U Hots tam tohle neřešíš a to je Win samo o sobě.

33

Odpovědět

To zapojení těch jejich ikonických postav byl opravdu dobrý krok. Jenom škoda, že Heroes of The Storm jsou na tom v porovnání z Dotou asi jako Hearthstone oproti Magic: the Gathering.

00
Další