SkyrimUpřímné herní trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 37
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:489
Počet zobrazení:9 168

Jako další se parta ze Smosh Games podívala na zoubek velmi oblíbenému RPGčku, které bylo hitem roku 2011. Skyrim se mezi hráči těší velké oblibě především díky svoji nelinearitě, propracovanosti herního systému a rozsáhlému otevřenému světu, který nabízí obrovské možnosti a spoustu hodin zábavy.

 

Přepis titulků

Překlad: sp00ne www.videacesky.cz Tento trailer je pro svou upřímnost označen písmenem "U". Od vývojářů Elder Scrolls, Elder Scrolls v HD a Elder Scrolls s bouchačkama přichází hráče pohlcující hra, kvůli které zapomenete jíst, spát a poznávat nové lidi, protože máte plné ruce práce s jedením, spaním a poznáváním nových lidí. Vydejte se do světa Skyrimu, mrazivého severního království, plného příšer, pevností a politických konfliktů...

V podstatě je to jako Zimohrad ze Hry o trůny. Staňte se Drakorozeným. Hrdinou, který mluví dračím jazykem, používá starodávnou dračí magii a sám má dračí duši, ale po celou hru zabíjí draky. Promiň, brácho. Putujte sami, nebo s téměř nesmrtelnou, teleportem se pohybující parťačkou, kvůli které budete na vážkách, proč právě o vás se mluví jako o hrdinovi. Uhni, Lydio!

Zachraňte Skyrim před zlověstným drakem jménem Alduin, který hrozí kompletním zničením Tamrielu, ale ne dřív, než doručíte nějaké dopisy, zabijete pár motýlů, otevřete každou truhlu, zařvete na věci okolo, opatrně položíte kýbl na hlavu obchodníka, namícháte lektvary, které nikdy nepoužijete, hned potom je prodáte, přečtete knihy, oženíte se, nasbíráte rostliny, odemknete zámky a pohrajete si s nosem.

To je ono. Počkat. Co že jsem to měl dělat? Něco s drakem nebo tak? Zažijte epický požitek z opakovaného hraní, kdy můžete nepřátele drtit třemi odlišnými styly.

Válečník - ten při máchání mečem pobíhá jako magor. Mág - ten umí hromadu kouzel, které stejně použije jen jednou. Zloděj - jehož schopnost plížit se hru prodlužuje za hranici únosnosti. Hltejte každý detail nového rozsáhlého kontinentu. Počáteční absence rychlého cestování vás totiž donutí prozkoumávat ho chůzí, během, vycházkama, sprintem, procházením se, našlapováním, touláním se, pochodováním a ještě dalšíma vycházkama.

Nebo k rychlejšímu přesunu použijte jízdu na koni, klus, trysk, poskakování, vyjížďku, cval a zase trysk.

To má být zábava? Já teda nevím... A až vás bude základní hra nudit, můžete díky stahovatelnému obsahu přejít na dalších 300 hodin herního času, který obsahuje budování epických domů, možnost hrát za ksichty tavícího Pána upírů a možnost létat na zas**ným drakovi.

To mi za to stálo! Učinkují: Racochejl, Ještěřice, peon, Triple H, Podržtaška, Jak vycvičit draka, astrologie, kramáři a otřepaný meme.

Býval jsem dobrodruh jako ty, ale pak mě střelili šípem do...

A pokud použijete módy, účinkují: Mašinka Tomáš, Zoidberg, dudy, bronies a macho týpek Randy Savage. Tak jo, jen si promluvím s tímhle kupcem. To ti neprojde!

Počkej, omlouvám se! Nechtěl jsem tu blbou misku ukrást. Super. Teď budu muset všechny zabít. Zdar pařani, díky za zhlédnutí. Sledujte další díly každou sobotu. Napište nám, jakou hru máme udělat příště a taky, co chcete, abych řekl svým epickým hlasem. Celá vaše základna jsou patřit nám. Morfujeme! Jakožto moderní žena jsem spokojena se svou váhou.

Nerf a nebo nic! Namlouval jsem komentáře, ale pak mě střelili... Ne, to říkat nebudu.

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Stačilo by říct: "Přes všechen hype je to s****a galaktických rozměrů."

2187

Odpovědět

Ještě tam chybí horolezecké dovednosti koně. :D

941

Odpovědět

Boobs...klasika.

