Mass Effect: AndromedaUpřímné herní trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 37
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:64
Počet zobrazení:8 275

Trilogie Mass Effect zaznamenala obrovský komerční úspěch, a tak není divu, že se brzy objevilo pokračování. Dokáže ale Mass Effect existovat mimo známou galaxii s úplně novým osazenstvem a zcela jinou motivací hlavní postavy? To nám prozradí hlas Upřímných herních trailerů.

Přepis titulků

Následující trailer je pro svou upřímnost označen písmenem "U". Poté, co jste zažili obrovskou sci-fi operu známou jako trilogie Mass Effect, připravte se na návrat této série a jejího zcela nového dílu, který kdyby to byl film, tak by ani nešel do kin, ale rovnou na DVD. Oblečte si blýskavý vesmírný oblek Pathfindera, náhradníka za Spektru, co má v mozku robota, kterého ve hře uctívají jako druhý příchod Krista, i když jediná vaše kvalifikace je to, že jste taťkovi vylezli z pytlíku.

Zažijte dálavy zcela nové galaxie, která hodně připomíná tu starou galaxii. Skenujete a prozkoumáváte planety plné starobylých mimozemských technologií, flákáte se na stanici, co je v podstatě další Citadela, létáte v nové verzi Normandie a plníte podřadné úkoly pro tytéž mimoně jako v předchozích třech hrách. Až na rasu nudných Australanů jak z Twilightu a na jasné záporáky, které můžete bez poctu viny zastřelit.

Tohle pokračování Mass Effectu tak málo riskuje, že se ani nemuseli obtěžovat s celou tou Andromedou. Asi to zní líp než: "Hej, lidi, udělali jsme další díl". Připravte se na přehršel úkolů, protože Andromeda opouští původní epický koncept galaxie v ohrožení kvůli příběhu o tom, kde si postavit barák. A většina prozkoumávání, vývoje postav a pocitu smysluplnosti jde stranou, aby udělaly místo obřím mapám, které jsou nacpané úkoly typu "přines mi tohle", díky kterým můžete osídlit nové planety a odemknout...

spoustu dalších podobných úkolů. Načež se vybodnete na vedlejší úkoly a soustředíte se na to hlavní: Hraní si na nejnadrženějšího člověka nové galaxie. Zoufale se snažíte ojet vše, co má pracky, i když většina jsou švábovité příšery. Hele, máš nějakou díru nebo dvě? Tak můžeme jít na to!

Zažijte nejvíc glitchů v tříáčkové hře od dob Assassin's Creed: Unity. Andromeda totiž do každé chvilky vašeho dobrodružství nacpe nové bugy. Postavy se tu zhmotňují a zase mizí, celou konverzaci mají rozpažené ruce a chovají se jak mimozemšťani v kostýmu. Každá scéna totiž ztratí na vážnosti, když jejich oči mdle bloudí po okolí, jako by to byli oživlí manekýni. Pak ty bugy překonejte a začněte si hru i tak užívat, dokud vás nezastaví pokažený úkol nebo glitch, který vám nedovolí jít dál.

Na tohle ani nemám vtip, je to otrava. - Trochu života do toho umírání. - Možná víc než jen trochu. Prostřílejte si cestu bojovým systémem hry, střílečku se zákryty ozvláštněnou schopnostmi a pohybovými možnostmi, ve které dokola bojujete proti stejným nepřátelům, až vás i tohle přestane bavit. Ale stejně je to asi nejlepší část hry.

Pak se přesuňte do online multiplayeru, kde s dalšími třemi hráči zabíjíte hordy nepřátel, což je záminka pro EA, jak vám prodat krabice s lootem. Musím zaplatit, abych mohl být cool mimozemšťan? Tohle jediné jsem chtěl! Počítejte hodiny, které strávíte čtením Kodexu a psaním špatného slashe, a připravte se rozhodnout, jestli investujete do téhle série. I když je to totiž hra neuspokojivá, jedno zcela jistě přináší: hromadu nového hratelného Mass Effectu.

Takže... Dobrá práce? Hrají: Protekce. Vlasy z Tumblru. Borůvkový Shrek. Vražedná Nyx. Kroganský pan Rogers. Tenhle vypadá jako pyj.

Nemám zájem. Přízvuk. Tahle se snaží. A tohle je Kumail Nanjiani. Nemastná neslaná Andromeda. To jako fakt, Bioware? Střih těsně předtím, než sex začne mít grády? Po tom všem ani neuvidím mimozemské kozičky? Hele, tady jsou.

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

EA řeklo, že nechtějí sérii Mass Effect zatracovat, navíc se měl do Bioware vrátit člověk, který z větší části na původní trilogii pracoval. http://www.zing.cz/novinky/37716/ea-nehodla-zanevrit-na-serii-mass-effect

00

Odpovědět

Musím říct, že ME 3 je jediná hra, která mě zasáhla takovým způsobem, že i po letech co jsem to dohrál si občas musím pustit alespoň trailer u kterého nostalgicky zavzpomínám.

Andromedu jsem bohužel nehrál, ale čekal jsem, že tahle hra nebude mít takový úspěch, přesto doufám, že zkusí dokončit sérii, kterou původně avizovali, přičemž budou pamatovat na chyby z Andromedy, aby udělali další kvalitní hry, které budou moct soupeřit s kvalitou původní série.

33

Odpovědět

Hrál jsem Andromedu díky bohu až potom, co vyšla halda opravných patchů co se týče animací, takže jsem nezažil to nejhorší. Pravdou ale je, že se hodně na té hře podespalo, že Bioware opustilo hodně lidí co se na původním Mass Effectu podíleli :-/ Nicméně se překvapivě nejedná o špatnou hru, ale o špatný Mass Effect :-(

71

Odpovědět

No jo no, ani se nedivím že to takhle dopadlo. Původní tvůrci Mass Effectu s touhle hovadinou nemají pranic společného protože je totálně vyždímalo EA, tak raději odešli. Kdyby počkali rok a ještě vyladili ty bugy a animace, možná by to dopadlo líp že by snad vydali i nějaký to DLC. I EA dalo dost jasně najevo že tahle hra byl pro ně těžký průser a sotva si na sebe vydělá. Zkrátka Andromeda je hra na kterou se rychle zapomene a mám pocit že to udělalo definitivní a dost hořkou tečku za skvělou sérií Mass Effect.

132

Odpovědět

jak funguje ten vas prehravac proc tam nefacha HD button?
video se mi rehrava v SD.. na youtube v HD

11

Odpovědět

b*******i boli aj v ME3?

314

Odpovědět

Jop. Fem Shep - Traynor, Male Shep - Cortez

70