PortalUpřímné herní trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 37
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:459
Počet zobrazení:6 735

Společnost Valve to není jenom Half-Life a Counter-Strike, ale také například další dvě velmi povedené logické hříčky Portal a Portal 2, které sklízely úspěchy u hráčů i recenzentů. Jak si ale vedla v Upřímných herních trailerech, se dozvíte nyní.

Přepis titulků

Překlad: sp00ne www.videacesky.cz Tento trailer je pro svou upřímnost označen písmenem "U". Od vývojářů, kteří by nenapočítali do tří, ani kdyby byly v sázce jejich životy, přichází dvě hry patřící mezi ty nejlepší ve své generaci, které dohrajete za jedno odpoledne. Vstupte do Oddělení vědeckého obohacení v komplexu Aperture Science. Do opuštěného pekelného Apple Storu, ve kterém budete čelit zapeklitým hlavolamům obsahujícími lasery, plošiny, šmoulí sperma a kostky.

Připravte se na střílečku z pohledu první osoby, ve které nemůžete nikoho zastřelit. Ale svoji zbraň můžete použít k procházení místností, vystřelování se do vzduchu a očumování vlastního zadku. Pokračujte v tradici Gordona Freemana a hrajte za Chell. Tichou podivínku bez charakteru.

Těšte se na setkání s mnohem zajímavějšími postavami: Cave Johnson - ředitel komplexu Aperture, který zní jako zhoubičkovaný Jay Jonah Jameson. Nechci žádný pitomý citróny! Co bych s nima asi tak dělal?! Wheatley - nejhorší britský robot od představení C-3PO. Pták! Pták! Pták! Pták! Bandu věží s nízkým sebevědomím. Ty za to nemůžeš. A samozřejmě GLaDOS - umělá inteligence víc podlejší než kluk, který za mnou seděl v šesté třídě.

Obávám se, že se z tebe okamžitě stane bývalý prezident Klubu Žijících. Ha ha. Sledujte, jak její triky, testy a lži doženou vaši postavu k šílenství. A pak vytvoří meme, který dožene k šílenství vás. Už toho bylo dost! Zahrajte si dvě nejvíce originální hry své generace, které téměř nemá smysl hrát znova. Pokud nepočítáte řvaní na kamaráda, který je hraje poprvé. No tak!

Támhle! Ne! Támhle, ty idiote! Ne! Támhle! Říkám támhle! Navraťte se do světa plného odkazů na sérii Half-Life, což by mohlo být spojováno s dalším dílem Half-Life. Ale to jen pokud by se vykašlali na SteamOS a konečně udělali Half-Life 3! Omlouvám se, ale už na něj čekám tak dlouho! Účinkují: Orange is the new Portal, Mitt Romney, Pán čehosi.

dildo s nohama, dcera počítače HALL 9000 a Vin Diesel. Počkat! Portal má šest písmen a má dva díly. Šest děleno dvěma je tři. Half-Life 3 bude! Takže bude, hoši! Je to jasný! Nezapomeňte se přihlásit k odběru dalších Upřímných herních trailerů a napište, co chcete, abych řekl svým krutopřísným hlasem.

Ukaž, co je v tobě, nebo zmlkni. Tak jsi teda vyhrál. Vidím tě, jak čůráš. Tvoje mamka má hezkej zadek. Nepřítel byl zabit. Vítejte v McDonald's, co si budete přát? Randím jen s modelkama. Neupusťte ten banán!

Neuneseš pravdu! Ježíši, jak já potřebuju kadit. Jsem Batman! Dort je lež!

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vina Diesela jsem teda nepochopil, ale 'Orange is the new Portal' dobré :)

171

Odpovědět

Protože pořád skáče z nějakého letadla či budovy, takže asi k tomu volnému pádu :-)

22

Odpovědět

Nebo možná protože Dieselova holá hlava vypadá jako ta brambora

290

Odpovědět

Ten song je ku*vahustokrutopřísnej!

231

Odpovědět

Spaaaaaaaaaaaaaace!
kdo hrál pochopí :D

311

Odpovědět

Nejsou tam žádná prsa, tak byl rád alespoň za slovo cubes.

441

Odpovědět

vin diesel :D presne sem ho vtom videl

320

Odpovědět

dřív než HL3 vydaj podle mě L4D 3 :D

140

Odpovědět

Videacesky každý den přidávají 3 videa = HL3 confirmed!

