God of War 4Upřímné herní trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 37
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:43
Počet zobrazení:6 646

Nový díl zaběhlé videoherní série God of War byl loni velice úspěšný. Co si o něm ale myslí Hlas upřímných trailerů?

Přepis titulků

Následující trailer je pro svou upřímnost označen písmenem U. Od vývojářů série o postavě, která se naštve tak moc, že vyvraždí celou mytologii božstev, přichází nejnovější díl série, ve kterém budete čelit zatím největší výzvě. Otcovství. God of War 4 Pokryjte celé své tělo gotickým make-upem Kratose, boha, který pomocí quick time eventů pozabíjel celý panteon.

A objevte zcela nové God of War. Opustíte totiž staré známé světy plné zlomených páteří a sexuálních miniher ve slunném Řecku a místo toho budete jako špatný otec házet sekyrou na zamrzlém severu. Tato herní série totiž dospěla se svým publikem, ale nezapomněla, o čem ta hra skutečně je. Řešení problémů násilím.

Připravte se na nikdy nekončící boj – rodičovství. Atreus a jeho špatný otec procestují všech devět světů severské mytologie společně s partou kouzelných kamarádů, aby splnili až podezřele nepraktické poslední přání jeho matky. Jejich cesta je tak nebezpečná, že je s podivem, že se neobjevila fantasy sociálka a toho kluka mu nesebrala. Pak sledujte, jak se Kratos snaží naučit syna, jak přežít a nevyrůst ve všemocného kreténa jako jeho táta.

Zatímco pracuje na svém posttraumatickém božství. Jako otec tak často není doma, že si očividně ani nepamatuje, jak se jeho syn jmenuje. Kluku. Kluku, co jsem ti říkal o nabízení pomoci? Ať to nedělám. Měl bys začít šetřit, ten kluk bude potřebovat spoustu terapie. Prozkoumejte jeskyně plné pokladů relativně otevřeného světa God of War.

A odpočiňte si od vašeho epického úkolu a pádlujte po jezeře, řešte rébusy, které všechny vyžadují vracející se magickou ledovou sekyru, znesvěťte všechny hroby, co najdete, 20 minut házejte sekeru po ptácích a vyřešte potíže trpaslíků a smutných duchů, přestože Kratos celou dobu kňourá, že nechce. Nech mě plnit vedlejší úkoly, tati!

Pusťte se pěstmi napřed do zuřivých soubojů God of War 4, Kratos totiž ke své blyštivé sekyrce dostal i zcela nový soubojový systém. Zuřivé mačkání tlačítek nechává předchozím dílům a vyžaduje více plánování. Pomocí krytů, hodů sekerou, komb a kluka budete s nepřáteli žonglovat, srážet je k sobě a omračovat je. Pak je vyhodíte do luftu pomocí oblíbeného speciálního útoku. Díky tomuto systému se budete cítit jako bohové.

Dokud vás někdo s fialovým ukazatelem zdraví nerozseká. Protože to, že jste nesmrtelná bytost, neznamená nic, když máte nízkou úroveň. Objevte skutečný posun v God of War. RPG prvky. Tato série totiž následovala úplně všechny videohry a přidala do sebe špetku Diabla. Jsou tu úrovně postavy, statistiky, barevně odlišená výstroj a očarování, materiály, kterých budete mít málo, a spousty různých útoků, které se schovávají v truhlách.

Tento akční RPG zážitek je stejně tak o buildech jako o nakopávání zadků. Díky počítání, jaký cooldown mi dělá nový pásek, se cítím jako ztělesnění války. Tak si syna připněte na záda a připravte se na akční dobrodružství monstrózních rozměrů, které znovu nastartovalo populární herní sérii tak dobře, jak to jen jde. A pokud se vám nelíbí, jakou cestou šli, tak smůla.

Čeká nás aspoň devět pokračování. Hrají: Boží tělo. Chlapec beze jména. Danny DeVito jako Mystique. Všechny chlupy ať jsou fuč! Nekaž mi zážitek, čarodějnice! Mluvící hlava.

Hadík obřík. A nekontrolovatelné plešatění. Táta kluka. Kratosovi nepřátelé nikdy nenašli jeho skutečnou slabinu. Malé výčnělky, které nejsou nabarveny nažluto. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ty titulky jsou nějaký šoupnutý a to hodně

00

Odpovědět

Díky za upozornění, bylo tam nahrané špatné video. Už je to opraveno. Videa ze série Honest Game Trailers nebyla jednu dobu na YouTube (kvůli tahanicím o autorská práva), ale už jsou zase zpět :)

10

Odpovědět

boi

00