Star Wars: Knights of the Old RepublicUpřímné herní trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 37
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:59
Počet zobrazení:8 062

Ponořte se do světa plného světelných mečů, Síly a spousty různých mimozemšťanů a poslechněte si, co si o něm myslí hlas Upřímných herních trailerů.

Přepis titulků

Následující trailer je pro svou upřímnost označen písmenem U. Před dávnými časy, v jedné předaleké konzolové generaci zkombinovala jedna společnost klasický RPG soubojový systém a Star Wars a zjistila, že je to celkem prima. Vraťte se do fantasy neznámého věku, které znáte a milujete, nebo to alespoň předstíráte, aby z vás nebyl vyvrhel. A vydejte se do éry dávno před filmy, kde je všechno stejné jako ve filmech.

Kromě stormtrooperů. Objevte skryté Jedi schopnosti a bojujte s Impériem, porazte Sithy a zničte jejich stroj na ničení planet. Tenhle děj by vám měl připadat celkem povědomý. Putujte po celé galaxii a podívejte se do lokací, které jsou ve filmu jen zmíněny.

Například na domovskou planetu Sithů, Korriban, do lesů wookieů na Kashyyyku a na planetu s nejneoriginálnějším názvem ve světě Star Wars, Dantooine. Předtím, než se vydáte na výpravu, se dejte dohromady se zkušenými žoldáky, týpky typu Han Solo, povinnými mimozemšťany, milými droidy a droidy, kteří by vás nejradši zavraždili. A pak je všechny nechte na vesmírné lodi a pobíhejte s partičkou Jediů. Vyberte si povolání a vyberte si své vlastnosti, talenty a dovednosti. A ponořte se do komplikovaného RPG systému KOTORu, ve kterém si vyberete preferované zbraně, otevřete truhly a zneškodníte pasti a budete střídat až tři různé bojové animace v realtimovém tahovém systému, který jde zastavit.

No tak moment. Lstí nás donutili hrát hru Dungeons and Dragons. No tak, Bioware, nejsem fantasy nerd. Jen se mi líbí sci-fi série o rolníkovi, co zachrání princeznu před zlým čarodějem. Objevte nešikovný systém morálky KOTORu, kde má každá vaše volba následky.

Ale protože vaše volby ovlivňují vaše schopnosti, zcela opustíte vývoj postavy, abyste byli co nejsilnější. A ke každému v galaxii se začnete chovat neuvěřitelně soucitně, nebo jako totální kretén, protože ty nejlepší schopnosti má Temná strana. Chybí tu jen tlačítko z Mass Effectu, kterým můžete praštit otravné ženy. Už mám těch vašich falešných tvrzení dost. Až prozkoumáte galaxii v první hře, udělejte to znovu v pokračování, které je kopií první hry, jen s lepším scénářem.

A sledujte, jak se Bioware snaží přidat morální šeď do světa, ve kterém je dobro a zlo jasně rozpoznatelné. A pokud nebudete mít KOTORu pořád dost, naskočte do MMOčka, kde si můžete hrát na Jedie až do skonání světa. A zažijte ambiciózní plán nacpat smysluplný příběh do online hry ve snaze odvést vaši pozornost od faktu, že hrajete MMO.

Tak zažijte hru, která inspirovala generaci nemotorných a ambiciózních RPG, a smočte se v oceánu jménem rozšířený svět Star Wars. Protože s výjimkou Rogue One se nedostanete hlouběji, aniž by vám nenarostly vousy. Hrají: Mdlý Solo. Mrchstilla. Všívané koberce.

Prostě R2-D2. Vraždobot 5000. Klidně ji zabij. Pošahanka. Bao Hňup. Ledové království. Hodnej chlapeček. Paní pěst.

Darth kožní obtíže. Maska. A Baron Underbite. Nerdi starého Xboxu. Bioware, je prima, že máte ve hře Thoriany, ale bylo by fajn, kdyby nezněli jako zaseknuté drtiče odpadu. Dík. Mám vás rád. Fakt. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Carth je všechno, jen ne Han Solo type...

70

Odpovědět

Jednoznačne najlepšia herná séria z prostredia Star Wars univerza a jedno z pamätných, vynikajúcich a príbehovo zameraných RPG, ktoré sa dajú hrať aj po rokoch. V mojom prípade tak raz za rok celý SW maratón, ktorý obsahuje tieto dve hry + knihu Revan + knihu Darth Plagueis + 6 dielnu ságu + seriál Clone Wars (samozrejme časovo medzi 2. a 3. epizódu). Tie ostatné veci od Disneyho sa oproti celej sekcii Legends môžu niekam...hlboko...ďaleko...a zrejme stačilo ich vidieť raz.

91

Odpovědět

Doporucuju jeste trilogii Dartha Banea

40

Odpovědět

Legends tomu říkají v Disney, každý fanoušek s kouskem cti říká Expanded Universe.

60

Odpovědět

No neviem, ja som sa to pokusal hrat a bol som V Kotor odzačiatku na nejakej vesmírnej stanici , či meste a toľko kecov som jak živ nikde nemal. Pripadalo mi to ako kecacia hra s minimálnou akciou. Možno by sa to časom zlepšilo, ale mňa to prestalo zaujímať po čase a radšej som to vypol. Na nejaké večné keci som nemal čas. A to si myslím, že som celkom aj fanúšik Star Wars, hoc knihy žiadne nevlastním. Tak neviem kde nastala chyba, že sa mi tá hra zhnusila hneď na začiatku. Chyba bola vo mne ? Aj v MassEffect sa dosť kecalo ale nejak to vyvážilo akciou. Kdežto v KOTOR som si už začínam myslieť, že sa bojuje kecami.

19

Odpovědět

Diky :-)

10

Odpovědět

Co jste to udeli!!! Proc jste to sem davali!!!!?? NEMUZU TO DOSTAT Z HLAVY!!!!!!!!

You must gather your party before venturing forth.
You must gather your party before venturing forth.
You must gather your party before venturing forth.
You must gather your party before venturing forth.
You must gather your party before venturing forth.
You must gather your party before venturing forth.
You must gather your party before venturing forth.
You must gather your party before venturing forth.
You must gather your party before venturing forth.
You must gather your party before venturing forth.

160

Odpovědět

Tak by to chtělo jěště trailer na Baldur´s Gate jako přídavek :D

50

Odpovědět

dvojku Kotor nerobil Bioware, ale Obsidian

180

Odpovědět

A proto byla dvojka lepší :)

124

Odpovědět

+M@rfJojo.. kotor 1 a 2 je analogickej k fallout 3 a NV. hry vypadají skoro stejně, hrají se skoro stejně, ale ta na které dělal obsidian je prostě výrazně lepší :)

02

Odpovědět

Obsidian je z větší části Black Isle - to o něčem vypovídá :-D

40