1501

Odpovědět

Jupí, bude HL3. když to říkají tak to musí být pravda... Přece by nám nelhali... že ne...

221

Odpovědět

Nejlepší byla ta část, kde nás zabije: :-D
https://www.youtube.com/watch?v=CgZPAIy_WM0

180

Odpovědět

Jinak předpokládám že tyhle hry se budou vyučovat na přednáškách herního designu, pokud už to tak není. Perfektní kousky :)

130

Odpovědět

Wheatley je náhodou jedna z nejlepších vedlejších postav celé herní scény. Ty jeho přitroublé vtípky jsem miloval.

990

Odpovědět

Já taky měl rád jeho hlášky.
"They say the old caretaker of this place went absolutely crazy. Chopped up his entire staff. Of robots. All of them robots. They say at night you can still hear the screams. Of their replicas. All of them functionally indistinguishable from the originals. No memory of the incident. Nobody knows what they’re screaming about. Absolutely terrifying. Though obviously not paranormal in any meaningful way."

120

Odpovědět

Hlavně Stephen Merchant co ho namluvil, výbornej nedoceněnej komik, parťák Ricky Gervaise a spoluautor The Office.

230

Odpovědět

Taky jsem se u jeho hlášek hodně zasmál. Popravdě u žadné jiné hry jsem neměl takový záchvaty smíchu jako u druhýho Portalu :D

10

Odpovědět

Kewwwwbs :3

71

Odpovědět

Tu je dôkaz, že na dobrú hru netreba tonu stráveného času a peňazí pri vytváraní. Ani úžasné full HD trailery s grafikou, ktorá vo finálnej verzii ani zďaleka sa nebude približovať realite. Váhal som nad 9* ale po tej epic pesničke na konci za 10

352

Odpovědět

Ta hra měla větší rozpočet než kdejaký lejno od Ubisoftu

06

Odpovědět

+krteqkBolo to myslené skôr tak, že neutratili ťažké prachy na komerciu ako napríklad v prípade Ubisoftu na ich Watchdog. Si pamätám že Portal vyšiel od Valve v Orangeboxu spolu s ďalšími 2 hrami dosť nenápadne a svoju obľúbenosť a komunitu dosiahol cez samotnú hru a nie jej reklamou.

80

Odpovědět

+krteqkTak ano, v tom souhlasím, to máš pravdu. Na reklamu nemuseli utratit skoro nic. I tak ale měli spousta "namlsávajících" vyrenderovaných krátkých videí, které uvolňovali před vydáním hry a bylo jich desítky. Ale jinak jo, máš pravdu, do marketingu toho v porovnání vrazili málo a hráči si tu hru našli sami.

I tak ale její rozpočet - scénáře, grafiky, programátory měli obrovský budget. Hra na začátku stála 40€ (Portal2) a Portal byl jen experiment kterého se komunita chytla díky ano Orangeboxu. Už jen to, dokazuje, že Valve nemá ani potuchy jaké hry dělat a co lidi chtějí.

02

Odpovědět

Jenže on teďka Valve na vysokonákladový hry jako je Portal2 nebo Mirrors Edge sere. Už slibuje několik let. Oni nikdy hry neuměli. Jediný co měli dobrý, tak byl Source Engine. Kterej je už ale dneska totálně zastaralej

011

Odpovědět

+krteqkCo má prosímtě společnýho Valve s Mirror's Edge?

20

Odpovědět

na tejto hre nie je čo kritizovať.... Hral som obidve časti, a je to masterpiece :)

830

Odpovědět

Souhlasím s validním názorem nademnou

130

Odpovědět

A divíš se? Vždyť na tom dělalo Valve, aka země zaslíbená všech vývojářů.

142

Odpovědět

+slyselijsteuzointerpunkcijakunejakychtrotluTo ani ne. Oni hry nikdy dělat neuměli. Portal série je omyl v matrixu

222

Odpovědět

menší poznatek Wheatley tam nekříčí "burn! burn! burn! burn!", ale "bird! bird! bird! bird!" ;-)

500

Odpovědět

Damn, I knew it!

561

Odpovědět

diky Family guy vím, že "bird" je slovo

400

Odpovědět

+hejkosportnn bird je TO slovo :-D

161
Další