Tony Hawk's Pro SkaterUpřímné herní trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 37
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:127
Počet zobrazení:7 765

Tony Hawk's Pro Skater je legendární simulátor jízdy na skateboardu, který své největší slávy dosáhl na konci 90. let 20. století a na počátku 21. století. Jak to s touto sérií dopadlo?

Přepis titulků

Následující trailer je pro svou upřímnost označen písmenem "U". Od vývojáře, který už nikdy nebude vyrábět software, přichází herní série, která zažila tvrdší pád než Bill Cosby. Tony Hawk's Pro Skater. Vstupte do vesmíru skateboardových her, které mají se skutečným skateboardingem společného asi tolik, co fingerboardy. Dostaňte se na vrchol kariéry za pomocí kickflipů, grindu a benihany. A to bez toho, aniž byste si polámali tělo.

Zahrajte si sérii, kterou Activision dřel až na kost, takže každoročními sequely konkuroval Call of Duty. Najdete zde klasiku, kterou všichni milovali, díl, který přidal několik náhodných věcí, mobilní verzi, klony, nepopiratelný propad, a 120dolarový hřebík do rakve, který sérii zničil natolik, že konečně mohla vzniknout nová skateboardová značka.

Páni, Skate byl fakt super. Vydejte se do ulic v kůži skutečných profesionálních jezdců, kteří jsou nyní velmi bohatí, mrtví, nebo křesťanskými motivačními mluvčími. On říkal, že se obrátil na Jana. A já se ptal, kdo je to Jan. On říkal, že četl žalmy. A já se ptal, co to žalmy jsou. Staňte se tím největším pozérem a naskenujte svou tvář do hry. Nebo si v tvorbě postavy vytvořte zrůdnost. Následně se připravte na masivní dávku začátku 21.

století. Vraťte se do doby, kdy Bam Margera byl celebritou. Ahoj, sráči. Sakra, vždyť měl i vlastní pořad. Připravte se na hratelnost, která vytvořila základ pro všechny skateboardové hry. Naprosto s klidem předvádějte triky, ze kterých by si skutečný Tony Hawk nadělal do kalhot. Navštivte množství míst, na kterých byste rozhodně na skateboardu jezdit neměli. Jako například slévárnu, rafinérii, stoky, Oblast 51 a New Jersey.

Vraťte se do New Jersey, fetky. Zahrajte si skateboardovou sérii, se kterou jsou ostatní podobné hry srovnávány. A také se připravte na tu nejlepší část Tonyho Hawka. Na hudbu. Dělal bych si z toho srandu, ale je to kure*sky dobrý. Účinkují: Sliderman, Iron Manual, Jango Flip, Darth Fall, Au moje slezina, a #Shrekován.

Hra z konce 90. let. Páni, Tony Hawkovi je teď už přes 45? A to jsem myslel, že hrozně zestárla ta série. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ze neudelali na ten novej s**t dil

00

Odpovědět

THPS2 jedna z nejlepších her na PS1 a rozhodně nejlepší soundtrack co kdy byl vytvořen.

90

Odpovědět


Odpovědět

prosím, už vyšlo HISHE na SW VII. :) :)

70

Odpovědět

Jestli to chápu dobře, tak New Jersey je americký Bruntál.

220

Odpovědět

Ach ty vzpomínky, miliony bodů za jeden trik díky "manualu"... a to jsem nikdy skateboardy nemusel, jenže tahle hra vtáhla a nepustila.

271

Odpovědět

Doufám že všichni hráli tento klenot, ještě na PS1. To byli zlaté časy :)

257

Odpovědět

Odpovědět

:D Bezkonkurenčně nejužitečnější post, kterej u tohodle videa může bejt. GJ.

42

Odpovědět

+Jménojsem měl cracklou verzi, kde jsem měl odemčeného Spider-Mana a hrál jsem jenom za něj a tohle mi to vždycky připomene =)

10

Odpovědět

pro mě ještě výš je soundtrack THPS3

10

Odpovědět

Já teda když slyším Tony hawks pro skater tak si vzpomenu na tenhle song z trojky. https://www.youtube.com/watch?v=WgQ7qOCDFYQ

40

Odpovědět

+Autonejlepší je bez tak YOU - od BR ze dvojky :D
https://www.youtube.com/watch?v=v1PgiBpTtao

20

Odpovědět

Asi nikdy nevznikla žádná jiná herní série s tak kvalitním soundtrackem.

32

Odpovědět

+Flagellum deiZas nelze zapomínat na FlatOut ;)

171

Odpovědět

+Flagellum deiNeed for Speed MW2! :)

11

Odpovědět

+Flagellum deiKdyž už tak undeground. Lil John - Get low :D

20