723

Odpovědět

Zvláštní že nezmínili hrdelní zločin zabití slepice :-)

1582

Odpovědět

Som zvyknutý že úprimné trailery vždy nájdu na všetko chybu aj keď sa zdá že to chybu nemá a teraz fungovali opačne, niečo čo ma chybu skoro vo všetkom prezentovali ako skoro bezchybné :D A prirovnanie ku Game of Thrones? Jasne to už môžme potom ku GoT prirovnať pomaly aj Teletubies :D

2112

Odpovědět

Oni se ale vážně inspirovali Písní ledu a ohně – např. obři chovající mamuty…

245

Odpovědět

Česká již (neblaze) proslulá parodie:
HOSPODA! Mrdalo
Po pivku Hovado Venku chcálo
....
Párky, párky, párky
Mňam
Párky, párky, párky
Mňam
https://www.youtube.com/watch?v=w_LH-L7HfMs

658

Odpovědět

Elder Scrolls s bouchačkama :D
I když to snad byla jediná dobrá hláška.

116

Odpovědět

Oni se ale vážně inspirovali Písní ledu a ohně - např. obři chovající mamuty...

54

Odpovědět

+SriberŠpatně, to patří o několik řádků výše...

171

Odpovědět

epic! :)

163

Odpovědět

Velmi povedené jako fanda TES serie sem se hodne pobavil :) hlavně jména těch účinkujících:)

391

Odpovědět

Který byli z celýho videa nejslabší no ... asi fakt fanda :D Skyrim je sice fajn ale pokud se budete dívat nezaujatě nahrajete přes 150 hodin cca tak zjistíte že to je vlastně celkem fail a mohlo to bejt o dost lepší nebo spíš mělo v mnoha ohledech. A nějaký módy koho zajímají? Hra má bejt odzačátku dokonalá.

2125

Odpovědět

+Kolousek001taky je dokonalá bez modu sem nahrál přes 500hodin a furt se kté hře vracím... urči tě je lepší jak jine hry např.call of duty ktere origo stoji 1200kč a za 5hodin ho mas dohrany......

286

Odpovědět

+Kolousek001Nemyslím že se někdy povedlo někomu vytvořit dokonalou hru :D Vždycky se najde někdo, komu se ve hře nebude něco líbit.

251

Odpovědět

+Kolousek001Jediná skutečně dokonalá hra je život. Ale paradoxně ji většina lidí nesnáší kvůli pravidlům :D

73

Odpovědět

Skyrim sem, Skyrim tam, Skyrim všude kam se podívám.Nějak furt stále nemůžu pochopit co lidi vidí na tak zcela průměrné až podprůměrné hře.Je úsměvné, že hra je hratelná až po neuvěřitelným množství modů.Jinak stou slavnou hláškou "šíp v koleni" Je to severský slangový výraz se oženit :)

2669

Odpovědět

Hral si to vôbec? Hra sa dala hrať a dohrať bez problémov od release V1.0 Módy začali vznikať dávno potom ako hru hralo množstvo iných ľudí a s tou hláškou šíp v kolene je každému u p****e čo to v severskom slangu znamená. V meme sa objavila preto, lebo si ju počul snáď 1000x behom hrania pri návšteve mesta. Apropo priemerná až podpriemerná hra by nezískala ocenenie ako jedna z najpredávanejších hier roku.

5018

Odpovědět

+wolf1438Vida další odborník se objevil. Říct o tom, co je nejpopulárnější, že je to nejlepší je největší hovadina. Vždyť nejsledovanější pořady v ČR jsou telenovelys na nově a televizní hoviny. Jedna z nejprodávanějších her vůbec je blbost jako call of duty, apod.
A Skyrim je opravdu přehypovaná blbost.

821

Odpovědět

+wolf1438Hra se nedala hrát ani dohrát při vydání.Zeptej se konzolistů jaký to bylo pošušnáničko.A ano hrál jsem to, mám momentálně na Steamu kolem 80 hodin.Což podle mě stačí na nezaujatý postoj k tomu abych to mohl zkritizovat.A to meme jsem zmínil jako zajímavost, nevím co tady hrotíš ty vřede.

512

Odpovědět

+wolf1438+ Mody začali vznikat takřka ihned po vydání, protože tak zprasený interface jsem ještě neviděl-vlastně nikdo neviděl.

86

Odpovědět

milujem honest trailers, ale tieto herne trailery od Smosh mi pridu strasne trapne :(

1126

Odpovědět

Tu misku myslím docela trefil :D mne se stávalo ještě to že jsem omylem začal něco páčit :D

852

Odpovědět

spis nez to me sralo, kdyz se ti ten spolubojovnik ucpal v pruchode a nemoh sem projit.

421

Odpovědět

+Darketahna takový situace jsou 3 slova: Fus, Ro, Dah

731

Odpovědět

+DarketahBezva když v plížení míříš lukem na potvoru a společník do tebe zezadu ducne. T Lydia tu bych kolikrát za ty její hero akce zamordoval.
https://www.youtube.com/watch?v=tXL3h8NOEg4

51