The SimsUpřímné herní trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 37
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:222
Počet zobrazení:13 401

Dnes nám hlas Upříných herních trailerů prozradí, co si myslí o jedné z nejúspěšnějších videoherních sérií všech dob, simulátoru "skutečného života", The Sims.

Přepis titulků

Následující trailer je pro svou upřímnost označen písmenem "U". Už jste simulovali město, věž, Zemi a mravence. Teď vám EA a Maxis umožní simulovat tu zatím nejmíň zajímavou věc. Vás samotné! Zažijte nejúspěšnější počítačovou herní sérii všech dob, která připomíná spíš lidské akvárko než hru a v podstatě je to totéž, jako když koukáte přítelkyni na Pinterest. Hezké.

Ponořte se do hry, kde skuteční lidé nutí falešné lidi dělat falešné práce, které ti skuteční lidé ve skutečnosti nedělají, například: praní, sprchování cvičení a vychovávání dětí. - Tati, pomoc! - Teď ne! Starám se o své dítě! Celé hodiny upravujte své simíky tak, aby vypadali přesně jako vy. Skoro. Pak se obklopte kopiemi všech svých tajných lásek, nuťte je chodit ve spodním prádle, až vás nakonec stejně odmítnou.

Probuďte v sobě vraha Jigsawa a změňte městečko simíků v ještě větší horor, než už je, a mučte své simíky tím, že... je zavřete do místnosti bez dveří, necháte je utopit v bazénu a necháte je uhořet v ohni, který založili při přípravě salátu. Shořte! Muhaha! Vytvořte svůj vlastní příběh za neustálého žvatlání simštiny...

směšného falešného jazyka podobného klingonštině nebo švédštině... který vývojářům umožnil úplně přeskočit psaní dialogů a inspiroval Katy Perry k tomu, aby napsala svůj vůbec nejlepší text. Takže se pojďte bavit a kupte si první díl The Sims, pak druhý, třetí a čtvrtý a všech 26 datadisků, které stojí stejně jako hlavní hra. Počkat, to jako fakt? 26? Je jich příliš mnoho!

Ponořte se do této téměř perfektní simulace toho, jaké to je být naživu. Tedy zbytečný nácvik marnosti, kde vaše činy ovládá bezcitný Bůh a jedinou možností, jak si pořídit fajn věci, je podvádět. Hrají: Dům, co si nemůžete dovolit. Práce, kterou nikdy nebudete mít. Holka s prsy, na která si nikdy nesáhnete.

A smaragdy chaosu z Ježka Sonica. Tamagoči! Tak ty musíš čůrat? Schválně jak ti to půjde, když prodám záchod. To máš za to, že se mnou nechceš chodit! Jsem hrozně sám. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

and now it is the sims mobile we are going to play. http://simsmobileguide.com

00

Odpovědět

Proc nedelate tyhle herni casteji aspon 1x za tyden ? ;(

20

Odpovědět

co na to říct.... úplně zapoměli na incestování dostatečně vzdálených příbuzných mezi sebou :D

160

Odpovědět

Inak spravili aj na Andromedu. Mohli by ste to prosím preložiť :)

40

Odpovědět

Brzy se tu objeví :-)

70

Odpovědět

+XardassTak to se těším. Jsem totiž jeden z mála, kterým se ta hra líbí :D
Jasně, chození jako gorily, blbé tlemení... koho to zajímá v ME???
Kdo si kupuje ME kvůli xichtům? :)
Chyby a nedodělky v příběhu jsou horší - ale i tak u mě 8/10 :)

31