Tomb RaiderUpřímné herní trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 37
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:123
Počet zobrazení:12 493

Kdo by neznal zapálenou archeoložku Laru Croft a její mnohá dobrodružství, která se objevují už od devadesátých let. Co si o nich myslí hlas Upřímných herních trailerů? A co vy? Hráli jste některé / všechny díly ze série Tomb Raider? Která hra vás bavila nejvíc a která nejmíň? Podelte se s námi v komentářích.

Poznámka: Mě třeba původní hry docela minuly, hrála je akorát sestřenka. Guardian of Light mě bavil asi dvě odpoledne, ale nový Tomb Raider (2013) byl docela fajn, to jsem i dohrál :-)

Přepis titulků

Tento trailer je pro svou upřímnost označen písmenem "U". Od vývojářů her o klaunech, gothech a gekonech přichází série, která toho mladé chlapce naučila o masturbaci víc než sexuální výchova ve škole. Tomb Raider. Prozkoumejte hlubiny série Tomb Raider a připravte se na dobrodružství. Cestujte do exotických lokací po celé zeměkouli, okrádejte původní obyvatele a vše, co se hýbe, napěchujte žhavým olovem.

Jděte do p*dele, ptáci! Vklouzněte do obřích koziček Lary Croft, hlavní postavy téhle napěchované série, kterou vývojáři nemůžou přestat dojit. A připravte se plenit hrobky, plné zuřivých nepřátel, jako jsou kostlivci, Yettiové, T-rexové, samurajští ogři, italští gangsteři a handicapovaní.

A nakonec vezměte tu blyštivou cetku, co jste hledali, a vraťte se do vily plné pokladů. V podstatě je to přesný opak skutečné archeologie. Náústek! Zažijte sérii, která ovládla devadesátky a pak prostě pokračovala.

A objevte neuvěřitelné množství krve, které Eidos vymačkal z Tomb Raideru, včetně raných her na Playstation, kterým jste tolerovali příšerné ovládání díky nahatým kódům. Kozičky! Příšerný reboot, který byl tak špatný, že kvůli němu zavřeli vývojářské studio.

Další reboot, který sérii přivedl z říše mrtvých, překvapivě dobré spin-offy a ten další reboot, který vypadá jako Uncharted s Larou. Jasný? A představil realističtější simulaci... Připravte se na herní koncept, který se od původních her vůbec nezměnil. Hledáte otravná skrytá tlačítka, pomalu šplháte po věcech, které skoro nikdy nejsou v hrobkách a 90 % hry strávíte skákáním do boku, zatímco střílíte na nepřátele.

Musí to jít nějak efektivněji, ne? Vykasejte si krátké šortky, popadněte krabici kapesníčků a vrhněte se do herní série, která odmítá zemřít smrtí většiny postav z 90. let. Protože bez ohledu na to, kolik rebootů ještě bude, nikdy to nebude tak zlé jako filmy s Larou Croft.

Hrají: Angelina Kozatá, pastičky, spousta šplhání, hraní si na Johna Woo, mačkání tlačítek, povinný podvodní level, brutální vraždění zvířat a dvojčátka.

Prolézačka hrobek. Mám to pod kontrolou. Počkat, ne! Ne! Proč? Proč? Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak já si jako první zahrál Legend a pak jsem se rozhodl zkusit zbytek série. Díly 1-4 jsou naprosto super, 5ka je průměrná, 6ka spíš podprůměrná, ale ne zas tak strašná, Legend byl supr a Underworld byl nedodělanej bordel s bohužel průměrným příběhem a postupně nudnými levely. Rebooty nezmíním, protože, ačkoliv to vůbec nejsou špatný hry, nemám je moc rád, páč nemaj moc společný s předchozími hrami. PS: Filmy jsou dle mýho výborný a rozhodně radši kouknu na ně, než abych hrál rebooty.

00

Odpovědět

Zahrál bych si takovéhle hry ale naposled jsem hrál mafia 2 ale také hry nehraju páč tam není český dabing a titulky se mi číst nechce a angličtina je těžkej jazyk páč sem slovan a ne brit takže mi nejde

28

Odpovědět

A proto chodím na videacesky, protože tady jsou jenom titulky. Ty jsi divný masochista :D

21

Odpovědět

+pakoTady si to můžu stopnout a v klidu přečíst

12

Odpovědět

+MorceA jak to děláš, když "titulky se mi číst nechce".

31

Odpovědět

+upsMám přítelkyni co se učí číst a tak v rámci svojeho vzdělání mi to předčítá.

32

Odpovědět

Já začal hrát pořádně až od Legend. Ten předchozí The Angel of Darkness mě moc nebavil. A s Anniversary jsem si zahrál remasterovaný první díl. Škoda občas té špatné kamery :( Ty dva nové Tomb Raidery jsou už úplně jiné, více zaměřené na střelecký skill než na hopsání a načasování skoků.

10

Odpovědět

The Angel of Darkness patří k nejhorším hrám mimochodem. Takže se není čemu divit.

01

Odpovědět

Xardass kolik ti je?

00

Odpovědět

"O mně
Jméno: Lukáš
Datum narození: 1989"
…a zabralo to asi tak tři vteřiny stalkingu.

30

Odpovědět

+RyelJé, můj první stalker. I když jen takový maličký :-)
Salem: Na mém profilu (kam se dostaneš po kliknutí na mé jméno v komentářích nebo pod videem v sekci "Přeložil/a") v sekci "O mně" tyhle i další základní informace najdeš (stejně jako se to podařilo Ryelovi) :)

50

Odpovědět

+Xardassčekal jsem že si mladší že se tě ani nedotkl Tomb Raider

00

Odpovědět

+SalemV devadesátkách jsme počítač neměli a pak jsem stejně hrál spíš RPGčka, takže Neverwinter Nights, Gothic, Might and Magic VII a k tomu Heroes of Might and Magic :-) Jé, to byly časy... Ale některé klasiky se mě ani nedotkly, třeba ten Tomb Raider, Baldur's gate a tak :-) A pak přišla doba WoWka.

80

Odpovědět

BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOBS

201

Odpovědět

TIMMY!!!

131