Shadow of the Tomb RaiderUpřímné herní trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 37
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:44
Počet zobrazení:7 562

Poslední díl nové trilogie o Laře Croft je už skoro dva měsíce na pultech a hráči se mohou dosyta nabažit znesvěcování hrobek a hledání všemožných blbin. Alespoň tak to vidí hlas Upřímných trailerů.

Přepis titulků

Následující trailer je pro svou upřímnost označen písmenem U. Ve světě, kde je každá tříáčková hra soutěž ve sběru věcí s otevřeným světem, se připravte na další. Lara totiž zakončí svou odvážnou novou trilogii s čerstvou dávkou hromady šípů, které si sama vyrobí, znesvěcování hrobů a nepříjemného vražedného porna. Prozkoumejte hluboké džungle Peru jako Lara Croft a sledujte, jak se znovu ujme své role nejhorší archeoložky na světě.

Neustále totiž ničí starobylá pohřebiště a krade z nich zlato a módní inspirace, vykrádá vybydlené čtvrti, aby si mohla připravit více drog, infiltruje místní lidi i kulty, a to i přes svůj silný britský přízvuk, a řeší jejich problémy schopnostmi bílého člověka. To vše, aby zastavila temnou zbrojařskou společnost, která chce změnit svět nějakým starobylým udělátkem. A zároveň chce zastavit apokalypsu, která je podle všeho její vlastní chyba.

Příběhový tip: Je těžké mít sympatickou hrdinku, když na začátku hry způsobí smrt tisíce lidí. Obdivujte úžasný design prostředí mnoha jeskyň a lesů Tomb Raideru. Celé je prozkoumejte ve snaze najít nějakou římsu, zatímco vyvraždíte veškerou zvěř a vytrháte ze země všechny kytky. Na mapách plných surovin, blbostí, co zrovna sbíráte, a skrytých hrobek s nějakou výzvou, plných dalších blbostí, které posbíráte, místo abyste pokračovali v příběhu.

Nakonec ale budete chtít Laru uškrtit vždy, když řekne, že něco nemůže sebrat. Nemožné. Chápu, je to nemožné. Nemohla sis na svou ptačí vestu našít více kapes? Zdolejte složité environmentální hádanky, protože v každé hrobce jsou absurdní zařízení založená na tahání a všechna se dají příhodně vyřešit pomocí lana a šípů. Mezi nimi jsou smrtící pasti, díky kterým budete ostražití, protože chvilková nepozornost vede k další dávce typických vražedných záběrů, které vás nutí sledovat, jak dřevěné kopí probodne Laře slezinu, za poslední hodinu už popáté.

Proč mám u těch scén pocit, že bych na sebe měl zavolat policajty? Objevte Laru Croft, která se přenesla přes problémy se zabíjením lidí. Pokryjte se blátem a potichu oddělejte nepřátele ve stylu Ramba. Nebo se nadopujte drogama a na férovku je postřílejte.

Zkombinujte kouzelnou drogu s Wolverinovou schopností léčit střelná zranění. Takže se z vás stane maličký britský Terminátor. Souboje by se ohrály docela rychle, pokud by jich nebylo tak málo. Nemůžu se dočkat, až přestanu střílet chlápky a začnu zase prohrabávat odpadky. Takže si svažte vlasy do ohonu a vykuchejte jaguáry v posledním díle příběhu o Indiana Jane, protože tuto sérii nezakončí ani tak velká rána jako spíš vlhký prd.

Toto třetí pokračování působí jako rozšíření dílu předchozího a taky jako Uncharted, které se moc snaží. Hrají: Nový styl Kusko. Jihoamerická odvaha. A rozzářená Ferra. Tom Braider: Chrám zkázy. Chtěl jsem si stěžovat, že jsou ty chrámy nad bezednými propastmi, ale je na tom něco nostalgického.

Ach, vzpomínky. Překlad: Xardass www.videacesky.cz Spider-Man, Spider-Man, dělá to, co i pavouk zvládá. Najednou je všude tma. Není mi dobře, pane Starku. Ale ne. A je po Spider-Manovi. Jak se pozná hrdina? Praští stařenku do obličeje.

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář