Diablo ImmortalUpřímné herní trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 37
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:48
Počet zobrazení:3 269
Diablo tentokrát vyšlo na mobily. A výsledek je… No, dost hrozný. Posuďte sami.

Přepis titulků

UPŘÍMNÉ HERNÍ TRAILERY Po vytvoření herního zážitku, který definoval celý žánr her, a udržování dobré pověsti tím, že nový díl vycházel jednou za 10 let, Blizzard odhodí veškeré zábrany a odkopne všechny dobré vývojáře a stane se obětí toho, co potenciálně čeká všechny videohry: Trapná mobilní verze, která se ani nesnaží předstírat, že z vás netříská prašule. - Vy nemáte mobily?

- Máte mobily, ne? Diablo Immortal Vítejte v budoucnosti, před kterou nás varoval tento muž. Je tohle nějaký nepovedený aprílový žertík? Mobily jsou dost silné na to, aby na nich běželo něco, co připomíná Diablo III, ale co se hratelnosti týče, pořád to stojí za hovno. Zapomeňte na schopnosti a soustředění, které jste potřebovali v minulosti na PC. Místo toho umaštěným palcem přejíždíte po pidiobrazovce, automaticky běžíte k dalšímu cíli, zatímco usínáte v autobusu, a tak nějak prskáte své schopnosti na cokoliv, co se hýbe.

Podle recenzentů jde o: Nejlepší ARGP, co můžete hrát na mobilu. Ignorují přitom, že konkurence je stejně zábavná jako masáž prarodičů. Ne že by to na PC bylo lepší. Pokud tedy nechcete hrát Diablo cookie clicker. Objevte dobrodružství víc repetitivní než tradiční příběhová linka Diabla.

Odehrává se mezi existujícími hrami, kdy se opět probudilo starobylé zlo. Vyberete si hrdinu ze stejného týmu, který byl v Diablu III, budete mít skoro stejné schopnosti a potkáte stejné lidi jako v Diablu III. Budete běhat po velice povědomých lokacích, kde místo obvyklých obřích map dostanete extrémně zjednodušené jednohubky.

V každé oblasti máte najít tři věci, ke kterým vás dovede navigace, porazit bosse, kterého stačí uklikat, a kouknout na videjko o cestě do další oblasti, kde vás čeká to samé znovu. To vše vám bude neustále připomínat, že byste mohli hrát lepší verzi této hry. Tato hra se od Diabla III liší tak, jak byste čekali: Jde o levnou napodobeninu, kterou budete tupě hrát během s*aní. Druhá hypotéka vás nejlépe připraví na to nejhorší v Diablu Immortal, na mikrotransakce.

Hra vám dopřeje zhruba osm hodin levelování, aniž by vám cpala nákupy pod nos. Pak se ale zcela zastaví, když narazíte na levelová omezení. Přinutí vás pořád dokola hrát ten samý obsah a v podstatě tím natáhne 15 hodin hry na 30 hodin. Nebo samozřejmě můžete vysolit prašule a hra bude zase zábavná. Dokud o pár hodin později nenarazíte na další blok. Bůh chraň, abyste se dostali na konec hry, kde budete farmit legendární drahokamy, které vám nikdy nepadnou.

Ty ale nutně potřebujete v PvP módu, který pravděpodobně přestanete hrát, až vás porazí někdo, kdo do své postavy investoval prachy. To vše vytváří zážitek, který nakonec odradí i lidi, kterým se tato sračka líbila. Zbydou jen saúdští princové a pracháči, co by potřebovali zachránit od závislosti. Anebo taky ne.

Technicky vzato nemusíte za hru platit, pokud nechcete hrát do konce, hrát PvP nebo vlastně cokoliv, na čem je Diablo postavené. Nejzákeřnější na tom celém je, že musíte pracovat, abyste si užili zakoupený lootbox. Takže spíš než za ty předměty platíte za tu bolest. Radši někomu zaplaťte, ať vám šlápne na koule. Dost tím ušetříte. Tak si vyčistěte obrazovku a připravte si kreditku svých rodičů. Přichází hra, která je přinejhorším obscénním příkladem monetizace a přinejlepším průměrnou hrou na mobily.

Nejhorší na této zkušenosti není, že by tvůrci byli neschopní, ale že vaši milovanou věc semele stejný mlýnek na obsah jako vše ostatní. Pokud vám přijetí Immortal přišlo zlé, bude to stokrát horší, pokud něco z toho použijí v Diablu 4. Pokud nepřidají anime holky a kluky bez trička. To pak jo. Hrají: Semelu ti výbavu.

Křižáček. Klubařka. Kung fu podvodník. Lovec žebříčkových odměn. A rakovina. Diablo: Shadow Legends. No tak, Diablo bez toho, abyste museli řešit inventář? To je rouhání!

Jako dělat tenisky bez dětské práce. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Už jsem tam za 10k+ a stále jsem se nikam nedoklikal

09

Odpovědět

No zkusim to a neni to trolling... :D ale jsem z generace diabla 1 a 2 a nikdy me to nebavilo. Stejne tak D3. Vic jsem ulitaval spis na Icewind dale, nebo Sacred. A naopak treba Immortal je pro me super odreagovacka na obedovou pauzu, nebo kdyz neni nic v tv a me uz nebavi sledovat v posteli na mobilu Youtube. :D

2112

Odpovědět

Tak i já si radši zahraju Icewind Dale nebo Neverwinter Nights, ale přesto považuju Diablo 1 a 2 za naprostou herní klasiku a Immortal za ohavnost hodnou samotné Duriel :-D

1323